Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
7. apr 2010

brusi - ja mám také nohavice ... ešte po mne ... sú podľa mňa úžasné .... odfotím a hodím foto .... a ešte hojdacie kreslo 😉

brusinka.pusinka
7. apr 2010

Zmurky věci jsou takéé děděné oteplené na chalupě super slouží 😀 😀 😀 😀 hoď foto se těším 😀

zmurkaz
7. apr 2010

no hold ... klasika je klasika 🙂

zmurkaz
7. apr 2010

malá mi trochen ogrcko tú zázračnú šatku čo v nej vždy zaspí ..... tak som ju hneď namočila - šak je požičaná a nechcem jej ju akokoľvek poškodiť - AKO BUDEME ZASPÁVAŤ???? ☹ 😨 😨 😨

brusinka.pusinka
7. apr 2010

Zmurky budeš muset uvázat třeba prostěradlo když jinak nedá 🙂 😵 😀

zmurkaz
7. apr 2010

no šak som hladala niečo čo má aspoň 5 m..... 🙄

brusinka.pusinka
7. apr 2010

hmmmmm tak to jasi není 5 m hold jinak možná záclona má tolik metrů co? i když já takou nemám 😒

zmurkaz
7. apr 2010

to vyzeralo že zaspí - som si ju dala do takej polohy ... ale nič ... snáď do rána nebude bojovať 😉

sevzuz
7. apr 2010

baby dobry vecer,
musim sa pochvalit asi pred 20 minutami som zistila ze mame aj my uz doma selmu zubatu. (dnes Lukasko spinkal az do 18.45 tak preto isiel do postielky tak neskoro, inak na nom nebolo poznat, v podstate, ze nieco lezie)
docitam neskor 😎

zmurkaz
7. apr 2010

GRATULKO 😵 😵 😵 😵 😵 ...a ktorý vyšiel?

brusinka.pusinka
7. apr 2010

Gratulka k zoubku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 , my nemáme žádnej ani nic nenasvědčuje tomu že by nějaký chtěl kuki na nás 😀

zmurkaz
7. apr 2010

aspoň sa tak skoro nepokazia 😉

brusinka.pusinka
7. apr 2010

Zmurky to jo jen ji šve že nemůže ukousnout jak jiní kouká na nás jak mlsný pejsek a vše musí pracne rozžužlati, a víš co je to práce 😀 😀 😀 😀 😀 Ale chlebík a kousky co má v jídle klidně sporcuje 😉

zmurkaz
7. apr 2010

😀 😀 😀 😀 😀
a my už spííííme 😵 😵 😵 😵 😵

brusinka.pusinka
7. apr 2010

Gratulky Vidíš i bez šátku 😉 my spinkáme už od 20.25 hod 😀

zmurkaz
7. apr 2010

no to my sme zle spali celý deň.... tak večer zaspala o 17:30 a zobudila sa o 19:00 😅

inneska
7. apr 2010

dobrý večer 🙂

fotečky som pokukala, krásne babuliatka máme 😵 😵

zajtra ideme s eričkom okuknúť a odskúšať jeden z kočíkov..detičky sa pohrajú, mamy pokecajú pri kávičke 😵

sevzuz..inak ťa tu vítam 😉 a gratulka k zúbku..aj ja som chcela lukáška, ale mm sa to moc nepáčilo, tak vybral erika 🙂

zmurkaz
7. apr 2010

Ahoj In 😉 ... v dobom závidíme 😵 😵

Bože ... malá na mne spí po sediačky a ju tie hlinky spiačky napínajú 😢 😢 😢

zmurkaz
7. apr 2010

nie hlinky ... hlieny 😠

brusinka.pusinka
7. apr 2010

Ineska ahojky, tak dobře pořiďte s kočárkem 😉
Jinak sladké sníčky babulky a miminečka. jdu hají a strávit dnešní den plný rozporů. opatrujte se i své miminka cmuk na dobrou noc 😵 😵 😵 😵 😵

inneska
7. apr 2010

zmuri..super, to aby si teraz každý večer prala šatku 😀

brusi..si ju živo predstavujem, ako žvatle chlebík karamelka 😀 aj erik je taký podarený, ked sa snaží kuskať a bez zúbkov to musí byť ešte väčšia sranda 😀

my spíme od 20h...

inneska
7. apr 2010

jáj a brusi....čítala som o dnešku..to ste mali fakt obrovské šťastíčko..ani nevieš, kedy sa nešťastie stane..okamih..hlavne, že ste v poriadku, aj ked mi je lúto tej pani, ktorá to šťastie nemala 😔 tak sa z toho vyspinkaj 🙂 dobrú nocku

sevzuz
7. apr 2010

brusi super fotky taaaka pohoda🙂
zmurka super ze spinka a v com si ju nakoniec uspala?
ahoj inn, dakujem, my sme si lukaska rozmysleli v piatok pred porodom (rodila som v nedelu) inak sa mal volat po mm Daniel, ale mne sa to velmi nepacilo ze sa vola dieta ako rodic, ale tak som mu chcela spravit radost a on nakoniec prisiel na to ze by mu to aj tak neislo z pusy tak sme zmenili- hodi sa k priezvisku 😎

inneska
7. apr 2010

zmurka..fakt neviem, čo na tie soplíky ☹ my sme našťastie s týmto problém nemali...

zmurkaz
7. apr 2010

sevzuz ... dobre ste urobili .... Lukáško je krajšie 😎 ...no a zaspala pri kojo .... 😉

zmurkaz
7. apr 2010

už mi Lucka poradila .... 😉

inneska
7. apr 2010

zuzi...my pri prvom sme sa dohodli na mene tiež 3 dni pred pôrodom, teraz sme boli doho už v 7 mesiaci..ale ten môj si z toho robil stále srandu, že to bude alfonz a podobne 😀

zmurkaz
7. apr 2010

zas budem spať posediačky 😖 ..... no a zajtra ide náš Jurino na "predškolskú" prehliadku tete doktorke ... chudák - nevie, že ho budú očkovať 😅

zmurkaz
7. apr 2010

Inn - si to ešte normál pamätám 😵 😵 😵

inneska
7. apr 2010

zmuri...tak snád skoro zaberú liečiky zuzanke 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre