Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
6. apr 2010

žabi - to chce čas ... a keˇuvidíš Fifa, že to bude brať ako dobrodružstvo budeš aj ty úple spokojná 😉

traktor
6. apr 2010

ahojte, ani gratulujem k vstavaniu , plazeniu...kukni poriadne , mozno ten zubok objavis 😀 😉 , zabkaaa, tak prvy den za vami, druhy bude este lepsi...a na dalsi uz fifo nebude chciet ist ani domov, bude mu dobre medzi detickami 😉 , a vitam novu maminu, a prezrad nieco o vas....lebo tu sme veeeeeeelmi zvedave osobky 😀 ...a babyyy...ta velka noc by ani nemusela byt...som jedla, jedla, jedla...kurnik, naco som zhadzovala a teraz som pribrala....a este stretko bude.....idem za prasiatko, to nie som ja to mam len kostyyyym hej?aby bolo jasne 😉 😀 😝

zaba2707
6. apr 2010

ahojjjjjjj trakyyyy

boze aj ja som ale nie ze jedla ja som zrala zrala zrala a zrala ... som zvedava zajtra na zumbu ... isto ma to odrovna 😀
ozik Ani a ides na to stretko aj ty a aj Innka?

ani3012
6. apr 2010

hej zaby ideme. 😉

traktor
6. apr 2010

****** STRETKO SLNIEčKOVYCH MAMINIEK A DETIčIEK V KE ******
kde? AIDA
kedy? 18.4.2010
o ktorej? 14.00 hod
Srdecne ste vitane vsetky, bude VAS čakat slniečko, dobra nalada ....
bod programu? sranda, sranda, sranda....a ked to nepojde ,dame si aspon zmrzku
kto pride? TRAKTOR s Matejkom
ASPARAGUSKA s Denkáčikom
LUCIA32 s Natalinkou
INNESKA s Eričkom

inneska
6. apr 2010

kukuk 🙂

dnešným oslávenčekom aj tym zo včera, predvčera, predpredvčera gratulkujeme a posielame pusinky 😵 😵

a gratulkujeme k novým šikovnostiam, zúbkom 😎 ani, zmuri(posledné čo som zachytila)

a čo to na to stretko ideme len my 4 čo sme v tabulke či čo?? šupajdy sa tam aj ostatné zapísať čo idú 🙂

inneska
6. apr 2010

žabka...verím, že si to ťažko znášala, ked si fifka nechávala v škôlke ☹ mne je ťažko, len ked si idem zacvičiť a musím ho nechať mame...nieto ešte s ludmi, ktorých nepozná ☹ ale zvyknete si obaja 😉

inneska
6. apr 2010

a riešim pre nás cestovatelov podstatnú otázku, v akom kočíku pôjde erik..máme len kombinovaný, čo prerobím na šporťák a to je hovado velké(nám do mesta a na prechádzky úplne stačí)ale na cestovanie....a narýchlo kupovať nechcem(a vlastne som ani nejako nemala v pláne, aspoň zatial).tak som rozhodila siete po kamoškách, či by niekto nemal niečo staršie požičať..uvidím, ak nezoženiem, tak nevieeeem...zbalím erika do cestovky 😀

zmurkaz
6. apr 2010

ineska - tak tú cestovku by som nechcela niesť 😀 😀 😀 ...šak Eriček je šikulko júlovčiatko - daj mu tašku na chrbát a idete 😉
..ale nie ... hádam zoženieš aspoň na ten výlet 😉

inneska
6. apr 2010

zmuri, možno za 2 týždne sa erik naučí chodiť a pôjde pešo 😀

zmurkaz
6. apr 2010

😀 😀 😀

sevzuz
6. apr 2010

zmuri ano som z trnavy z prednadrazia a ty?
zaba 🙂
a traktor nieco o sebe ted skor o nas (mne a Lukaskovi):
Lukasko je strasne sidlo mam s nim co robit, stvornozkuje, stavia sa a stoji odvahy ma za troch kedze sa snazi uz stat aj sam, aj ked mu hovorim dookola drz sa, tak sa na mna zaskeri a pusti sa a treeeesk na plienku:-/
davam do behaku, lebo mi je to tak jednoduchsie a lukaskovi sa tam paci
ale napriek tomu, ze je nezbednik tak spava perfektne, vecer okolo osmej ho uspim na posteli, prelozim do postielky a spinka niekedy aj do rana bieleho a niekedy je hore okolo stvrtej;
v kociku sa mu paci a tam tiez spinka🙂
a uz nekojim, kojili sme pat mesiacov, ale nestacilo a teraz mu viac ako to co navarim ja chuti strava zo sklicka:-/

a k velkej noci, neznasam obievanie a prezieranie, tri tyzden drzim dietu a pride zakerna velka noc a vsetko je v cudu, som sa rozkecala, prepacte 😒

lucim
6. apr 2010

vitam novu julovku, sevzuz cit sa u nas ako doma. s trnavou mam spolocne len par mesiacov prace a porod, ale si nasa. 😉
my sme mali narocne popoludnie, ja som mala migrenu a ked bolo zle, matko bol aktivny, ale aspon chvilu ma nechal a krasne sa hral v ohradke, ... potom bol jeden spanok navyse a po nom sa zobudil s placom, lezie nam stvrty zub, no , tazky den to bol, ale mojkanim a gelom a brufenom a hranim sme to zvladli, az tak, ze sa mu nechcelo do postele do tristvrte na 10.
zabi, som moc rada, ze ste prvy den jaslickovy zvladli, kazdy dalsi bude urcite lepsi, som na vas moc myslela.
samyyyyyyyyy, eluska aj beky su podarene .. a ze sa ta beky necha, hehehe 😀
inn keby si nebola tak daleko, pozicala by som ti kocik, ale snad sa najde nejaka dobra dusa.
traky, si kocka, do zajtra mas velkonocne prejedanie vybehane. 😉 aj vy vsetky.

zmurkaz
6. apr 2010

😀 😀 😀 😀 ....to neva 😵 😵 😵 ....ja som zo Spiegelsalu ....poznáš?

sevzuz
6. apr 2010

jasne ved to je stara cast trnavy, moje kroky tadial vedu den co den, ked idem do mesta na prechadzku
ahoj lucim, teba si pamat z predporodnej pripravy v materskom centre ked sme viazali satky, pamatas? a myslim ze tam bola aj zmurka ja som sedela hned vedla vas vlavo

lucim
6. apr 2010

naaaa pockaj sevzuz, hned ti osaham fotky, nech si ta pripomeniem. zase som bola "nenapadna" na tej priprave, aj ked som tam bola len raz? 😀 inak ... ale aj ked som na tu prezentaciu satiek trochu frflala, nedam na satky dopustit, vcera som to pisala, ze som moju slavnostne presunula svarinke. 😉

lucim
6. apr 2010

aaaa, uz viem,ty si kocka, co sa na nas furt usmievala, ze zmuri? 😀

zmurkaz
6. apr 2010

😀 😀 😀 😀

zmurkaz
6. apr 2010

Sevzuz ...šak sa môžeme niekedy stretnúť 😉 ...len teraz soplíme a kašleme ...nemusíte to mať aj vy 😉

lucim
6. apr 2010

zmur, a ty nechces zmenit fotecku v passe? uz mas krajsi uces aj viac detureniec. 😉 😝 😵

zmurkaz
6. apr 2010

😀 😀 😀 😀 ....že krajší 😀 😀 😀 😀 😀 ....ale detúchov pribudlo 😉
sa dám do poriadku (1.5. mám ísť na stretávku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 )- urobím foto a zmením 😉

zmurkaz
6. apr 2010

Lucka - a hodila si včera tie fotky?

lucim
6. apr 2010

zuzi a krajsia si 😉 ...vcera som ich zvladla hodit len do pc a prefarbit cervene oci, ale uz cucam prvych 5 na FB, len je to nejake pomale ...
ale dam sem nejaku teda, aspon ukazku. 😉

zmurkaz
6. apr 2010

jááááj Lucimka - neprídeš na kávičku a zákusok 😉 ...dík za kompliment .... som trochen podrástla 😀 😀 😀
a daj aspoň link 😉

sevzuz
6. apr 2010

zmurka jasne mozme, dohodneme sa🙂
lucim neviem ci som sa vtedy usmievala, ked ma to vrcholne vytocilo, ze idem na prednasku a ona si tam da nejaku reklamu a est za to aj musim platit:-/
tak predpokladam ze si to myslela ironicky?
..ale aj tak som tam potom tusim este raz isla na tu hodinu s partnermi a bola to rovnaka hovadina ako ta prva hodina:-/
minule som sa dala znovu ukecat na hodinu hudobnej vychov pre deticky, ale no nic moc to nebolo, to materske centrum nie je nic pre mna

zmurkaz
6. apr 2010

no tak to som zistila ešte pri prvom .... a ešte je to aj od ruky! Sa mi to zdá také zastaraléééé 😖

zmurkaz
6. apr 2010

sevzuz ... a ja si ťa nemôžem vybaviť .... nie si niekde na fotke?

sevzuz
6. apr 2010

no presne, ale ja som sa stale skusala zaradit ale ..... asi som ina 😉
my hodime plavat, je to tam super, len su to strasne prachy a tymto kurzom asi koncime, ide leto tak si najdeme inu zabavku. pravdupovediac, neviem ci je to tak prospesne pre Lukaska ale pre mna to je velmi prijemne straven cas
😀

sevzuz
6. apr 2010

zmuri som v mojom albume mam par fotiek s bruskom, o krasny to cas, by som si to hned zopakovala, keby to nebolo tak narocne po narodeni babatka ☹

zmurkaz
6. apr 2010

ja som nad tm rozmýšlala ... ale nikto mi nepovedal žiaden pádny dôvod, prečo by som toľko zaplatila - ale ako príjemne strávený čas je toOK.... a to ešte nehovorím o tom, že nešoférujem a je to na opačnom konci TT + mám ešte jedno dieťa ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre