Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
11. apr 2010

zmurka to pises o mne? 😅 😕 ...ja tiez nikdy nic neviem kupit...teda na seba ...detom problem nie je...ja mam prazdnu skrinuuuuuu....tak POZOR POZOR...hladame sponzora na upokojenie chutok pre nasu zmurku a pre mna - naplnit skrinu .......POPROSIM 😀 😀 😀

mata1976
11. apr 2010

traki, viem o stretku len neviem ci sa nam podari prist, manzel ma narodky a asi pridu svokrovci na vikend tak budem 2 dni zavreta v kuchyni 😅 😅 😅

raona, videla som v tvojom albume Sarinku na trojkolke od kamosky, nevies kde ju kupila? Hladam nieco podobne (v takych farbach) pre malu...

zmurkaz
11. apr 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
11. apr 2010

lucimka si mi pripomenula...ja chcem letoooooo...u nas dnes v kuse prsii, je zima, fuuuj otras, ani vonku sme neboli...

raona
11. apr 2010

jááj no botičky, resp. tenisky aj my budeme potrebovat, ja aj Sara 😉 bo mame len take fesne, k novemu oblecku, ale do piesku nemame nic 😝

ale materska by uz mohla dojst..aj zajtra 😀

raona
11. apr 2010

aa este nejaku krytku do kvetinacov, bo nasej herecke chuti hlina 😀 😀 tak treba robit opatrenia.. xi xi..

zmurkaz
11. apr 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8050696&tab=0 ....no ale toľko im nedám! 😉

raona
11. apr 2010

hmmm mati, no nie som si ista, oni tusim tu trojkolku dostali, ale mozem sa jej zajtra spytat, a dam ti vediet

zmurkaz
11. apr 2010

rao - šak jej daj jesť a máš 😀 😀 😀 ...naša už ako tak chápe že NONONO kvety!!! to je hap čííí 😀 😀 😀

traktor
11. apr 2010

do piesku nemame ani mi nic...a je to velky problem aj kupit....som kukla snad uz vsade...a na take pidi nohy co maju nase deti su len capacky....to nie su vhodne...bo mekky spodok...alebo len klasicke tenisky....a ja si predstavujem nieco lahucke, nejake platenocky...

zmurkaz
11. apr 2010

sponzora poprosím o tieto 😀 😀 😀 😀 😀 ... a keď si vyjedná, môže aj lacnejšie 😀 😀 😀 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7969562&tab=0

traktor
11. apr 2010

zmurka treba pouzivat vetu...neda sa dohodnut na cene? 😀 ...a tato znacka je deichmanska viac ako 6-7 nejde tak sa nedaj odrbkat....6-7 je tak akurat 😉

raona
11. apr 2010

no jo traky mas pravdu, je to problem kupit topanocky na tak malu nohu aby boli vhodne... a my chodime na ihrisko, kde taky strkopiesok, katastrofa, kopa prachu.. a potom tie nase krasne topanocky vyzeraju ako keby sme ich nikdy neumyvali... preto chcem nejake botasocky, ale zas kamoska kupila take malej, a maju tvrdu podrazku az moc a mala jej v tom nevie chodit..

zmurka.. nooo ona zje aj za dvoch, vzdy ked niekoho vidi jest, aj ona chce 😀 😀 a popritom moje mlieko.. myslis ze nema dost ??? 😀 😀 😀 hlinu ma uz len ako zakusok asi.. 😀 😀 😀 😀 miesto cokoladky??!!! 😀 😀 😀 😀 😎

traktor
11. apr 2010

deichmanske maju vyssie spicku...tie dietatko tak lahko neokope...tie druhe raz kopne a mas po topankach 😉 .....uz mam prax 😀 😀 😀

zmurkaz
11. apr 2010
raona
11. apr 2010

traky a ja som rozmyslala, ze kde som take topanocky videla, co chce zmurka... ale mas pravdu v deichmane som ich videla.. tak zmurka sup sup do deichmanu mozno tam budu este lacnejsie 😉

zmurkaz
11. apr 2010

traky - a ty si nerobila v nejakom obchode??? 😀 😀 😀 😀 😀 😉

traktor
11. apr 2010

rao vsak preto pisem do piesku platenocky...botasky su super ale tazko sa v nich chodi...viem ze sa platenky velmi neodporucaju ale dopiesku su super...po vybrati z piesku sa prezujeme a uz budeme ukazkovy, tabulkovy 😀 😉

traktor
11. apr 2010

nerobila...ale...ked pocitam kolko mam deti, kolko mame topanok...tak obchod mam aj doma 😀 😀 😝

traktor
11. apr 2010

noooo a deichman zvykne mat aj akciooo..kupis 1 par druhy zadarmo....vyuzivam to tak aj preto to viem.. 😀

raona
11. apr 2010

este jedna otazocka, ked sme pri topanockach.. musia mat deticky topanky take, co maju vo vnutri tu vystelku tvarovanu /akoyze aby sa klenba tvarovala? alebo nemusia?

zmurkaz
11. apr 2010

no prešla som 15 strán ... a čím ďalej tým viac ma láka ten Deichmann......

zmurkaz
11. apr 2010

rao ... asi by mali mať tú výstelku ...

zaba2707
11. apr 2010

dobry vecer bambulky moje 🙂

v prvom rade vsetkym oslavencekom vsetko len to naj minulym dnesnym aj tym zajtrajsim.

chodim velmi malo, a chybate mi ... ale je to cele strasne rychle ... a este stale asi nemam dospaty ten posun casu stale som nejaka unavena 🙂 idem vas trosku docitkat nech som aspon kusok v obraze

oziiiiiiiiiik dnes sme boli prvy krat na plavaniii je to supeeeeeeeeeer a na FB som hodila par fotociek ak chcete tak kuki kuuuk

http://www.facebook.com/album.php?aid=13490&id=...

raona
11. apr 2010

noo tak budem mat dalsiu fusku, bo posledne som take nenasla.. malej som kupila v deichmane, ale maju to vo vnutri rovne, ale vsak zatial tak vela este nechodi, tak hadam jej to neublizi, no pri dalsich si dam pozor na to..

idem spinkat.. tak sa majte zatim krasne a dobre nakupte, kto pojdete nakupovat 😀

bru noc

traktor
11. apr 2010

nie som predajca ani delegat deichmanu 😀 ale je pravda, ze ked som od nich kupila topanocky, vzdy som bola spokojna a vzdy som ich aj potom dobre predala 🙂

zmurkaz
11. apr 2010

aj my tam chodíme kupovať 😉 a sme spokojní 😉

traktor
11. apr 2010

zabka krasne fotky...vodu si uzivate obaja 😵 😵 ....normalne si mam chut teraz vecer zaplavat....com nemame vecsiu vanu?

zmurkaz
11. apr 2010

žaby ... jéééé 😵 😵 😵 😵 ... ako Fifo v jasličkách?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre