Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
31. mar 2010

Tak dočítané, veľa toho nebolo, ešte skuknem Fifka od žabky...
My sme mali obyčko trojkolku, dostali sme od kamošov na svadbe 🙂 Naty ma teraz odražadlo s tyčou, tak uvidíme, kedže bývame na kopčeku, tak samostatne jazdenie nikdy nehrozilo 😝

brusinka.pusinka
31. mar 2010

Riusko jo jo my mále potom po synovci jak tříkolku tak kola, ale toto se nám líbilo na procházky a pak se dá posundávat a zůstane jen 3 kolka 😀 😀 😀 😀 😀 My máme vše v šopě na chalupě 😀 😀 😀 😀

lucia32
31. mar 2010

Ráno som meriala a vážila Natálku, tak aktuál 9300g a 72 cm...macik môj malý puckatý 😀

laurajana
31. mar 2010

babuľky musím sa pochváliť 😉 toto sme robili s Mattim k Veľkej noci, dnes sa predvedieme v škôlke 😀

laurajana
31. mar 2010

Lucka - krásna váha...takže babenky sa nám držia správneho papania, priberania...a už štvorkujete? Naša len sedieť a loziť dozadu a potom sa hnevá prečo ju to od vecí odďaluje keď sa chce bližšie k ním dostať...trénujeme štvorkovanie 😅

brusinka.pusinka
31. mar 2010

Lauri krásný výrobek jste šikulovéééééé
Lucia no to je teda kousek krásné ženskéééééé 😀 😀 😀 😀 Naše baští pěkně ale kila nikde, jo hold je vyběhááááá 😀 😀 😀 😀 my máme jen 7800g 🙂 🙂 🙂 🙂 a 69 cm 😉

lucia32
31. mar 2010

Laura...ďakujeme...aj napriek chorôbke sme pribrali 400 g 😉
A my neštvornožkujeme, ani dozadu sa neplazíme, ráno v posteli trenuje škriabanie cez kopce 😝 , ale vidno už pokroky 😀

Jaj krásne vajko ste urobili, to sa omotáva na balon, že? Len neviem s čím, aby to pekne držalo tvar...ale aj my niekedy v škôlke sme také videli 😵 😀

lucia32
31. mar 2010

Brusi...vy ste iná kategoria, čiperka... 😀

laurajana
31. mar 2010

super Lucka, že aj počas chorôbky ste pribrali a chutilo papať. 😉 ...áno na balónik a natierali sme vodným sklom, lebo škrob nestojí za to na tak veľký výtvor 😉

brusinka.pusinka
31. mar 2010

Lucinka no můj říká i syn že je to malí fiškus 😀 😀 😀 😀 😀 😀

laurajana
31. mar 2010

brusi ďakujeme za pochvalu...babenky čo máte staršie detičky dávali ste-dávate očkovať proti kliešťom? Ak áno má sa to niekedy teraz prvá dávka, nie? 😉

brusinka.pusinka
31. mar 2010

No nic jdu pracovat a pak jedeme na nákup 😀 😀 😀 😀 Všem přejeme hezký dne 😵
Lauri my máme naočkováno syna a nás dospělé malou jěště néééé až příští rok 😀 na doporučení lékaře. Jinak myslím že my očkovali v unoru a pak po měsíci a pak až na podzim ,ale vím že můžeš kdykoliv jen se tam musí dodržet nějaká doba mezi vakcínami 😉

lucia32
31. mar 2010

Laura...my sme nedávali, a už mali kliešťa obaja...ale v našej oblasti vraj nie sú infekčné...tiež som sa o to jeden čas zaujímala....

laurajana
31. mar 2010

u nás to je zasa o tom, že si Ťa ten kliešť nájde aj keď sedíš pod pergolou, lebo sme blízko lesa...a aj často chodíme cez také oblasti...Matti zatiaľ nemal kliešťa, tak rozmýšľam, neviem

brus vďaka idem brnknúť nášmu dr.

laurajana
31. mar 2010

áno tak už by sme sa mohli dať aj teraz platí sa 13,94 uvidíme, vraj to účinok na poštípanie nemá len na kl. encefalitídu, tak asi neaktuálne, lebo malý skôr po uštipnutí komárom má strašné fľaky...môže to byť aj jeho alergiou 😒

inneska
31. mar 2010

ahojte slniečka 😵

ja som na vás nezabudla, stále na vás myslím..ale akosi časovo nestíham..ked je tak krásne(okrem dneška 🙄 )tak chodíme 2x von s kamoškami a kamošmi dubnickými...a ked prídem domov, tak neviem čo skôr..aj variť, aj nás nákrmiť, prať, upratovať(za eirkom už aby v kuse chodila upratovacia čata 😀 ja upracem kuchyňu a kým si zohrejem jesť, tak noviny sú znova rozhodené, kelímky a poháriky z radiatora na zemi spolu s utierkami, rožky na strúhanku po zemi..ak sa podarí, tak mi vysype krabicu s plastami a papierom(raz mi už vysypal aj smetný kôš 😀 )a večer bývam taká unavko...ešte aj na zumbu do toho(posunuli nám ju na večer, tak chodím z nej o 20 domov)
a chystám sa piecť tortu(takú tú poťahovanú, akurát som teraz dofarbila tú hmotu..tak som študovala tipy, triky, rady, recepty)naša natálka bude mať narodky..tak som jej aj dáke oblečko zháňala po bazároch..

ak sa niečo dôležité udialo, tak dajte vedieť 😉

len som zachytila trojkolky..aj my máme..dostali sme od babky a krstnej...a máme aj fotky, ale ked nájdem erikom upratané usbčko,tak sem hodím nejaké fotos 😉

ivka...my máme toho psíka od FP, od 5ho mesiaca a je to jedna z oblúbených hračiek..vždy ho zaujme, a dokáže sa s ňou dlhšie pohrať..hlavne, ked sa po ňom vála a on stále vyhráva..u nás je využitý 😉

traktor
31. mar 2010

jej ahoj inka...uz si tu chybala 😵 ...tak sa posnaz z erickom hladat, sa tesim na fotecky 😉 , tak som rada, ze mas toho psika a , ze sa vam paci...ja chcem pre matka...ze trojkolka, psik a torta a mame rok vybaveny 😉 ...on miluje hracky co hraju...vcera sme objavili kacku / povodne som ju isla vyhodit/ z tesca co hraje...kto pameta predavali na velku noc...take plysove co po stlaceny tak kackaju 😀 ...otras ale matko bol cely bez seba 🙂 ...som strasna , ja uz riesim rok...ale musim....potom budem riesit prvaka patka 🙂

zuzinaaa
31. mar 2010

ahojte babulky ja som vas prišla iba pozdravit mame sa s Mimi dobre krasne rastieme až moc mame 10 kg a 74cm sme velke papkačky niekedy ani neviem čo už vymysliet na papu zje mi všetko🙂 lozime a už odost menj hajame tak mam dost za celi den šak to poznate večer padam jak kam´bela do postele ešte že krasne prespime celu noc už piati mesiac 🙂 tak vas pozdravujem aj vašik anjelikov cmuk

inneska
31. mar 2010

som rada, že ste na mňa mysleli 😉 ja zatial k rôčku mám vymyslenú len tortu..chcela som trojkolku, ale už máme..takúto(našla som usb 😝 )takmusím nový darček vymyslieť 😅

a tú kačičku má neterka..erikovi sa tiež páči 😀

traktor
31. mar 2010

inka budeme mat podobnu, ale vevericku 😀 ...hotova zoo 😀 ...a ta kacka..no otras, ake zvuky vydava ale ked matkovi sa to tak paci 😀

traktor
31. mar 2010

a erik je na tej trojkolke ako velky šraaaaac.... 😵

inneska
31. mar 2010

my akú sme dostali, takú máme..ale zatial je spokojnosť 😎 kupovali v akcií v hypernove...ked mal ešte erik v brušku 5 mesiacov 😀 a dakujemee..krásne v nej sedí a nechá sa voziť 😉

pečiem korpus na tortu...aby som na neho nezabudla 😝

lucim
31. mar 2010

no hurrrraaaaa, inneska sa zjavila 😀 😀 😀
uz sme v lekarni a som trosku nasrrrrrdena. bo kolegyna odchadza k doktorovi a sefula si dnes zmysli, ze nema podane zdrav. zuctovanie a o 10 vyrazila prec, este je len na rade, cesta sem vyse hodiny . takze ked bude matuso vrestat, sa na to mozem vy...kaslat. zamknem a pojdeme domov. 😠 hlavne ze ked sme tu 2, tak ma cas sa s nim ist prechadzat hocikedy. achh ta absencia planovania. 😒

lucim
31. mar 2010

inn erik je super na tej trojkolke.
a paci sa mi ta trojkolka, co hodila brin 🙂
inn aku tprtu robis? normalnu? ci nejaky recep pre deticky?
krasne vahy hlasite, dievcatka mame ako modelky 🙂

lucim
31. mar 2010

uz som okukala aj zabiacika fifa, je zlaty smejkoooooooo 🙂

inneska
31. mar 2010

lucimečka 😉 to naštve, také plány 🙄 a ked môžeš zavreť, tak zavri, ked bude zle 😉 pečiem v podstate normálnu..ale korpus je obyč piškotový a čokoládový krém do toho..a potiahnem tou hmotou...nedávam žiadny rum, likér, aby naty mohla papať...eričko možno ochutná trochu korpusu 😀

lucim
31. mar 2010

Inn, mozem, kluce mam 🙂
mozno aj ja upeciem teda, ked budeme mat ten rok.

inneska
31. mar 2010

ja by som sa do torty nepúšťala, ale baby dubničanky rad za radom vypekajú, tak ma navnadili 😝 hlavne ide o to poťahovanie a zdobenie..teda tá tortička bude skôr na ozdobu ako na kvalitu..ale snád bude aspoň trochu chutná 😅

konečne neprší..tak ideme von, potrebujem veci na krém..aj si erik na vzduchu pospí 🙂 zatial papa

traktor
31. mar 2010

kukuk 😀 ...aj ja peciem...fajne domace,...donesiem na stretko ochutnat? 😀 ..ale nie potahovane..take mnaaam, obycajne...

asparaguska
31. mar 2010

Ahojte...

Traky, otvoríš v parku konkurenciu Aide a stretko bude tam? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre