Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
11. apr 2010

jéé .... len my chceme také na teraz - furt jej je zima 😅 .... asi bude po maminke 😵 😵

zmurkaz
11. apr 2010

a som pozerala čo majú u deichmana ... a sú tam celkom dobré za 10 .... tak sa neoplatí špekulovať 😉

lucim
11. apr 2010

zabi nadherni ste v tej vode. 🙂

zmurkaz
11. apr 2010

no a už tapetujem - tak holky - šup do postieľok - aj zajtra je deň 😉
Ja už idem - pa pa 😵 😵

traktor
11. apr 2010

jej zmurka krasne a najviacsa mi pacia tie 3...a mas nove 😉 ...lucimka platenky super...len som pozerala ze to cislovanie je uplne ine akopri beznych topanockach....takze s plateniek by nam stacilo 18 ..to je myslim tych 12 cm...aspon co som pisala na inzeraty, tak tak bolo povedane..a 18tky su velmi malo na vyber...

lucim
11. apr 2010

traky ahaaaaa 😒 takze nic? 😠 ja mam ale pocit, ze matko ma nejaku vacsiu nozku. teraz su mu dobre 20tky.

traktor
11. apr 2010

aj nas ma 20tku 😀 😉 ...ale co som pisala na platenky, tak mi odpisali, ze je to ine cislovanie, ze treba zmerat nozku...a 20 z platenok nam bola velka...

lucim
11. apr 2010

zmur celkom pekne u toho deichmana, fakt, a sladke snicky ti. 🙂

traktor
11. apr 2010

lucimka ten odkaz co si tu dala mi nejdeee

traktor
11. apr 2010

a to este nevidela v skutocnosti ake maju...som obdivovala, na cajocky maju fakt krasne 😉 a zmurka dobru noc

lucim
11. apr 2010

sak som zase blbo kopirovala , tu http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7938967&tab=8

traktor
11. apr 2010

pekne...skusim si napisat o rozmer..podam hlasenie 😉

lucim
11. apr 2010

oki, tak pockam, co ti napise, nech nepytame velkosti vsetci, kupila by som take nieco, kludne aj s troskou vole na prstiky.

lucim
11. apr 2010

tu ma nejake cm pisane, ale aj tak tomu nerozumiem, ako to myslela http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8217510&tab=4

traktor
11. apr 2010

20,21,22 14 cm a ty si vyber 😖 ....napisem uvidime co odpovie....aj ja chcem trosinku volnejsie, nech nas netlacia...ale zas nie moc , aby v nich vedel chodit

lucim
11. apr 2010

jasne, nemozu chodit vo velkych bagandziach ako klauni 😀

zaba2707
11. apr 2010

dakujeme za pochvalky 🙂 bolo fakt uuuuuzasne a potom ten poobedny fifov spanok a vecer odkvacol 🙂 super

jaslicky ... aj dobre aj horsie ... vydrzat tam tie tri styri hodky vydrzi vacsi problem je ked ho maju nakrmit podari sa im to len ked ma Fifo naladu ... ja ho doma dokazem nakrmit vzdy ... je pravda, ze ja mam doma iba jeho a mam na neho vela casu oproti jaslickam. Ale vyzera to zatial v pohode ... budeme pokracovat doobeda ho tam okolo 10,00 odnasam idem na peso s kocikom cestou tam mi vacsinou zaspinkal a lahsie mi je ho tam tak nechat ... neviem co by som robila keby plakal ☹ viem ze aj take isto pride ale este si chcem nechat cas pokial si zvyknem ... myslim, ze on je celkom spokojny horsie je to v mojom vnutri zatial s tym nie som stotoznena a preto je mi tazko a nenormalne sa tesim ked ten cas ubehne a bezim si po neho 🙂

lucim
11. apr 2010

a zajtra drobcekovi zase omeram nozku. 🙂

traktor
11. apr 2010

😀 ...tak som napisala dvom, uvidime co z toho bude...ked sa ozvu napisem 😉

lucim
11. apr 2010

zabi zatial je to dobre. som rada. a na kolko hodin denne ides pracovat?

lucim
11. apr 2010

traky daj link na tu druhu, nech viem, co si este nasla. 🙂

traktor
11. apr 2010

zabkaaaaaaaaaa, moja, ten cas ti ubehne a fifo bude zas len tvoj....a neskor, ked mi budeme riesit , ako dostat deti do skolky..tvoj si uz bude hrdo vykracovat sam, bez cirkusu...nie ako tie nase 🙂 😀

traktor
11. apr 2010

lucim , vsak ty si dala 2 tak tam som pisala....a inak mozes ist merat , uz je zajtra 😀 😀 😝

zaba2707
11. apr 2010

no zatial ked ho tam odnesiem pracujem z domu ... postupne zacnem chodit na jeden pol den a stvrtky budem chodit cele bo vtedy bude s Fifkom mm. Ale tak normalne by som chcela zacat chodit do prace asi az od juna a to budem chodit na 4 dni - pondelok, utorok, streda a stvrtok ☹

zaba2707
11. apr 2010

ste poklady bambulky ... len ma serie, ze sa sem uz tolko clovek nedostatne ... ale ked zacnem chodit normalne do prace tam si budem kratit s vami pracovny cas 🙂

sevzuz
11. apr 2010

dobry vecer prajem,
doteraz som zehlila, dnes som mala pracovnu nedelu, nakupy, obed, vysavanie umyvanie podlahy, pecenie, a zehlenie, uf a do toho starost o lukaska 😝 som vyflusnuta, cakam kto vypadne z lets dance a idem buvat.

inak vcera som tu cely vecer klikala a tu nikto som myslela ze sta sa dali zamknut 😀 😀 😀 😀 😀

nykyta ahoooj, ta prezivka sa ti hodi 😎
traky ako si dopadla s tym behakom?

a k topanockam, my sme lukaskovi kupovali min. tyzden a kedze sme zistili ze ma vyskoky nart tak som ani usetrit nemola lebo tie deichmanove lacnejsie boli take veeelmi uzke a teraz neviem ako budem kupovat obuv z netu ked ma vysoky nart, traky neporadis?

a hlasim sa na tt stretko

lucim
11. apr 2010

traky sak ja som davala linky od tej istej baby ... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre