Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zaba2707
11. apr 2010

nas fifik ma tez vysoky nart ☹

lucim
11. apr 2010

cavik sev , ty vyliezasd az po polnoci? 🙂
traky po polnoci neviem kde mam meter, nic nenameram 🙂
zabi a od juna ides robit na 8,5 hod. ci na polovicu?

sevzuz
11. apr 2010

a co s tym budeme robit zaby?

zaba2707
11. apr 2010

bambulky idem hodit sprch a do hajan tak dobru nocku vam a vasim najsamkrasnejsim detickam vsetkym nasim julovciatkam posielame cmuk 🙂 papa

lucim
11. apr 2010

sev ja som zatial kupovala z netu len liliputi topanky a tie maju gumicky.

zaba2707
11. apr 2010

lucimka ja od 6.4. pracujem na plny uvazok akoze 5x do tyzdna 8 hod. 😀 len ma tam nikto nevidi 😀

sevzuz
11. apr 2010

lucim nie len hovorim ze som zehlila a keby som bola aj na nete tak to nedozehlim som mala asi 10 kosiel mm 😠 😠 😠
si uzivam cely tyzden tak cez vikend dobieham robotku v domacnosti 😅

inneska
11. apr 2010

kuk 😀

zaba2707
11. apr 2010

no topanocky mu pojdem kupovat do kamenej predajne aby som mu to mohla skusit ... viem ze vela ospevovali nejaku predjanu tu v BA na kramaroch ... ale neviem o nej nic

zaba2707
11. apr 2010

cav inka

lucim
11. apr 2010

zabi tak to mas dobre. ale ja vlastne tiez akoze pracujem na 8 hod. 😝 😀

lucim
11. apr 2010

dalsia popolnocnica, cau innn 🙂

zaba2707
11. apr 2010

uz cupkam do postele papappaapa moje zlate

lucim
11. apr 2010

zabi zvysne hodiny som predsa na telefone a dumam nad pracou . 😀

inneska
11. apr 2010

som vás poctivo dočítala, ale idem do hajan...poobede som bola u mami, odtial na zumbu..prišla som domov, tak tu boli švagrovci s miškou..a potom som vykladala velký nákup, spratala kuchyňu, okolo erika sa motala,vás dočítala a je zajtra 😀

sevzuz
11. apr 2010

lucim pockaj idem to pozriet
ja lukimu nechcem kupovat snurovacky lebo tak ako jeho bavi to rozsnurovat to mna nebavi vkuse zasnurovavat
a lucim si spominala ze prvy zubok ked vam vysiel tak 8 dni na to bol vonku aj druhy?
lebo lukasko zaspava vecer len s nurofenom nevie sa ulozit stale krivi pusinku predpokladam ze leze ten druhy zubok, kolko to moze trvat?

sevzuz
11. apr 2010

ineska ahoj,
zavidim ti tu zumbu aj ja by som sla ale tu je len v case o piatej a to mi este nema kto strazit lukaska 😠

inneska
11. apr 2010

k topkám..počkám si na hlásenie od traky a uvidíme 😀 asi by som aj ja také poriešila...botasky máme, sandálky tiež..ale tie s vetráčikmi sú božské 😵

traktor
11. apr 2010

no marnost...ta si o mne pomysli...ne dost , ze mi pise v noci este aj 2 x sa opyta to iste 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucim
11. apr 2010

sev, no u nas fakt oba razy 8 dni. aler krute dni boli z toho tak 3, ostatnr len obcasna mrzutost a castejsie budenie , dost castejsie.
inn to si tiez sikulka, ja som dnes okrem obeda s domacnostou nehla, tak to tu aj vypada.

lucim
11. apr 2010

aj ja v dobrom zavidim zumbu, tu na nu nemaju cvicitelku 😖

inneska
11. apr 2010

sev...u nás je zumba nedele a utorky...nedele je vždy po ruke mama a utorok..ako mame výjde smena v práci, tak podla toho idem alebo nie..ale baby ked chcú ísť a nemá im kto strážiť, tak berú deti so sebou..chodíme to cvičiť do bývalej ZŠ do telocvične, tak deti majú kade behať..

traktor
11. apr 2010

ahoj in ahoj sev.... 😉 ...chodak neviem, neozvala sa...ja mam basnicke crevo som jej pekny roman napisala, tak asi usudila...ze daka trafena, skoda na nu daco skusat 😀 😀 ....aj matko ma hrubsiu nozku, tak musim velmikukat co mu strepem na nozku, preto som to poriesila zatial tymi adidami...su na lepak tak krasne drzia nozku...neskor budem asi len z obchodu abudeme skusat o 106....a platenky su super...lebo su to sirsie vzory tak tam vojde kazda nozka...aspon doteraz tak bolo, mam to overene lebo aj patko mal siroku nozicku ako babo

inneska
11. apr 2010

lu..som dnes varila len pre erika(my sme mali zo včera)tak trochu kuchyňa aj izba vyzerali(našťastie, ked sa u nás zjavili šagrovci)lebo včera sme mali ako ked bombu hodíš..no otras, tak som včera upratala..dnes len naoko bordel spratala..a škoda, že nem..je to super tá zumba

traky 😀 😀

traktor
11. apr 2010

lucim, nechcem byt ta cvicitelka ty?...inka nam nahraje videa a mozme precvicovat... 😉

lucim
11. apr 2010

traky este ze ta mame, tolko cennych skusenosti. 😵

inneska
11. apr 2010

lu a nezabúdaj bordel v byte, šťastné díte 😉

lucim
11. apr 2010

traky ja neeeee, to by om musela chodit predcvicovat pravidelne a nemohla by som sa vyhovarat. 😀

inneska
11. apr 2010

pfuu, keby vám nahrám video, tak sa vám dvdčka pokazia 😀

traktor
11. apr 2010

in a ja ze preco mam ake stastne deti 😀 😀 😀

lucim
11. apr 2010

inn nezabudam, dnes bol matko obzvlast stastny 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre