• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
trocha smíchu k polednímu menu :wink:
Prostitutka stopuje na cestě. Zastaví jí auto, z okna se vykloní chlap a říká: "Co uděláš za tři tisíce?" "Všecko, všecko!" "Tak nasedni, jedeme betonovat!

Teplouš vejde do řeznictví a chce štangli salámu. Řezník se ptá, jestli v celku nebo nakrájet. "Samozřejmě že v celku," zavrčí teplouš, "mám snad v prdeli jukebox?
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. apr 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, oslavujucim vsetko najlepsie :dizzy_face: , pracujucim, praci zdar :grinning: :wink: ....a odpocivajucim/a lenivym ako ja :grinning: /...prijemne lenosenie a objedanie kolacikov urcenych na iny den :wink:
2. apr 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Přeji krásný den, i když u nás teda dneska i sněžilo... pokazil se mi mobil, takže tady teď nemůžu chodit. Dneska jsem u sestry, tak jsem hned zasedla k internetu.

Koukla jsem aspoň na nějaké fotečky a máte ty děti fakt moc krásné a šikovné... btw. jaké kupujete botičky? Maty má hrubý nárt a nějak mu nesedly ani capáčky, tak se trošku obávám, co botičky...
2. apr 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky - díííík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. apr 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a vyberaj!!! :fearful: ...ktoré? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. apr 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky nezklamala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: našla mnoho :wink:
Dupka čusík , já botky jětě neřeším my máme zatím papučky :wink: takže neporadím :wink:
2. apr 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teraz kukam tie posledne dve asi nie...jedno osobny odber, a druhe....ze nieco s telefonom...tak pokazene nech si nechaju...my chceme kvalitu, za malo penazi, nech dobre vyzera, bez chybicky a nech sa mu zuzanka potesi :grinning: :wink:
2. apr 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dosť ma oslovilo to posledné .... aj Trenčín by mi vyhovoval.....nechcem veľa investovať :sweat_smile: :wink:
2. apr 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale traki - kľudne ešte daj niečo :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. apr 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babýýýýýýý ....máme náš prvý minikrôči :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....a naše prvé ťap ťap ťap s rúčkami :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no kým sa odváži aj na ďalšie to ešte potrvá ale je to tam :wink:
2. apr 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak ti trencin vyhovuje tak uz aj bez ponho , kym ti ho niekto nevyfukne...lebo po sviatkoch tu uz isto nebude :wink: , aj ja by som ho brala...sa mi najviac pozdavalo, len som myslela ze osobny odber...ale zle som myslela :grinning:
2. apr 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....zuzkanka nam urobila radost :wink: ...my sme dako zastali...vsetko po starom....dava priestor statnym detom :grinning: :wink: ....ale dobre tak, budeme dlho za miminkoooo :dizzy_face:
2. apr 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mozno statnym ale hlavne ostatnym malo byt :grinning:
2. apr 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No asi jej napíšem - len sa musím opýtať mangelíka - či sa opatí preňho vybehnúť :grinning: :grinning:
Ahojte,

aj u vás je také na figu počasie?
no u nás ešte krôčik nehrozí, ale určite sa dočkáme
2. apr 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gratulka k mikrokrůčku, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Traky vy a miminko jooooooo to teda né Maťko ti pak vstane a pujde jen vyčkáhá na moment překvapení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. apr 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky Jajo buď ráda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jaji...no otras...zamracene a v kse prsi....bleeee, fuuuj :angry: ...zmurka je fakt super a dobra cena, na tu chvilku staci....a da sa s nim aj hrat, ...a predas ho mozno za rovnako a vies aka je moja oblubena veta na bazaroch? :slight_smile: .....neda sa dohodnut na cene? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...skus mozno budes prekvapena a ked nie aj tak super cena :wink:
2. apr 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ale ona len krôčik urobila.... no len že poteší :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
2. apr 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brusi on vstane urobi 3 krocky, potom sa rehni a uz davaj dolu a lezie....ze aha mama ja to viem ale kaslem ti na to :grinning: :grinning: ...asi sa boji, ze ked zacne chodit , hned mu nadelim pracu ako starsym detom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brusi: a tak človek by chcel hneď všetko

traky: u nás neprší, ale ževraj je zima. chcela som s Matúäškom trochu von vybehnúť. uvidím, ako bude. ja som dnes vonku ani nebola :grinning:
2. apr 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. apr 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky tak to znám u nas také dva tři kročky a pak šup na 4 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je fikaný ten tvůj Maťko :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
2. apr 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky: :grinning: tak treba zadeľovať prácu, keď tam Maťko nie je
2. apr 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa zatiaľ ešte ani na štyri nedávame :angry:
2. apr 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo. ked on sa vsade strci...mysli , ze sa rozdava jedlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: on totiz s kazdym je.....pride sadne a caka :grinning: :grinning: ...cisty tata :grinning: .....aj tak rad spi :grinning:
2. apr 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok