Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
9. apr 2010

neboj! Ja by som ťa nezradila 😀 😀 😀

ani3012
9. apr 2010

inak aj ja tak vypínam počítač.a keď sa rozhodnem na niečo pozrieť,tak ........ 😝

traktor
9. apr 2010

fuj u nas velke mraky, a to bolo dnes tak krasne 😖 ...zas vikend a bude prsat....ja chcem slnkooooo

brusinka.pusinka
9. apr 2010

jééééééééééééééééé maťko je bombovýýýýýýý

lucim
9. apr 2010

aaahojte, my sme boli aj so sefulou namiesto prace obzerat agropenzion a na prechadzke ku konikom 🙂

traktor
9. apr 2010

jej koniky.....tak ticho zavidim...si pripadam ako v zapadakove, u nas nic nie je......pojdem obkukat aspon prasiatka na druzstvo ked ma mm nocnu? 😀 😀 😀 😀 😀 , brusi 😉 😵

ani3012
9. apr 2010

traky potrebujem ťa na aukciách hneď teraz- diskusia

ani3012
9. apr 2010

už netrebáááá 🙂

traktor
9. apr 2010

co ti trebalo?:

traktor
9. apr 2010

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1978848 my sme si vcera vydrazily dalsich kamosov 🙂 ....a dnes mozno zabojujeme o hrniec co recni....teda ked nepojde cena az do nebies vysoko

lucim
9. apr 2010

traky, ani tu nic nie je, aspon tak mi momentalne tvrdi smutna sefula, tak ju presviedcam, ze je 🙂
matko mi pred chvilou predviedol, ako spadol, chcel ist na nocny stolik, nie ze dole, a je medzi tym medzierka. chcel tam ulovit kable na odsavacku.

lucim
9. apr 2010

traky, vsak ten maco je vacsi ako matko 🙂 ale dobre ho zvlada. 🙂

traktor
9. apr 2010

lucim mas maleho lovca? 😀 😵 ...zvedavec krasny 😵

lucim
9. apr 2010

traky mam 😖 a ma aj modrinu na oboci a pasik na cele... ako moj brasko ked bol maly 😀
ukecala som tatinka, ze dnes kupe on, som zvedava. 😝 pridam mu k tomu aj cely servis po kupani? 😉

traktor
9. apr 2010

lucim pokial len tolko to neva, aj matko tak mal zo zaciatku a este ake hrce a vecne na hlave...trenovali sme a uz je to dobre...uz ked padne tak len na prdelku a tej to nevadi vsak ma plienocku...nemas doma tutka ale zivy poklad 😉 ...a pridaj komplet servis 😉

traktor
9. apr 2010

nepametam uz , kto tu hladal minule satky ale aha...toto je celkom zaujimave https://www.modrykonik.sk/bazar/dojcenske-potre...

traktor
9. apr 2010

amozno staci aj kusok latky a vedeli by sme si to urobit aj doma 😉

zmurkaz
9. apr 2010

maťko je krááásny .... a šatky - ako nosiče pre deti ... 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵

traktor
9. apr 2010

😀 😀

lucim
9. apr 2010

tak drobcek uz spinka, moje zive striebro. 🙂 traky aj my uz dost dlho trenujeme schadzanie z postele, ale ked bol rozospaty, zjavne si nespomenul. 😉 a servis tato urobil - ze uska a vigantol a cesanie, ...kremovanie, plienku a obliekanie nechal s ulavou na mna. 🙂
prave som dopiekla cerstve rohliky. nejak ma to zase chyta, s tou pekarnickou. 😝

lucim
9. apr 2010

jeeej traky, aj to vonkajsie lezuce video som si kukla, hezkyyyy, ako potom vyzeraju kolienka? 🙂

traktor
9. apr 2010

lucimka kolienka su v poriadku....skoda, ze som nenatocila viac...ako isiel aj na travu a v kuse si sadal a oprasoval rucky...bolo to zlate...ze čisto, čisto... 😀 ...velmi sa mu to pacilo

zmurkaz
9. apr 2010

baby - čo pozeráte Miss? 😀 😀 😀

sevzuz
9. apr 2010

ahojte,
tak zase som tu, zmurka dakujem za obchod
traky matko je tak strasne sikovny, neuveritelne 😉
lucim aj nas tatino dnes s lukaskom trenoval schadzanie z postele a ked uz bol lukasko dolu tak ho tatino zdvihol ale lukasko mal stehienka pod postelou a tatino mu vyrobil na pravom stehne nechutnu modrinu, no az mu spatne bolo ked sa ma pytal po kupani ze to co ma na nohe, a ked som zalovila v pamati az mu spatne doslo 😒
zmurka nie nepozerame miss cakam ze napisses vysledok, ja nemozem pozerat take veci ma nebavia pozeram uvolnete se prosim

zmurkaz
9. apr 2010

jéééé - to rada pozerám.... 😵 😵 😵 ... Miss tiež nie je z mojho repertoáru ... a píšem si z Marekom 😀 😀 😀
A chúďa Lukáško ☹

brinzulka
9. apr 2010

trak...ja som hladala...dakujem
dnes mi dieta zasadilo mobil do kvetinaca

zmurkaz
9. apr 2010

😀 😀 😀 😀 😨

zmurkaz
9. apr 2010

Brin - a ako slamenáčka? 😀 😀 😀

brinzulka
9. apr 2010

tak..dieta spi na mne- uz som sa ho snazila dva krat prestahovat...vzdy sa prebral....opica moja lubeznaaaaaaaaa....pracka doprala...tv susti...druhe dieta spi....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre