Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
11. apr 2010

😅 😀 😀 😀 😉

asparaguska
11. apr 2010

Ahojte..

Traky, dajme zoznam ešte raz... 😀 😀 😀

lucim
11. apr 2010

traky preco? vsak planovac a navrhovatel stretka je rei s petkom hadam uz pol roka. 🙂

riusik
11. apr 2010

bry vecer 😉
stretko v trnave sa nejak rozrasta, to je dobre, tesakujem s vami..

a nova julovka vzdy potesi, je nas viac 😵

lucim
11. apr 2010

rius sak dondi aj ty 😝

traktor
11. apr 2010

****** STRETKO SLNIEčKOVYCH MAMINIEK A DETIčIEK V KE ******
kde? AIDA
kedy? 18.4.2010
o ktorej? 14.00 hod
Srdecne ste vitane vsetky, bude VAS čakat slniečko, dobra nalada ....
bod programu? sranda, sranda, sranda....a ked to nepojde ,dame si aspon zmrzku
kto pride? TRAKTOR s Matejkom
ASPARAGUSKA s Denkáčikom
LUCIA32 s Natalinkou
INNESKA s Eričkom
Anička a Evička
REI s PETKOM

riusik
11. apr 2010

lucka, som cakala, ze to napises 😎 a vies, ze som aj zacala nad tym rozmyslat?

asparaguska
11. apr 2010

Traky, ale som myslela mená dvojmo... 😀

traktor
11. apr 2010

inak je to super 😀 v sobotu tu bude prazdno...bo stretko, v nedelu tu bude prazdno ,bo stretko a pondelok tu bude plneeeeeeeeeee bo fotky 😀 😀 😀

lucim
11. apr 2010

traky no hurrraaaaa, uz je ta tabulka dokonalejsia. 🙂 😵 😵 😵
koho tam este mate na vychode? batt? a este???
rius nejak ma poznas hehehe 😀 kludne rozmyslaj, pisali, ze maju kapacitu 60-70ludi tusim 😀

traktor
11. apr 2010

aspi, aby nas bolo akoze viac?ja som aj za 5 osob, tak aj tak nas bude viac 😀 😀 😀 ...a ked nie zbalim vsetky moje deti.... 😀 😀 😀 😝

traktor
11. apr 2010

lucim neviem...ja nikdy nekukam kto s kade je...hlavne ze je s kym pisat a pokecat... 😀 😉 ...mesto pre mna nie je dolezite...ale viem, ze nas bolo viacej, este niektore hovorili, ze treba dat vediet do IP...len ked ja neviem ktore 😅 ...kto vie, nech napise

zmurkaz
11. apr 2010

no a v TT sú vítaní aj ostatní -nie len TT a blízke okolie..... 😉 my sa aj s "Blaváčkami" vieme porozprávať 😀 😀 😀 😀

lucim
11. apr 2010

a lusia vam na stretko nepride???

riusik
11. apr 2010

lucka, sak uvidim, ako sa veci vyvinu u nas.. ale rada by som videla aj dalsie maminky a deticky..

riusik
11. apr 2010

zmurka 😵 sak ja som povodne okres trnava 😎

traktor
11. apr 2010

lusia je vo faze ...este neviem......maju mat v ten den oslavu, a teraz ked boli aj v tej nemocnici...tak uvidime, mozno nas prekvapi 😵

zmurkaz
11. apr 2010

riuš - ? 😵 😵 😵 a kde?

lucim
11. apr 2010

rius a ja som zrazu trnafsky kraj 😝 s martinskoblavackym prizvukom. 🙂 ... inak, tak som sa zamyslela, ze ja som vlastne vsetky kocky co sa nam zatial hlasia do tt videla, okrem katice. 😉

traktor
11. apr 2010

len babyyyy potom vela fotte nech mam co popozerat...... 🙂

zmurkaz
11. apr 2010

🙂 😉 😵 😵 😵

lucim
11. apr 2010

traky ale aj vy tam fotte vela velaaaaaaa 🙂

nykyta
11. apr 2010

no to s tou frizurou tak s tym to poriesim zajtra idem kadernikovi. dajte mi trochen casu a budu aj fotecky.a ja sa snazim zapojit tych smajlov,ale ono to nejak nejde.co s tym?ja viem ze sa tu uz o tom pisalo,ale aj tak help please!dakujem babulky za privitanie.ani tomu nemozem uverit,ze si tu s vami pisem.ako sa hovori aleluuuja.tak sa mi vidi,ze opustim moje tukanie a pojdem vyzdvihnut macka s postielky a sup k nam do postele,len tak nebude chudacik plakat.zeby sme mali uzkost 9 mesacnych,lebo tu 8 mesacnu sme preskocili?dobru nocku ako vravi moj sused zitra v kroji!

riusik
11. apr 2010

zmurka - krakovany pri piestanoch..

lucka - no vidis, ale opakovanie je matka mudrosti a okrem toho deticky rastu a rastu.. ja som sa dnes zamyslela, ze kedze som z dediny, musela som pracovat na sebe najma pri nastupe na gympel na mojom slovnom prejave, ziadne tvrde trnavske narecie.. som sa ho zbavila, teda aspon myslim 🙂 a teraz ideme kde? do belehradu.. a ako sa tam rozprava TVRDO!! oni nemaju sice "y", ale setko vyslovuju tvrdo.. tak zasa naspat 😖

zmurkaz
11. apr 2010

Niky 😀 😀 😀 😀 .... a šup šup - tulki tulki 😵 😵 😵

lucim
11. apr 2010

rius ty vobec nemas prizvuk, dokonca tusim ani blavacky nie. 🙂 ale potom nam na nejakom stretku budes musiet rozpravat po "belehradsky" 😀

traktor
11. apr 2010

lucim baterky som kupila, karta prazdna, ze mozem 548 zaberov....ty ja budem fotit jak divaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

zmurkaz
11. apr 2010

😕 😕 😕 ... to ja ani neviem .... a na dlho???
a čo sa v mladosti naučíš v Belehrade nájdeš 😀 😀 😀

lucim
11. apr 2010

nykyta, tak kym zalahnes .. ak sa ti smajlici nezjavuju v tom okne kam pises, - len sa na ne klikne a uz su v texte, tak potom asi nemas najnovsiu verziu internetoveho prehliadaca, treba nainstalovat. alebo pouzit iny, ak mas v pc.

zmurkaz
11. apr 2010

http://www.lazneluhacovice.cz/cz/lazne-akcni-na... ...čo vy na to.... chceme kúpiť našim darček (mamina aj tatino mali okrúhloviny ....)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre