Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
7. apr 2010

traky daj nejaku pikosku, nech vieme, na co sa mame tesit v puberte 🙂

brusinka.pusinka
7. apr 2010

Holky kuki co jsem nechala dělat Karamelce a Vojtíkovi 😉

brinzulka
7. apr 2010

katica-17.4. si priebezne pisem...tusim tam mame pozvanku na brigadu do "nasej" buducej skolky

pekne batozky 🙂

kojo sa furt, viac ako jest....ale raz to pride!

vinka
7. apr 2010

Ahojte baby.Brusinka,že karamelka 😀 😀 Ale ruksaky sú supriš fakt 😀 😀 Perfektné.
Lucim na pikošky nemusíš čakať do puberty.To už dnešným deťom stačí nastúpiť do školy. 😠
Minule bola pri mne kamarátka a mala väčší výstrih.Myslíš,že jej damián kukal do očí?Hned povedal mojej sestre či chce vedieť čo bolo najkrajšie na tej tete.Ona ho zvozila,že nech nieje hnusný a on ticho a jej len ukázal na prsia. 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
7. apr 2010

Vinka 😀 😀 😀 😀 😀 no my jí tak říkáme Karamelko 😉 😉 😉 😉 Damiško je prostě chlap 😉

zmurkaz
7. apr 2010

Babulky ... by sme sa mohli stretnúť z TT a okolia ... toho 17.4. 😉 ....nie?
..Katica
..Brin
..Zmurka
.... dopisujte sa všetky, ktoré by ste prišli 😉

inneska
7. apr 2010

ahojte kočeny 🙂

tak unás práve prebieha poobedný spánok...doobeda sme už boli vonku, prišli nám vecičky z bessu, tak máme pirátku s menom a mama má tričko s nápisom super mamina 🙂 a boli pozrieť na burze v centre, tak má erik červenú vestičku za 2,5€..

mne erik zaspáva cez deň v kočíku,horkoťažko na posteli(aj ked v sobotu mi zaspal v 3kolke 😀) a večer len pri kojo..a v postielke nespáva...v noci máme tak 2-3 kojo..ak nepomôže dudlík, tak dudle prsko a spíme dalej..po dlhej dobe som dala včera kašu na dobrú noc...spal od 19-21 a potom vymýšlal do polnoci 🙄 a spali sme do pol 8(do toho 2x kojo)..takže ani ja nebývam do ružova vyspatá 😅

brusi...super batôžky 😵 😵

vinka..no chlap sa v ňom nezapre 😀

inneska
7. apr 2010

a to som chcela, že erik velmi rád spinká na brušku 😵 zaspí na chrbátiku, ale za niekolko minut sa pregúli na bruško..aj teraz tak spinká 🙂

inneska
7. apr 2010

a mám kočík na výlet 😵 mám na výber dokonca z 2...jeden je len taká buginka, druhý je väčší, ale zase sa dá polohovať a má striešku...tak ich pôjdem okuknúť a rozhodnem sa, že ktorý...baby mi radia ten druhý, že bude pre erika pohodlnejší..ale aj keby mám len tú buginku, tak lepšie ako ten náš obr kočík 😀

zmurkaz
7. apr 2010

no bolo mi blbé písať ....na margo "malých chlapov" ... ale čo už ...mňa Juráš "šibal" aj po pskách .... že aby boli zdravé 😅 😀 😀 😀 😀 😀 ...som mu totiž furt hovorila, že šibeme ručičky, nožičky, chrbátik .... aby boli zdravé ... 😉

zmurkaz
7. apr 2010

Ineska ....supéééééér 😵 😵 😵 😵 😵 ...tak vyberaj 😉

brinzulka
7. apr 2010

😀 😀

brusinka.pusinka
7. apr 2010

http://www.novinky.cz/krimi/196934-uvolnene-kol...,

Ták děkuji bohu že jsme šly richleji a že nás to minulo, ale byl to hnus ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ , prošly jsme tak 20 sekund od místa kde se to stalo ☹ a viděli jsme všechno fůj bylo to otřesnééééé 🙂

Holky já jsem tak ráda že jsme ok

lucim
7. apr 2010

brusi, az sa na ten link bojim kliknut ...... 😕

konecne sa mi podarilo nahrat tie fotecky, kto chce, kuk, ale je tam vselico, nie len matko ... matkove pridam neskor sem.
este v dalsom kole budu videa...
http://www.facebook.com/photo.php?pid=612068&l=...

lucim
7. apr 2010

brusi, tak to mate sikovneho strazneho anjela, ta pani tolko stastia nemala, som rada, ze ste v poriadku. 😕

brusinka.pusinka
7. apr 2010

lu ani nevíš jak jsem šťastná jen je mi líto paní a její rodiny a toho řidiče bo za to zjevně nemohl ☹
a idem kuki 😉

lucim
7. apr 2010
lucim
7. apr 2010

mia , je to blba nahoda ☹

traktor
7. apr 2010

brusi....no ufff, mali ste tam hore anjela strazneho....lucimka oplatilo sa pockat , ste nadherna rodinka a matko je cely ty aj cely tato...taky mix vas oboch 😉 ...

traktor
7. apr 2010

a nasla som zaujimave tricko na kojenie, mozno sa niektorej hodi....a nezabudnite na vetu.....neda sa dohodnut na cene? 😀 😀 http://www.babybazar.sk/Tri-ko-pre-doj-iace-mat...

traktor
7. apr 2010

lucim a puberta...no to je same tsssss, oduta tvar, prevratene oci.....nebud trapoška, maš smolu...a take tie oblubene vety...ale da sa...len...to aj my sme taky boly? 😀 ....no jasneeeeeeeeeee 😀 😀 😀

zmurkaz
7. apr 2010

traky -dobré triko ..... 😵 😵 😵 😵 😵
lucim - hepl me ☹ ....malá je zahlienená ... skúsila som dať Sinupret - krásne ho zjedla - striekačkou a potom ho vyvrátila ☹ ...ju tie sople celkovo napínajú ...a jej to furt ťahám .... tak poraď niečo silnejšie čo vcelku dobre chutí a je toho málinko na podávanie ...

zaba2707
7. apr 2010

ahojte zienky, tak dnesny den bol o mooooc lepsejsi ako vcerajsi ... do jasli som ho niesla na peso v kociku odovzdala som ho spinkajuceho. dnes mi teta vobec nevolala ze sa nieco zle deje az sa mi verit nechcello. bol tam od jedenastej a okolo 14.25 som dorazila po neho a to uz zasa buvkal v kociku vonku krasne .. dnes tam aj obedoval nechal sa im nakrmit 🙂 nooo a ked sme dosli domov a vytiahla som ho z kocika zistila som ze ma obute cudzie papucky 😀 tak ich zajtra musime vratit nech niekomu nechybaju 😀

brusinka.pusinka
7. apr 2010

kuk 🙂 takto jsme vegetili na velikonoční svátky a na poslední fotečce si užívají Babi s dědou vnoučata 😉

brusinka.pusinka
7. apr 2010

žabka ten to krásně zvládááááááá gratulka 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Traky měli jsme anděla a máme a děkuji mu mnohokrát 🙂snad to slyšíííí

zaba2707
7. apr 2010

trosku som vas citkala asi dve strany dozadu ... vidim ze riesite zaspavanie ... tak nas Fifo vecer zdlabne kasu od Nestle z 210 ml mlieka je taka hustejsia krmime sa lyzickou ... zaspi dnes konkretne o 19.39 stvrdol a spava do rana tak do 6.00 vacsinou prespi v klude ... to ze cestuje v postielke alebo v posteli ked je s nami .. uz nekomentujem, mi dokonca na nasej posteli mame take celo a v spanku sa k nemu preguli a chyti sa rukou a v tom momente vstava na nohy ... podotykam ze to vsetko v spanku tak ho sem tam zlozim a spi sa dalej 🙂 nooo ale rano o tej 6 niekedy je to aj o 5 sa zobudi a nehrozi nejaky dalsi spanok ked sa vynimocne zadari tak je to 15-20 min. 🙂 ale nevadi nestazujem si. Vecer zaspava na rukach ... to co nikdy nefugovalo v poslednej dobe funguje a je to rychlejsie ako ked ho polozime do postielky ... tam sa v jednom kuse stavia a mozem ho tam nechat aj dve hodiny furt sa postavi ... a bude nariekat potom ... takze takto mi fungujeme nooo a cez den len v kociku 🙂

zmurkaz
7. apr 2010

brusi .... jééééé 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

žabi - HUUUURRRRAAAAAAAAAA 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .....vidíš ...na dobrí sa ľahko zvyká 😉 .... a tie papučky 😀 😀 😀

brusinka.pusinka
7. apr 2010

Zmurka ten koník máááááá prosím 25 let 😀 😀 😀 😀 😀 😀 houpala jsem na něm brášku 😝 😝 😝 😝

zaba2707
7. apr 2010

brusi krasne fotecky

brusinka.pusinka
7. apr 2010

zaby děkuji 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre