• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
neboj! Ja by som ťa nezradila :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak aj ja tak vypínam počítač.a keď sa rozhodnem na niečo pozrieť,tak ........ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. apr 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. apr 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj u nas velke mraky, a to bolo dnes tak krasne :confounded: ...zas vikend a bude prsat....ja chcem slnkooooo
9. apr 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééééééééééééééééé maťko je bombovýýýýýýý
9. apr 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaahojte, my sme boli aj so sefulou namiesto prace obzerat agropenzion a na prechadzke ku konikom :slight_smile:
9. apr 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej koniky.....tak ticho zavidim...si pripadam ako v zapadakove, u nas nic nie je......pojdem obkukat aspon prasiatka na druzstvo ked ma mm nocnu? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , brusi :wink: :dizzy_face:
9. apr 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky potrebujem ťa na aukciách hneď teraz- diskusia
9. apr 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už netrebáááá :slight_smile:
9. apr 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ti trebalo?:
9. apr 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1978848 my sme si vcera vydrazily dalsich kamosov :slight_smile: ....a dnes mozno zabojujeme o hrniec co recni....teda ked nepojde cena az do nebies vysoko
9. apr 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky, ani tu nic nie je, aspon tak mi momentalne tvrdi smutna sefula, tak ju presviedcam, ze je :slight_smile:
matko mi pred chvilou predviedol, ako spadol, chcel ist na nocny stolik, nie ze dole, a je medzi tym medzierka. chcel tam ulovit kable na odsavacku.
9. apr 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky, vsak ten maco je vacsi ako matko :slight_smile: ale dobre ho zvlada. :slight_smile:
9. apr 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim mas maleho lovca? :grinning: :dizzy_face: ...zvedavec krasny :dizzy_face:
9. apr 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky mam :confounded: a ma aj modrinu na oboci a pasik na cele... ako moj brasko ked bol maly :grinning:
ukecala som tatinka, ze dnes kupe on, som zvedava. :stuck_out_tongue_closed_eyes: pridam mu k tomu aj cely servis po kupani? :wink:
9. apr 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim pokial len tolko to neva, aj matko tak mal zo zaciatku a este ake hrce a vecne na hlave...trenovali sme a uz je to dobre...uz ked padne tak len na prdelku a tej to nevadi vsak ma plienocku...nemas doma tutka ale zivy poklad :wink: ...a pridaj komplet servis :wink:
9. apr 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepametam uz , kto tu hladal minule satky ale aha...toto je celkom zaujimave http://www.modrykonik.sk/bazar/dojcenske-potreby-flasky-cumliky/8jei/novy-satkovy-podbradnicek-drybib/
9. apr 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amozno staci aj kusok latky a vedeli by sme si to urobit aj doma :wink:
9. apr 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maťko je krááásny .... a šatky - ako nosiče pre deti ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. apr 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. apr 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak drobcek uz spinka, moje zive striebro. :slight_smile: traky aj my uz dost dlho trenujeme schadzanie z postele, ale ked bol rozospaty, zjavne si nespomenul. :wink: a servis tato urobil - ze uska a vigantol a cesanie, ...kremovanie, plienku a obliekanie nechal s ulavou na mna. :slight_smile:
prave som dopiekla cerstve rohliky. nejak ma to zase chyta, s tou pekarnickou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. apr 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej traky, aj to vonkajsie lezuce video som si kukla, hezkyyyy, ako potom vyzeraju kolienka? :slight_smile:
9. apr 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucimka kolienka su v poriadku....skoda, ze som nenatocila viac...ako isiel aj na travu a v kuse si sadal a oprasoval rucky...bolo to zlate...ze čisto, čisto... :grinning: ...velmi sa mu to pacilo
9. apr 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby - čo pozeráte Miss? :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak zase som tu, zmurka dakujem za obchod
traky matko je tak strasne sikovny, neuveritelne :wink:
lucim aj nas tatino dnes s lukaskom trenoval schadzanie z postele a ked uz bol lukasko dolu tak ho tatino zdvihol ale lukasko mal stehienka pod postelou a tatino mu vyrobil na pravom stehne nechutnu modrinu, no az mu spatne bolo ked sa ma pytal po kupani ze to co ma na nohe, a ked som zalovila v pamati az mu spatne doslo :unamused:
zmurka nie nepozerame miss cakam ze napisses vysledok, ja nemozem pozerat take veci ma nebavia pozeram uvolnete se prosim
9. apr 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééé - to rada pozerám.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... Miss tiež nie je z mojho repertoáru ... a píšem si z Marekom :grinning: :grinning: :grinning:
A chúďa Lukáško :frowning2:
9. apr 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trak...ja som hladala...dakujem
dnes mi dieta zasadilo mobil do kvetinaca
9. apr 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. apr 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brin - a ako slamenáčka? :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak..dieta spi na mne- uz som sa ho snazila dva krat prestahovat...vzdy sa prebral....opica moja lubeznaaaaaaaaa....pracka doprala...tv susti...druhe dieta spi....
9. apr 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok