Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

wydata
28. aug 2009

inak neviete mi poradit ako je to s farbenim ci melirovanim hlavy pocas kojenia? mam uz priserne vlascoke a niekto mi povedal ze pokial kojim nemala by som to... 😅
fama ci fakt??

inneska
28. aug 2009

tak fontánky poznáme...raz bola taká, že za seba a tuším sa mu aj do hubenky ušlo 😅 a ked sme kakávali s rr, tak podložka a všetko naokolo spratané, pre všetky prípady 😀 😀

wyd...asi okolo pol 8 by som chcela vyraziť 🙂 a do očú kapeme 😉 a našťastie zatial sme ešte uterák ocikaný okakaný nemali(čo paťko mi robil pravidelne) 😅

inneska
28. aug 2009

žabka, tak je moc fajn, že ste domka...človek neuverí, kým nezažije na vlastnej koži, čo? je to strašné ☹ ale prežili ste, ste domka, hlavne aby to bolo oki...viac netreba, hlavne to zdravíčko a ostatné príde 😉

vinka
28. aug 2009

Wydata ja ťa tu registrujem len menejpíšem nemám tolko času pri troch deťoch. 😀 😀 Joj baby musím sa vám posťažovať lebo mi ide srdce puknúť.Damiánko je v štúrove na pretekoch a sám bez nás iba s klubom.A mi volal a plakal do telefonu,že mu je smutno za mnou.Joj som ho upokojila ale ked sme dovolali som plakala aj ja. ☹

inneska
28. aug 2009

wyd...no asi tolko, že je to asi ako s farbením počas tehu 🙂

inneska
28. aug 2009

vinka..ahoj 🙂 tak ste si s daminkom poplakali...juj, ja si to ani neviem, zatial ani nechcem, predstaviť, ked príde ten deň, ked budem prvý krát bez erika...to budem asi aj ja plakať 😅 a kedy sa ti má vrátiť?? 🙂

vinka
28. aug 2009

Joj aj mi máme problém s kakaním. 😒 Už druhý krát musela som použiť RR.Bojím sa aby si nezvykla na to. 😒

lucim
28. aug 2009

wyd kludne skoc na melir.
inn 🙂
vinka ale mas sikovneo a samostatneho chlapca. 🙂

wydata
28. aug 2009

takze nemam riskovat asi, co... 😒
skoda scela som si zmenit out fit...
ked uz postavu mam jak . . .
tak aspon tie moje vypadavajuce vlasocniky som cela mat cool 😝
vin, no to chapem s tym casom, ja len ze som tu nova tak sa slusne pozdravim - neco jak jmenuji se Jirka -Vcirka a budu u vas bidlet 😀 😝
a v com preteka syncek?
a inn do ktoreho lidla sa vlastne chystas? toho pri petrzalskom braniku?

lucim
28. aug 2009

wyd inneska by to mala do petrzky trochu od ruky z dubnice. 😀
a ja si farbim vlasy. sak by som nemohla sedinkova chodit popri miminku, sak som "mlada" maminka 😝

wydata
28. aug 2009

vin, predstav si to ze ti ju podavaju ... vedela by si si na nieco take navyknut?
ja teda nie a uz vobec ne po druho raze... myslim ze ani pernamentne keby mi ju zavadzali tak sa nenavyknem...a to chapem na co to je a preco to je kdez to to mimi je chudatko ubolene prdikmi cele vyplasene urcite...

tak ako s tymi vlasmi, myslis ze mam ist do toho? 😝

zaba2707
28. aug 2009

dakujem bambule za povzbudenia ... podla mna farbenie vlasov v pohode nie? aspon ja myslim ze ano... ja sa chystam niekedy bud, tyzden lebo uz mam asi 2cm vyrastene 🙂

vinka - uplne to chapem ja by som revala uz keby som jeho pocula ze place ...

zaba2707
28. aug 2009

babusky ked ma boli zub co si mozem dat? paralen asi hej ale nic ine?

wydata
28. aug 2009

zabike, to ja mam pekne cez 5 ceńty...a mam kamosku kadernicku...

inneska
28. aug 2009

wyd...myslela som s vláskami tak, že niekto v tehu neodporúča, iný v tom nevidí problém...ale aj ja som si v tehu farbila a farbiť si budem aj teraz, počas kojo, len som ešte nenašla čas na to...teda najskôr musím farbu kúpiť 🙂

tak tak, do petržky by som mala kapánek drahý nákup 😀 😀

zaba2707
28. aug 2009

ja mam svokru kadernicku ...mmmm teda ona je "skorosvokra" ale je zlata ... to len ja som zatial nenasla cas pri drobcovi

inneska
28. aug 2009

vinka...my sme rúrkovali asi 3 týždne a nenavykol si 🙂 kaká a prdká odušu a to sme rr používali aj 3x denne každý deň 🙂

lucim
28. aug 2009

wyd cumla som ti do albumu, ze ci ti uvidim na uces a ty tam nie si , ale omeliruj sa, ked chces. 🙂 je to faaaama.

zabi filipko je podobne zlatko ako nas matej , len nas je tlstuckejsi. 🙂

wydata
28. aug 2009

😀 😀 😀 me he he heeee 😀 😀 😀
ale sa vam smeje sojky sak ja vas poznam len kratko a som rada ze si pamatam niektore nicky sak vas je tu jam maku 😝
de je alex, zasa meskaaaaa 😀 😀
v case krizy meskat do worku je hold odvaha 😝

inneska
28. aug 2009

ja si farbím sama, bo kaderníčka mi s 1 farbou nenafarbí a ešte si aj účtuje ...som zvedavá, kedy sa k tomu dostanem 😅

lucim
28. aug 2009

zabi paralen, ibalgin

inneska
28. aug 2009

hi, aj babyzuz is missing 🙂

inneska
28. aug 2009

to mi pripomína, že aj ja by som sa mala objednať k zubárke 😅

zaba2707
28. aug 2009

oki tak radsej paralen ... a v pondelok si asi pojdem dat vytrhnut prvy zub mudrosti ☹

lucim
28. aug 2009

aaachhh jo, vcera som im rozdala premie a dnes ich asi prepijaju 😀

zaba2707
28. aug 2009

idem na chvilu zdriemnut maly zaspal o 21,00ratam ze okolo pol 1 je hore tak aspon kusok pospim ... majte sa bambulky a dobru nocku vsetkym bez kolik a hlavne v zdravicku 🙂 papa

lucim
28. aug 2009

ale aj inn a wyd tu este maju obalocky s premiami, aj aspi. 😝

lucim
28. aug 2009

zabi sladke snickyyyyyyyyyyyy 😵

inneska
28. aug 2009

akurát som chcela písnuť, že včera dostali prémie, tak dnes sa tu na to vyprdli 😀

inneska
28. aug 2009

žabka...aj tebe dobrú a pokojnú nocku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre