Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
29. mar 2010

idem spat aj ja, dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵

pirinka
29. mar 2010

i já jdu hají
dobrou všem

zaba2707
29. mar 2010

tak dobru noc vsetkym zhasinam dnes ja stuk a je tmaaaaaaaaaaaaaaaaa papa

traktor
30. mar 2010

dobre ranko , oslavencom gratulujem 😵 ...ej baby ake ste boli dlho hore 😀 ...ja som kukla ten tanec...no neviem ,nemam nic proti fialovej ale tam my nesedi 😅 ...a vidim , ze vas vela omladlo...same copane 😀 ....no ale fakt je, ze tie pravidla na fotky v pase su prilis...vsak ked tam nedavame vulgarnosti tak co? 😕 ...zabka neboj, fifo bude v kolektive a ty prides aj na ine myslienky a budete si viacej uzivat ked budete spolu 😉 , rius, stahovanie...no vies co?...taka fajn suseda ta tam caka, ze este budes rada 😉 , lucim...to si opisovala nas dvor? 😀 😀 😀 😀 aj my taky mame...preto tie hracky aby nebolo vidno krivy neupraveny travnik a ine nedostatky a plot tiez hrdzavy ale mame na nom trstinu tak to nevidno 😀 😀 😀

traktor
30. mar 2010

baby ktore zvazujete kupu trojkolky pre drobca , aha aka akcia...lacnejsie som nenasla 😉 , darcek k 1 rociku skvely http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8200639 a dokonca bystrricania, zvolencania a okolie len za cenu 23,70

ani3012
30. mar 2010

Dnes máme 9 mesiačikov 😵 😵
kuchy...........30.6...................Matyáš
zuzu_z..........30.6 ..................Jakub

zuzinaaa........30.7....................Michaela má dnes 8 mesiačikov 😵

Meniny oslavuje: Vieroslava, Vieroľub, Vieromil, Vieroslav
Meniny oslavuje v ČR: Arnošt , Arna, Arne, Arnoštka, Ernest, Ernst, Lutibor, Lutobor

Všetko najlpešie !!! 🙂

Kalendárium:
Deň lekárov
(pripomína sa od 1933; v ten deň 1842 Dr. Crawford W. Long po prvý raz použil éterovú anestéziu pri chirurgickej operácii)

A teraz v teleráne som sa dozvedela,že Ricky Martin je teplý 😝 no není ho škoda ? 😵

ani3012
30. mar 2010

ahoj Traky. Ja plánujem,mám vyhliadnutú túto- vraj aj ako hojdačka môže byť
http://www.e-kociky.sk/?42,trojkolka-macka-

ani3012
30. mar 2010

veď to je tuším to isté.... 😀

traktor
30. mar 2010

😀 😀 😀 vevericka, macka...jedno hlavne ze to ideeeeeeeeeeeeee 😀

traktor
30. mar 2010

ani nie je...aspon mu nikdy nie je zima 😀 😀 😀 a ahoj...som ti ani nepozdravila 😅

nina41
30. mar 2010

Dobre ranko 😵
Oslavenčekom minulym aj terajšim všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵

ani3012
30. mar 2010

ahoj Ninka !
a my sme sa dnes v noci krásne vyspali.Evička spala v kuse od deviatej až do siedmej rána 😵 už mala asi spánkový deficit 😀

raona
30. mar 2010

Ahojte babule.. dieta mi este spi tak vyuzivam tuto volnu chvilku len pre seba 😀
Vsetkym oslavencom len to naj naj naj...

Hlasim, zuby stale nemame...

Akosi sa pustame, ked stoji, hned sa pusti oboma rukami, nieco v nich drzi a chvilu vydrzi stat bez drzania, potom sa zbada ze hop, co to robim a bud capne na zadok, alebo sa rychle chyti 😉 😉

a inak tusim nic noveho, akurat tak umyte okna a zaclony mam nove 😀 😀 😀 no a jasne, vcera som uz dala velkonocnu vyzdobu, ktoru som najskor nemohla najst od minuleho roka 😀 😀 😝

a co tu noveho?

traktor
30. mar 2010

raona 😀 😀 😀 tak gratulujem k umytym oknam a k novej zaclone 😀 😀 ..ale najviac k statiu....je to krasne ked vidistakto tokeho maleho spunta stat...a ako satomu tesi 🙂 ...ahoj nina 🙂 , ani super, ze ti dala evka vyspat, aj tak sa mi veeeeelmi paci ako ti ona vie zaspat pri jedeni a vsade mozne 😉 😵

riusik
30. mar 2010

dobre ranko 🙂
trak: jaaaj, bodaj by si mala pravdu s tou susedou.. ale sak niekto normalny tam musi byt, nie? 😎

zabka a aj ostatne: nechcem byt zla, ale je uplne jedno, co si na tie dve hodiny naplanujes, budes ako na trnoch.. zo zaciatku.. ja som tomaska davala takmer ako trojrocneho do skolky a ako som ho tam zaniesla, prisla domov, sadla a premyslala.... a chodila ponho so stiahnutym zaludkom... hrozneeeeeee.. bude to chciet par dni aj pre maleho aj pre maminku, ale neboj sa, zabka, bude to dobre, budeme tu s tebou, mysliet na teba 😵

riusik
30. mar 2010

ani: tak evicka takto dlho spinkala? tedaaa, tesim s tebou 🙂

raona: tak sa vytesujes 😵 inak, kam sa tie deti ponahlaju? ja teda osobne som nastavena, ze pred rokom mi nezacne chodit 😎

traktor
30. mar 2010

inak nas matko sa teraz veeelmi zmenil...uz to tu raz bolo, ale bolo to len take kratunke, chvilkove ale teraz tak riadne....ked je hore tak ma musi mat stale na ociach...ako pohra sa sam ale vecne kuka kde som...ked sa pohnem tak mamaaaaaaaaa...a podme za mnou, ...ked sa k nemu niekto ozve teda ak zena tak sa usmeje a hned si schova hlavicku na moju hrud ,ak muz tak sa kukne vystrasene/ ak nie je na mojich rukach/ , vytoci pusu , len sa mu tak trasie a potom plaaaaaaaac...a moze to byt aj clovek ,ktoreho vidi kazdy den....tak verim, ze ho to do stretka prejde....ak nie bude mestom zniet sirena...traktor z majakom 😀

raona
30. mar 2010

riusik, ja by som bola rada tusim keby uz sama chodi, bo takto musim byt stale za nou, ze ci nespadne a netresne sa o hlavicku, co sa uz par krat stalo.. potom si zvykneme porevkat obe 😉 mame dlazbu na podlahe takze ak pad, tak tvrdsi ako je o koberec

ano traky ona sa z toho tesi ked sa jej to podari, len ja ked ju vidim padat potom, tak som cela bez seba 😀 😀

dneska mi akosi dlho spi, to nie je tusim mozne, sa zobudila o siedmej na kojo a spi dalej, to vcera bola hore uz od pol siedmej ako som sa ja pohla z postele ona hned otvorila oci.. 😀 herecka, ona ma dakedy smiruje, ze ci lezim na posteli a ci spim 😀 😀 ak tomu tak nie je, tak je hore aj ona 😀 este sa aj ponatahuje ako ja 😀 😀

traktor
30. mar 2010

rius ahoj....to zo skolkou poznam...som stepovala pod oknami a kukala ci mu nahodou nieco nechyba....a ked som dosla domov, tak som tam hned volala , ze ci neplace...a on na mna kaslal, mal svojich kamaratov 😀 ...a podotykam to mal 5 rokov

traktor
30. mar 2010

raona netes sa...naskor bude vsade chodit, vsade bude visiet....bude to este...akcnejsie 😀 ...uzivajme si , kym sa to da....mne by stacilo , keby zacal chodit n 15 mesiacov 😀

raona
30. mar 2010

traky u nas je to tak, ze ano pohra sa sama, ale len ked je mama pri nej, proste ja mozem byt na pc trebars ale musim sediet na zemi a vtedy sa hra, akonahle si sadnem na gauc, tak uz vymysla ide za mnou, postavi sa k noham a uz sa jej musim venovat, a nedaj boh, ked odidem z miestnosti,tak ona sa prestvornozkuje za mnou ale s velkym revooom ako keby ju drali 😉 aj ked idem na aerobik, s mm vydrzi, ked ma nevidi, akonahle sa objavim vo dverach, tak rev a chce ist za mnou..

a najkrajsia je, ked sme niekde na navsteve a chce ist uz domov alebo ju to tam nebavi, tak ona zacne mavat ruckou akoze pa pa pa a robi to dovtedy kym sa neobliekame 😀

ani3012
30. mar 2010

traky 😀 😀 😀
tak máme ísť za zvukom ?
Evička síce zaspi kade tade,ale len na pár minút 😝

rius: sťahovanie ? Uff. Ale ako písala Lucim,že bude fajn.Aby si sa ešte nerozhodovala,či tam neostaneš 😀

raona- ja mám len tri okná a z toho len dve umyté 😀 Čakám na mm,aby umyl žalúzie,keď tak pindal. Umyl len dve- neviem prečo,veď to nič nieje.zoberie hadričku a pretrie.Za hodinku by mal mať hotové 😀 Za hodinku nemá čo robiť-toť jeho slová

traktor
30. mar 2010

😀 😀 😀 😀 😀 zlata musi byt 😵 ,

raona
30. mar 2010

traky ma nedes ... ja si to predstavujem ako idylku, ze bude samostatnejsia a ze sa odomna tak troska odviaze, lebo teraz pre nu len ja existujem.. vsak aj potom budem, ale myslim, ze to bude troska ine

traktor
30. mar 2010

ani...nooo za zvukom..hlucna mama ,hlucne dieta....to bude.. 😀

ani3012
30. mar 2010

a ja ked som Paťka dala prvý deň do škôlky,tak som celý čas revala.
Ako sme vstúpili do triedy,nedal mi ani pusu,išiel sa hrať.A keď som prišla po dvoch hod.pre neho,tak plakal,že on chce ostať tam,aby som išla preč.Som si pripadala ako zlá mama
Filipko je menší ale menšie deti sa rýchlejšie adaptujú 😉

raona
30. mar 2010

cha cha cha ani, tak to ako keby som toho mojho pocula, ked sa niekam chystame.. ze to este nie ste nachystane?? ja som sa uz ospchoval oholil a obliekol,som pripraveny, a vy??? 😀 😀 ale to, ze ja musim malu obliect, nachystat jej nahradne veci, urobit pripadne jest, urobit caj, zbalit to, nakojit ju, alebo dat jej nieco jest, aaaz potom som na rade ja.. tak to jasneee nevidi..

a ja mam okien pozehnane.. ale chvalabohu je to za mnou 😉 😉

Ani a ako ti mala spava??

traktor
30. mar 2010

raona neboj nie je to take strasne....len ju budes zvesovat ....neviem kde byvate, ak v bloku tak zo skrine...ak na dedine tak z plota 😀 ...nase milovali otvarat dvere...furt si nasli sposob...a co som bola prekvapena ..uz male deti maju ohromnu silu, pritisnut si stolicku...nie je problem..ale v podstate je to super, nie?...budeme mat rusny zivot ako celebrityyyyyyyyyy 😀

traktor
30. mar 2010

tak konstatovanie....julove zeny maju rovnakych chlapov 😀 😀 😀 😀 ...teda nie len julove 😀

ani3012
30. mar 2010

raona - skôr nespáva.Ona zaspí len na pár minút.Najdlhšie cez deň vydržala v kočíku asi 50 minút.
kde sú tie časy,keď som bola zúfala,že len spi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre