• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
som nenapísala že túžili celý život ísť do Luhačovíc :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. apr 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmur, rius sa nam stahuje , aby sme mali kam chodit na dovolenky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nyky a dobru noc. :slight_smile:
traky dufam ze mas aj do rezervy tie baterky, alebo jedny stacit nebudu. my mame asi troje nabijatelne., obycajne v tom fotaku strasne rychlo kapu :slight_smile:
11. apr 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka - to som rada.. no, pravdupovediac davam si pozor, aby som bratislavsky ani nemala.. takze sa mi dari :sunglasses: ale uprimne, niekedy "zaspievam" po bystricky, pozostatok castych pobytov a mojho silneho vztahu k tomuto miestu krasnemu slovenskemu :dizzy_face:

zmurka na pat rokov :cry: ale internet tam maju, nebojte sa :sunglasses:
11. apr 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmur, pekny darcek :slight_smile:
11. apr 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riuš :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
11. apr 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucim - aj ja si myslím, že v celku OK ... majú radi hudbu , "lázne" sú lázne a aj miesto by im malo vyhovovať :wink:
11. apr 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka - aj my chceme nasim a tiez luhacovice :sweat_smile: kedysi tam boli spolu...
11. apr 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: ....môj dedko tam často chodil.... a tak si to tam obľúbili, že raz by tam chceli ísť ... tak si myslím, že už majú dosť rokov na to, aby sme ich tam mohli samých pustiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. apr 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a je tam aj dobrá ponuka last minutov ... na tej stránke ....
11. apr 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejda, ten preklep som si nevsimla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

oprava

MODLIT :grinning: :grinning: :grinning:
11. apr 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rao my sme to pochopili, ale aj tak sme sa dobre pobavili :grinning: :grinning: :grinning:
11. apr 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasny darcek si vybrala :wink: , lucim mam nabijatelne a musim povedat ze su super....GErecyko....my odporucili vo fote a fakt dlho vydrzia :slight_smile:
11. apr 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rao, vsak super preklep :grinning:
11. apr 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože baby ja mám takú chuť nakupovať .... len neni za čo :frowning2:
11. apr 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurkaaaaa....uz len 5 x sa vyspinkame a mame materskuuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. apr 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. apr 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, ja len tak na skok...my sa trapime, idu nam zubky, soplikujeme, kasleme a k tomu aj teploty!!!! ale uz bolo nacase, lebo este ziadne nemame tak mozno sme aj vyhrali tu rozuzlanu piskotku... :grinning: :grinning: :grinning:
11. apr 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ...tak držíme palce .... :wink: ..teda aby zúbky čím skôr vyšli

Traky ... no a peňeži sú - ale na inšôôô
11. apr 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata je z kosiiiiiiiiiiiiiiiiic....mate bude stretko ideeeees? :slight_smile:
11. apr 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka , no vsak aj ja ked sa tych 5 x vyspim...ta bude materska....ale tiez na insooooo/ to o co si dala ty, neviem na klavesnici najst :grinning: :grinning: ...ale doucim sa :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. apr 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som rada, ze som vas pobavila..

:grinning: :grinning: :grinning:
ozaj, este fici sutaz o pozuzlanu piskotku?
my stale ziaden zub... :wink:

zmurka, no ved to,. nakupovat to hej.. ale keby bolo za co :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. apr 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata a nech mate uz tie zubky vonku.....na pozuzlanu piskotku si brusia dasienka ine :grinning: :grinning:
11. apr 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
POZOR POZOR hladame sponzora na upokojenie chutok pre nasu zmurku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: / a prosim adminky nech mi ten zaciatok nevymazu...je to zivotne dolezite....take stavy su niekedy nebezpecne :wink:
11. apr 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trakina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a predsa ... CHcem topánky 19 pre Zuzanku .....to chodidko nebolo schválené :frowning2: :angry: ...ale topánky si vydupem!
11. apr 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne dnes asi to napacovane mesko na obed uskodilo....zeby daka divina? :grinning: :grinning:
traky v pravo od L :slight_smile: ôôôôôôôôôôôô
tak dup poriadne...mozno si vsimne, ze aj tebe by sa zisli nove boticky :grinning: :grinning: :grinning:
11. apr 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ôôôôôôôôôô :grinning: :grinning: :grinning: dakujeeeem :grinning:
11. apr 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no keby ste na ozaj dlhodobo poznali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... ja kým si niečo kúpim - tak zistím, že to nepotrebujem ... a nekúpim si nakoniec nič :frowning2: ...sa môj muž vôbec nebojí ísť so mnou do obchodu - lebo keď už aj peniaze sú, tak mi nič nie je dobré :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
11. apr 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja cakam na vyplatu a dane, tiez uz by mohli prist, bo ani na telefon nebude. :unamused: :wink: uz chcem pomaly kupovat letne dolezite veci ... okuliarky slnecne, .... a neviem co este, nech toho nie je naraz vela.
11. apr 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok