• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
nas fifik ma tez vysoky nart :frowning2:
12. apr 2010 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavik sev , ty vyliezasd az po polnoci? :slight_smile:
traky po polnoci neviem kde mam meter, nic nenameram :slight_smile:
zabi a od juna ides robit na 8,5 hod. ci na polovicu?
12. apr 2010 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co s tym budeme robit zaby?
12. apr 2010 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambulky idem hodit sprch a do hajan tak dobru nocku vam a vasim najsamkrasnejsim detickam vsetkym nasim julovciatkam posielame cmuk :slight_smile: papa
sev ja som zatial kupovala z netu len liliputi topanky a tie maju gumicky.
lucimka ja od 6.4. pracujem na plny uvazok akoze 5x do tyzdna 8 hod. :grinning: len ma tam nikto nevidi :grinning:
12. apr 2010 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim nie len hovorim ze som zehlila a keby som bola aj na nete tak to nedozehlim som mala asi 10 kosiel mm :angry: :angry: :angry:
si uzivam cely tyzden tak cez vikend dobieham robotku v domacnosti :sweat_smile:
12. apr 2010 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no topanocky mu pojdem kupovat do kamenej predajne aby som mu to mohla skusit ... viem ze vela ospevovali nejaku predjanu tu v BA na kramaroch ... ale neviem o nej nic
12. apr 2010 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cav inka
zabi tak to mas dobre. ale ja vlastne tiez akoze pracujem na 8 hod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
dalsia popolnocnica, cau innn :slight_smile:
12. apr 2010 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz cupkam do postele papappaapa moje zlate
zabi zvysne hodiny som predsa na telefone a dumam nad pracou . :grinning:
som vás poctivo dočítala, ale idem do hajan...poobede som bola u mami, odtial na zumbu..prišla som domov, tak tu boli švagrovci s miškou..a potom som vykladala velký nákup, spratala kuchyňu, okolo erika sa motala,vás dočítala a je zajtra :grinning:
12. apr 2010 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim pockaj idem to pozriet
ja lukimu nechcem kupovat snurovacky lebo tak ako jeho bavi to rozsnurovat to mna nebavi vkuse zasnurovavat
a lucim si spominala ze prvy zubok ked vam vysiel tak 8 dni na to bol vonku aj druhy?
lebo lukasko zaspava vecer len s nurofenom nevie sa ulozit stale krivi pusinku predpokladam ze leze ten druhy zubok, kolko to moze trvat?
12. apr 2010 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ineska ahoj,
zavidim ti tu zumbu aj ja by som sla ale tu je len v case o piatej a to mi este nema kto strazit lukaska :angry:
12. apr 2010 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k topkám..počkám si na hlásenie od traky a uvidíme :grinning: asi by som aj ja také poriešila...botasky máme, sandálky tiež..ale tie s vetráčikmi sú božské :dizzy_face:
12. apr 2010 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no marnost...ta si o mne pomysli...ne dost , ze mi pise v noci este aj 2 x sa opyta to iste :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2010 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sev, no u nas fakt oba razy 8 dni. aler krute dni boli z toho tak 3, ostatnr len obcasna mrzutost a castejsie budenie , dost castejsie.
inn to si tiez sikulka, ja som dnes okrem obeda s domacnostou nehla, tak to tu aj vypada.
12. apr 2010 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja v dobrom zavidim zumbu, tu na nu nemaju cvicitelku :confounded:
12. apr 2010 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sev...u nás je zumba nedele a utorky...nedele je vždy po ruke mama a utorok..ako mame výjde smena v práci, tak podla toho idem alebo nie..ale baby ked chcú ísť a nemá im kto strážiť, tak berú deti so sebou..chodíme to cvičiť do bývalej ZŠ do telocvične, tak deti majú kade behať..
12. apr 2010 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj in ahoj sev.... :wink: ...chodak neviem, neozvala sa...ja mam basnicke crevo som jej pekny roman napisala, tak asi usudila...ze daka trafena, skoda na nu daco skusat :grinning: :grinning: ....aj matko ma hrubsiu nozku, tak musim velmikukat co mu strepem na nozku, preto som to poriesila zatial tymi adidami...su na lepak tak krasne drzia nozku...neskor budem asi len z obchodu abudeme skusat o 106....a platenky su super...lebo su to sirsie vzory tak tam vojde kazda nozka...aspon doteraz tak bolo, mam to overene lebo aj patko mal siroku nozicku ako babo
12. apr 2010 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu..som dnes varila len pre erika(my sme mali zo včera)tak trochu kuchyňa aj izba vyzerali(našťastie, ked sa u nás zjavili šagrovci)lebo včera sme mali ako ked bombu hodíš..no otras, tak som včera upratala..dnes len naoko bordel spratala..a škoda, že nem..je to super tá zumba

traky :grinning: :grinning:
12. apr 2010 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim, nechcem byt ta cvicitelka ty?...inka nam nahraje videa a mozme precvicovat... :wink:
12. apr 2010 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky este ze ta mame, tolko cennych skusenosti. :dizzy_face:
12. apr 2010 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu a nezabúdaj bordel v byte, šťastné díte :wink:
12. apr 2010 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky ja neeeee, to by om musela chodit predcvicovat pravidelne a nemohla by som sa vyhovarat. :grinning:
12. apr 2010 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pfuu, keby vám nahrám video, tak sa vám dvdčka pokazia :grinning:
in a ja ze preco mam ake stastne deti :grinning: :grinning: :grinning:
inn nezabudam, dnes bol matko obzvlast stastny :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok