Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
6. apr 2010

myslela som tvár 😀 😀 😀 😉

zmurkaz
6. apr 2010

...malého som pozrela ... je krásny 😉

lucim
6. apr 2010

sevzuz my sme to mater.centrum, odhadli na prvy raz, ze toto nam nejak nesedi. ale na plavani som stretla baby, co tam chodia pravidelne. zmur stooop, sa budes musiet zohybat pod dverami. 😀
no dobre, ukazka fotiek, bo sa mi to na fb padlo...

sevzuz
6. apr 2010

zmuri ty ma donutis to sem hodit? 😀
nariklad?
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/sevzuz/album...

zmurkaz
6. apr 2010

waw -krásne 😵 ...ale na FB ti dalo 2 fotky...

zmurkaz
6. apr 2010

sevzuz - no vidíš 😉 ...tak už viem ...

zmurkaz
6. apr 2010

Lucka - a čo sa budem musieť zohýbať pod dverami? 😅...asi pokročilá nočná hodina 😀 😀 😀

sevzuz
6. apr 2010

zmuri dakujem za pochvalu🙂
lucim maly je krasnucky a velky frajer na tej fotke! a preco uz nechodite plavat?
a zmurka ano je to vela a tiez nechapem za co tolko platim, ale kamoska z BA hovorila ze najlacnejsie maju myslim za 150€ za 10 hodin, ale neviem ci dobre pamatam ale to uz je nehoraznost

lucim
6. apr 2010

zmur jaaaj, visim, ze si stihla ocumnut ... dakujem 😉 uz som ich zmensila, tak hodim druhy pokus nahravania. 😝
sevzuz, lukasko je zlatunkyyyyyy 🙂
a to plavco - tiez si myslim, ze je to dost draha zabavka, a zo zaciatku to tam matko aj horsie znasal ... potom sa uz bavil. tak sme boli iba na jednom kurze, v lete pojdeme niekam a niektore aquaparky uz vedia poskytnut podobnu vodu ako tam. ked sa bude mat ucit naozaj plavat, budem ho ucit, alebo pojde do normalneho kurzu.

lucim
6. apr 2010

zmur, lebo si podrastla 😀

zmurkaz
6. apr 2010

...moja reč 😉 .... alebo treba kúpiť vaňu a poriešiť do nej súrodenca 😉

zmurkaz
6. apr 2010

😀 😀 😀 😀 ...čo mi pridalo na výške ubralo mi na rozume. .... 😀 😀 😀 😀 ..no neva 😉

zmurkaz
6. apr 2010

...babulky - dobre mi je tu, ale musím ísť... šak kto vstane k tým mojim detúchom zajtra 😀 😀 😀

zmurkaz
6. apr 2010

no a keď už tapetujem ... tak

dobrú nocku 😉

lucim
6. apr 2010

cococo? porod do vane mi tu planujes? a ci 2 deti v jednej vani , nech maju pocit kolektivneho plavania? 😀

zmurkaz
6. apr 2010

to druhé 😀 😀 😀 😀 .... a už tu nie som
pa 🙂

sevzuz
6. apr 2010

no baby mate pravdu my sme sa uz boli kupat v Galandii a maly to super znasal, teda tesil sa jak "male decko" bol v kolese a mal volnost no spokojnost neuveritelna, bolo tam dokopy asi 15 ludi tak sme to mali skoro sukromne. mozno sa vam to zda skoro ja viem ale sme to chceli vyskusat a dopadlo to super
jo a vanu mame ale surodenca este neriesime, nechame to na osud....

lucim
6. apr 2010

uz mi to taha konecne tie tony fotiek na fb --- to fialove nove triko uz nebudem nosit, leda ze by som bola zase tehotna, hrozne, a v zrkadle tak nevyzeralo ... 😠 😉 sevzuz- teba na fb nenajdeme?
zmur netapetujes, ja este strasim.

lucim
6. apr 2010

sevzuz my tu mame pobliz nieco na morave a uz by sme tam aj boli, dokonca nasa pediatricka tam bola a ona mi to odporucala, len nam nejak nevysiel krok, bud nejaka chorobka alebo nieco rodinne neplanovane ... ale pojdeme. a este tu je blizko agropenzion s welnesskom, mozno aj tam pojdeme.
vobec ste neboli skoro, si myslim. 😉

sevzuz
6. apr 2010

lucim najdeme: zuzana lancaricova 😉
ja strasim kazdy den tak do jednej 😒

sevzuz
6. apr 2010

no je to super my sme zobrali aj moju mamu a ta sa tesila viac ako Lukasko ja by som chodila do aquaparku aj kazdy tyzden, len to je narocne aj fyzicky s takym dietatkom, ale da sa. najradsej by som sla do popradu, ale je to trosku od ruky

lucim
6. apr 2010

naslo mi ta 5x

sevzuz
6. apr 2010

kucerave vlasy blond melir 😀 , pomohlo?

lucim
6. apr 2010

hehe, nepomohlo, kedze na pomalom nete nahravam tony fotiek, a mrrrrzne to, nezobrazilo mi fotky pri menach ... poslem ti do IP moj mail, najsdi si ma ty podla neho, jo? dik.

sevzuz
6. apr 2010

jasne najdem😉 hned ta mam

sevzuz
6. apr 2010

luci hotovo, aj mne to trosku mrzne 😠

zmurkaz
6. apr 2010

som sa sem vrátila ... sevzuz chcem tie plienky čo máš v inzeráte 😉 ...tie 4 🙂 ....tak mi ich zarezervuj a zajtra sa dohodneme cez koníka .... utekám 😉 pa

sevzuz
6. apr 2010

super zmuri su tvoje🙂
a dobru noc

lucim
6. apr 2010

zmuuur 🙂 bru. 🙂
idem kojit, fotky este asi stvrtinka, este sa vratim k pc.

sevzuz
6. apr 2010

dobru nocku ja idem vesat predlo a spat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre