• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
Pani učiteľka sa opýta v triede: Keď 5 vtákov sedí na plote a jedného zastrelíš kolko ich tam ostane naďalej sedieť? Ferino sa hlási. Ani jeden , všetci odletia pri výstrele. Pani učitelka prikývne, Správna odpoveď je 4, ale sa mi páči tvoje rozmýšlanie. Na to Ferino: Pani učitelka teraz aj ja mám pre Vás jednu otázku . 3 ženy sedia na lavičke a každá si líže zmrzlinu.Prvá tak opatrne z boku, druhá z hora cmúla celú skoro už aj kornútok a tretia jemne hryzká vrch. Ktorá je z nich vydatá? Učitelka sa sčervená ale nakoniec odpovie: Podla mňa tá druhá ktorá si to dáva celé do úst. Ferino: Správna odpoveď je že tá ktorá má na prste obrúčku, ale páči sa mi Vaše rozmýšlanie pani učiteľka.
31. mar 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes je tu vtipneee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supééééér ! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no idem ja už po svojom,než sa malá zobudí a príde Patrik :slight_smile:
31. mar 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
****** STRETKO SLNIEčKOVYCH MAMINIEK A DETIčIEK V KE ******
kde? AIDA
kedy? 18.4.2010
o ktorej? 14.00 hod
Srdecne ste vitane vsetky, bude VAS čakat slniečko, dobra nalada ....
bod programu? sranda, sranda, sranda....a ked to nepojde ,dame si aspon zmrzku
kto pride? TRAKTOR s Matejkom
ASPARAGUSKA s Denkáčikom
LUCIA32 s Natalinkou
INNESKA s Eričkom

dnes je tu veselooo :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to máte stretko na východe??? no nezabudnite volať rei s Peťulkom....ja by som sa rada pridala.....ale ste ďaleko... cmuk
31. mar 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá....v akom množstve vám deti papajú príkrmi??? mne Dianka cca 100g/ml...ale posledne pomenej a chce sa viac dudkať....len už to kojenie je také zvlášne...krúti sa pritom, dorobená je...akoby sa len hrajkala....tak naozaj ťahá len pred spaním a v noci.....mám pocit, že celkovo papá menej....ale energie má za dvanástich....
31. mar 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš to bližšie ako ja :grinning:
31. mar 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jennka ahoj :slight_smile: šak to stretko je vlastne kôli rei, že zrovna vtedy bude doma(sestra sa jej vydáva) :sunglasses: a my papáme celkom dosť..okolo tých 200ml zelenina s mäskom, ked je ovo s jogurtom, tak aj 300ml..pár krát zjedol aj 400ml..a hodku na to ešte kojo...niekedy ale zje za celý deň možno za presnidávkový pohárik všetkého...ako kedy...a dávaj dianke tolko kolko spapá...hlavne že priberá a je čiperka :wink:
31. mar 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Písala som komentár a až na konci zistila,že píšem veľkým :grinning:
INN
a to ti Erik tak veľa spapá? Mne Evička 100-150 gramov.No a na chlebík to odhadnúť neviem,to si dá aj jeden krajec bez kôrky,hoci minule polovičku z kôrky vyžuvala :grinning:
Váhu máme 7280 gramov-včera som vážila a zub nikde- dnes kontrolovala :slight_smile:
31. mar 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani...hej, niekedy tak vela spapá..mám pol litrovú misku, tak podla toho odhadujem...ako nemá problém spapať celá aktivia s 220ml presnidávka spolu zamiešané a do toho 7-8 keksíkov sunarky..minule spapal 2 celé banány a ešte pýtal..ale už som mu nedala...alebo papal sklíčka(nestíhala som variť)tak 325g spapal(velké a také to malé spapal celé)
podla váhy(odvážim sa ja, potom s erikom, tak mi ukazuje 10,7kg)

ani a čo tie KE?? ideš?? už si vravela mm?? :sweat_smile:
31. mar 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nám chlebík zatial nešmakuje...ale rožok žužlať to hej :grinning:
31. mar 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam chlebik smakuje, bol teraz na veceru. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. mar 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hojky...my sme dnes dali prvé papá a dokonca nielen vizuálne-rúčkou, ale aj foneticky-pusinkou :grinning: jaj, ale som to múdro napísala...babuľka už od 7 spinká, tak idem natiahnúť foto, čo sme pofotili a dať si do poriadku vizitku
31. mar 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jennka a dianka si vypapa, kolko potrebuje, matko dnes zase strajkoval s prikrmami, vsetkeho len tretinku , z jogurtu, karfiolu, potom si dal aspon 5 sunarkeksov a az vecer chlebik, ten mu isiel, dostal so smotanovou natierkou postrasene :stuck_out_tongue_closed_eyes: do toho len trosku cuc z prsa.
31. mar 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu daj, som zvedava :slight_smile:
31. mar 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.youtube.com/watch?v=_U7CFuk6cEw&feature=player_embedded

toto bolo točené pred pol hodinkou...a hádajte ! teraz je hore :grinning:
31. mar 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takto spí náš poklad...

No Natálka je všade krásna, ale nič pozerateľné s maminkou sa nepodarilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. mar 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuším bojovala do poslednej minúty :grinning:
krásne mame deti(nech skúsi niekto povedať že nie) :slight_smile:
31. mar 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky.... my vôôôôbec nespíme!!! :angry:
31. mar 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani: Evka si da šlofíka vždy a všade? Či len takú zázračnú stoličku máte? Škoda, že sú to len také 10 minútovky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. mar 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zmurka: a čo robíte? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. mar 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ,tak ma strašne bolí brucho....mám pravidelne nepravidelné bolesti v podbrušku a teraz som začala zase aj špiniť.Zajtra už určite skočím k ženskému,lebo to trvá od nového roka tak.
Idem sa sprchnúť a ľahnúť.
U nás tiež nikto nespí,ale raz bude :grinning: Evičky sa v stoličke páči,na ohrádku není naučená,tak tam zaspatie nehrozí.Možno by aj spala,ale som cítila,že je pokakaná a keď som ju polospiacu dala do postieľky ,začala robiť kapríka a už som vedela,že je dospané.Ale je uplakaná,tak pozhasínam a pôjdeme spať všetci traja.Zmurky aj Jurko žiarli,keď je Zuzka ešte hore a on v posteli?
31. mar 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci skúšaš profil foto? :slight_smile:
31. mar 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, konecne mi zaspalo dieta... uz vie povedat ze teta taky je zlaty ked to hovori :slight_smile:
Max nechce sediet v kociku taky cirkus spravil v pondelok musela som ho vybrat von a tlacil kocik on :grinning:
chvalime fotky aj videjko :sweat_smile:
31. mar 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No malá ide vyskočiť z kože ... ani sama nevie čo chce .... :angry: :frowning2: Idem ju prebaliť vyvetrám a uvidíme...ale je dosť v dezolátnom stave....
No a Jurkovi som povedala, že je čas pre neho a pre Zuzanku, a že on nespáva tak často ako Zuzanka.... tak teraz musí on spať a ona je ešte hore :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. mar 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No konečne už spí! Sa mi to zdá nenormálne že takéto decko spí 2x pol hodku od rána! Šak bola úplne hotová!!!
31. mar 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky zmurkaz aj tvoja len tak málo spí? Aj moja ja sa už na tom zabávam a vravím že moja nemá spánok ale mikrospánok :grinning: :grinning: :grinning: . Ale Večer zaspí okolo 20,00 hod. pri prsníku tak aspoň že to.... :wink:
31. mar 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja sa z toho stále neviem spamätať .... Jurko bol úplne iný ... a na malej vidím, ako by rada spala, ale po polhodine sa preberie - oči nepríčetné - "podliate" nevie kde je čo je ako je ... skoro ako ja niekedy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a už ju nezaspím - či ju vozím, či je odparkovaná, alebo je doma -a pichnem jej prs - že šak sa ucucká - nič :frowning2:
31. mar 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a že mikrospánok :grinning: :grinning: :grinning: . ju nedávajte šoférovať! :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok