Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
30. mar 2010

prisiel tato zachrana .... dieta som prezliekla, vodu utrela, macka bude jedavat na parapetnej doske. 🙂 macaciu granulu uz ocucaval predtym, tie tam teraz neboli. 😀

traktor
30. mar 2010

😀 😀 ..este dobre 😉 ...lucim, na baby bazariku sa potom mrkni na tie trojkolky, je tam lepsi vyber....akurat si treba vsimat hodnotenie....lebo aj firmy maju negatko

blani2
30. mar 2010

Ahojte, já jen na skok. Omlouvám se, že jsem tak odpoledne náhle zmizla, ale přišla nám návštěva. Děkuji za rady ohledně cyklosedaček 😉

Krásné míry máte těch svých broučků 🙂 a koukám, že se tu vybírají trojkolky. Pro mě zatím téma velké neznámé. Je fajn, že tu člověk načerpá tolik dobrých rad. Asi si necháme přát pro Kubíka k ročku. Stejně je to hrůůůůza, jak to letí...☹ Ale každý věk má něco do sebe 😉 konec smutnění. Je super sledovat, jak se stávají chlapi čím dál větší parťáci.

Jinak jsem dnes přeordinovala hluboký kočár na sporťáček a zítra do cvičení už ho projedeme. Jsem zvědavá, jak se v něm bude Kubíkovi líbit. Dnes už mi z hlubokého málem vyskočil, zvědavec jeden. No jo jelo brrrrmmm brrrrmmm 😀

blani2
30. mar 2010

a hurá do sprchy, dobroooooou 🙂 😉

lucim
30. mar 2010

aaach babato uz spi .... 🙂

zaba2707
30. mar 2010

ahojte bambulky 🙂

zaba2707
30. mar 2010

dnesnym oslavencekom prajeme vsetko naj 🙂

lucim
30. mar 2010

aj my zelame vsetko naj.
cau zabi 🙂

zaba2707
30. mar 2010

ahoj lucimecka ako sa mate? Tak uz aj matko vylieva misky cicuske? nas fifo chodi velmi rad do misiek nasej Bibi - psa 😀 musim vzdy davat pozor aby sa s nou aj nenajedol 😀

katica5
30. mar 2010

Ahojte, vsetko naj oslavencom 🙂

lucim
30. mar 2010

misky uz su na parapete a mači pochopila, ze sa tam ma ist najes ... .docasne, kym nedociahne je to v suchu 😀

zaba2707
30. mar 2010

ak chcete tak kuki kuuuuk konecne som hodila par aktualnych

http://www.facebook.com/album.php?aid=12995&id=...

zaba2707
30. mar 2010

idem uz aj ja do hajan tak brunocku vsetkym cmuk

nina41
31. mar 2010

Dobre ranko 😵 😵 😵

brinzulka
31. mar 2010

http://www.najhracky.sk/index.php?s=detail&id=1135
toto je v metre za 35eur bez dph , inak 41....
baby, my sme trojkolku nevyuzili..neskor sme dostali...ale dieta tam nechcelo sediet...tak potom dostal plastovu kosacku a tu tlacil, behal a ked bol unaveny-tak kocik....

starsie dieta dostalo na svoj neprechadzajuci kasel atb 😒 tatino s nim siel dotorke a neskor do prace...super napad 🙂 snad budu sviatky v klude...

gratulka za vcerajsok...

majkas
31. mar 2010

ahojte,

len som dosla pozdravit a rozlucit sa, cestujeme dneska na vychod tak drzte palce nech to Tami zvladne, predsa len je to 6 hodin za priaznivych podmienok a to uz teraz tu prsi...

berieme asi aj NB tak hadam sa ukazem niekedy ked bude cas kedze nas cakaju same navstevy 🙂

a gratulujeme oslavencekom minulym, dnesnym aj buducim 🙂
papa

traktor
31. mar 2010

dobre ranko, oslavencom gratulujem 😵 ..dnes to u as vyzera tak divne...nieco je vo vzduchu...zaprsi?nezarsi?

traktor
31. mar 2010

majka tak prijemn cestu 😵 , brin nech ste skoro zdravucky 😉 ...a trojkolka, no my sme vyuzili dokonale ...vsade sme museli brat zo sebou...aj do mesta 😀 ...a preto som teraz pozerala taku aby mala aj kosik, lebo...pri odchode z potravin vzdy nabaleny/dzusik, chrumka...vsak kosicek nesmie byt prazdny...a sa tesili jak divi , ze boli nakupovat a mozu si to sami aj odniest 😉

traktor
31. mar 2010

...a este sa chcem opytat...ma niektora z vas toho spievajuce psika od fishera?mne sa to velmi paci...len chcem pocut niekoho nazor, oplati sa to, je to blbost...nech nevyhodim kopu penazi za nic...

traktor
31. mar 2010

..a este jedna otazka predsa...kde je inka 😕 ...sa tu dlho neukazala...

lucim
31. mar 2010

dobre rankoooooooooooo, 🙂
to co je za pocasie? ja chcem slnieckoooooooooooo 😢 😢 😢
co to bude za velku noc? sak sa chceme hojdat vonku a grilovat, prosim, zariadte to niekto, nech prikuria a rozsvietia vonku. 😨
brin, ta trojkolka sa mi fakt paci. nemam uz metrokartu, skoda. ale aj z netu by sa snad dala.
traky psa od FP nemame, mame hracie choditko. matka tie zvuky na nom bavia, zatial sa o to netaha hore, bo sa to hybe, zatial trenuje o gauc.
vcera som konecne odosielala fotky na urobenie, konecne budu aj papierove. a vy ste mali aky vecer?

lucia32
31. mar 2010

Dobré ránko...daňové, zdravotné podané...konečne pokoj 😀
Idem vás počítať....
Dnešná noc 😝 , naše dieťa sa nejak kazí. Prečo???? 🙄

lucim
31. mar 2010

lu, lebo je debilne pocasie. ahoooj

riusik
31. mar 2010

dobre ranko 😉
aj my sme mali nedobru noc, po dlhej dobe, pripisem to pocasiu? ked vravite...

laurajana
31. mar 2010

ahojte maminky...k trojkolkám, túto sme používali my s Mattim a ešte stále ju máme pre Laurinku odloženú...je super, nemôžem na ňu povedať krivé slovo, nôžky nám netrčali, nešúchali sa po zemi, popruhy super, riadiaca tyč tiež a kormánik sa dá zarotovať proti otáčaniu keď mimi ešte nevie "šoférovať" a potom postupom času spustiť na riadenie, tak isto aj predné koliesko, aby sa Vám pri tlačení netočilo do strán sa dá zarotovať...toť môj názor...super vecička:

laurajana
31. mar 2010

a tu je foto:

riusik
31. mar 2010

k trojkolkam - ani my sme velmi nevyuzili, mozno pri alex to bude ine
mne sa paci toto:
http://www.detivpohybe.sk/sk/produkty/trojkolky...
mame predchodcu...

a aj toto je super:
http://www.detivpohybe.sk/sk/produkty/trojkolky...

brusinka.pusinka
31. mar 2010

Všem sladké a sluníčkové raníčko.
Oslavencům minulím i budoucím velký cmuk 😵 😵 😵 😵
jéééé to je tříkolek my už také máme jsem už foto dala a je suprovní malá je v ní jak v bavlnce 😀 😀 😀 😀
Jinak krásné míry Maťka od Lu a Jenka má malou žížalkuale krásnou, hold modelka 😀

riusik
31. mar 2010

brusi, ahoj, karamelka si to uziva 🙂 pre takychto malilinkych je super takato, kamaratka ju ma... my sme kupovali uz pre vacsieho, mali sme predtym maly byt bez pivnice, nebolo kde skladovat..

laurajana
31. mar 2010

rius ABC Walk&Bike má švagrinká pre syna ten má 2 roky to je skôr pre väčšie deťurky na natrénovanie si rovnováhy bez pom. koliesok aby potom na bike lepšie skočilo 😉 náš Matti bol maniak na odrážadlá - motorky, takže sme postupne kupovali väčšiu a väčšiu od tej trojkolky a teraz už má bike...takže je to sranda, postupnosť musela byť, lebo on na tom prešiel riadne km 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre