Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

alexarisko
28. aug 2009

nemam slov, blbci, heh co s tymi tvojimi cizmami budu robit

babyzuzana
28. aug 2009

nejaky fetisista mozno ovoniavat 😀

alexarisko
28. aug 2009

jaaaj tak ty nejsi rodena, hm no jo, ja brutalna rodena petrzalka, stare jadro 😀 noo a v centre sa de da ist s kocikom? ani ja som v BA toho moc ete nenakocikovala, teraz ked som sa odstahovala tak beham hlavne tu po dedinke

babyzuzana
28. aug 2009

bola som v okoli SNPcka, hore dole, peso som isla na Zahradnicku na Socialku a naspat 😎
a v starom meste si dieta akurat tak vyt-r-r-r-r-r-r-r-r-aaaaaasies! mala som dost ked som prechadzala, David s tym jeho spankom/nespankom len rozhadzoval ruky na kazdej jame a ja som ocami tlacila kocik do vzduchu 😅

babyzuzana
28. aug 2009

kde si sa prosim ta odstahovala?

alexarisko
28. aug 2009

malinovo, hned druha dedinka vonku z blavy za desat min som v blave, skoro ako v meste ale predsa mimo, je to fajne, nestazujem si 🙂 ja som bola minule pri narodnom tam na tom namesti pavla orsza sa stretnut s kamoskou na kavu a som myslela ze umrem na tych kockach

babyzuzana
28. aug 2009

malinovo poznam, super podla mna na dieta

babyzuzana
28. aug 2009

ales ty malu aj prikrmujes?
ja zacinam mat pocit, ze ci ten hodinovy spanok a stale jedenie a vysenie na mne nie je kvili mlieku, ze ho je malo?

babyzuzana
28. aug 2009

dneska som stretla tvoj kocik, pekne hlboku vanicku ma, som don totizto "zizala" ci tam nie je lili 😉

alexarisko
28. aug 2009

davam jej tak jednu flasku sunaru denne, pretoze to uz bolo uplne vidno ze po niekolkych hodinach ked tahala, uz tak fakt nic nebolo, ja som bola hotova, takze som sa k tomu znizila ale povedali mi aj lekarka aj detska sestra ktoru poznam ze nemam si s tym lamat hlavu, ze kludne aj viac mozem dat ze hlavne ja musim byt v klude inak nebude mlieko nech sa ako budem snazit

alexarisko
28. aug 2009

xixi no vydzis 🙂 a nebola, co?

babyzuzana
28. aug 2009

nebola, nebola, to by som poznala, pocula?? 😎

babyzuzana
28. aug 2009

ja som tiez uz davidovi dala Nutrilon parkrat, ale nasposledy asi pred tyzdnom

alexarisko
28. aug 2009

ja uz nato kaslem, vasinou jej ho dam ked ideme von a ked neideme nikam tak sa mi tiez obcas podari jej nedat

babyzuzana
28. aug 2009

ja uz idem k mojmu pokladiku do postielky aj ked sa mi nechce spat, ale potom si zase budem nadavat

alexarisko
28. aug 2009

bezkaj idem aj ja, papa

babyzuzana
28. aug 2009

papaaa

ani3012
29. aug 2009

to je ale noc.Vôbec som nemohla zaspať. 🙄 Tak som si čítala skoro do pol druhej krimi knihu.Už keď som pomaly driemala,tak sa mi zazdalo,že niekto skočil do obývačky cez okno. 😕 Strašne som sa zľakla a to nakoniec tak vonku vyvádzali,že optický klam jak hovado.Teda sluchový.Potom som už nemohla zaspať,čo sa mi tlak dvíhol a srdce búchalo jak splašené. Na to sa zobudila malinká s plačom.Mala kŕče v brušku,tak som o pol tretej rúrkovala.Ale bola potom usmiata jak slniečko. 🙂 Tak som si spokojne ľahla a mi to pripadalo,že zatvorím oči a už zvoní budík! Evka je už hladná.Teraz sme už napapkaní a idem si ľahnúť.Ide k nám búrka,tak malé ochladenie by som uvítala. Prajem dobré ráno,dobrý deň a keby sme sa nevideli,tak aj dobrú noc 😉

zmurkaz
29. aug 2009

Ahojte maminky - sa ozývam- konečne!!! - bo mi obe deti spia.... ja len aby ste vedeli že som vás neopustila!!!!

Máme sa dobre - malá má už bruško na 95 % v poriadku (prdkáme aj kakáme bez pomoci... 😵 😵 😵 ), v noci mi prespí aj 5 hodín.... doobeda plné 3... 😵 😵 😵 😵 ... poobedie a večer je dosť rozbitý - ale neva !

Juráš už nemá 2 zuby - mu vypadli (nebojte - nebijeme sa!!! 😀 😀 😀 😀) a prvú vážnu obdivovateľku (má 2 roky- naša susedka Adrianka 😉)

Stále sa snažím nejako zladiť dve deti, ale je to vždy len tak tak.... keď malá spí - utekám von aby som vyvenčila Jurka,ten už poobede nespáva a tak som unavená ako kôň ☹ 😀. Stále ale verím, že keď nastúpi do škôlky tak sa to upraví - a ja budem mať aj upratané, aj ožehlené, aj oddýchnutá budem, aj koníkovať stihnem...

Ozaj - koníka stihnem pozrieť vždy len poslednú stranu 😠 😢 - ale aspoň niečo....A teším sa na to stretnutie v BA 19.9. - dúfam, že bude!!! - ak nie hoďte mi to do IP prosím 😉

No a túto noc som dostala asi menzes !!! 😠 😠 😠 - sa mi to zdá veeeeľmo skoro 😕- tak uvidím, čo bude...

Babulky držte sa aj s mrňúsikmi a nebojte - furt na vás myslím 😵 😵 😵 😉

jennna
29. aug 2009

ahojky....kedže tu nikoho niet, tak som pokukala albumíky...všetky bábätká sú rozkošné.....supiš

baby....ako vládzete ťahať nočnú....my sme sa včera kupkali troška skôr, že o pol siedmej, lebo nám to nevychádzalo a malá už mrnkala od únavy, tak som ju nenaťahovala.....zaspinkala natvrdo o pol ôsmej....potom sme papakali o pol tretej..... a ráno už len o šiestej.....doteraz sme sa hrali v hrazdičke....a už zase spinká....
vonkú je tak zatiahnuté, akoby stále bola noc....ale ja sa nehnevám, tie horúčavy už dali zabrať.....

už druhý týždeň mi váha stojí, dokelu ešte je toho na mne dosť....dúfam, že sa to pohne....aspoň do budúceho leta by som chcela byť sama sebou....ale priznávam, papám každý deň sladkosti, určite to musím obmedziť......ale keď drahý furt niečo donesie a ja ťažko odolám, keby to nemám na očiach, tak ma ani nenapadne.....

mám chuť na nejaké poriadne jedlo.......viete čo bysom si dala, ale samozrejme nemôžem.....
kapustnicu a druhé..pečené mäsko, knedlik a dusenú červenú kapustu.....
alebo šošovicovú polievku.......teraz máme zakázané moje najoblúbeejšie jedlá..... ☹
ale ja to pre maličkú vydržím a snáď na vianoce to s tou kapustnicou vyskúšam a bude všetko okey.....

babyzuzana
29. aug 2009

jennnka ahoooj, to ja som uz od 7 hore a uplne vyspinkana a v pohode

a to bol david za tych 5 hodin co som "spala" 4x hore 😒

ja som nocny ftak a ani bejbinko ma neprinutilo spat poobede, alebo ist skor ako o pol noci do postele 😉

inneska
29. aug 2009

bré ránko 🙂

no erik my zase trhol rekord, ktorý mi asi v najbližších dňoch neprekoná...spánok od 8,45 do 5,00..cez 8 hodín!!!
😕 😕 som neverila vlastným očiam, ked som hladela na mobil 😀 😀 a potom sme potiahli do 8,30...a teraz ma okopáva do stehna a kecá si popritom 🙂 a dopíšem príspevok a idem prebaliť, bo boli rachoty do plienky 🙂

babyzuzana
29. aug 2009

inneeees ZAVIDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMMMMMMMMMMMMM (ako vsetkym, co im deti spavaju pekne a viac ako 2 hodiny)
mne trhol rekord tusim 4 hodiny a to len 2x 😀 vcera a tento tyzden na prechadzke 😝

inneska
29. aug 2009

žmurka...to sa spraví časom a zladíš sa s 2 detičkami a bude čas aj na koníka 😉

jenn...ja som rada, že mám večer klud a môžem sa na koníkovi odreagovať 🙂 a váha...no na mňa sa ešte aj 2 kg nalepili a tú váhu si furt držím...ale je pravda, že pri tom množstve čo pojem, ani sa nedivím, že nechudnem..jem tuším viac ako za tehotna 😀 😀

zuz...vitaj nočná smeno 😀 😀

inneska
29. aug 2009

a inak u nás pršíííííííííí....v noci búrka...a vlastne aj teraz, tak riadne zahrmelo....som erikovi vysvetlovala, čo je to hrom a blesk 😀 😀 a že potom budeme spolu búrky pozerávať 🙂

inneska
29. aug 2009

zuzi..neboj, aj davidko sa naučí tak dlho spinkávať 😉 nemôže mať stále taký spánok aký má...len mu to trochu dlhšie trvá 🙂

babyzuzana
29. aug 2009

aj tu v noci lialo brutalne

a provokacia! ked vy provokujete s dlhym spankom, tak ja som mala svoju vahu po prepusteni z nemocky +- 2 kg 😝 😝 😝

inneska
29. aug 2009

dnes má kolega svadbu 🙂 ale vôbec mu nezávidím, že im vyšlo takéto počasie ☹ ma to za nich mrzí...aj som chcela ísť kuk ku kostolu, ale v takto ☹

inneska
29. aug 2009

zuzi...no vidíš, zase máš iné plusy 😉 ja ešte 5 kg, aby som bola ako pred tehu...a ešte 20kg, aby som bola ako pred prvým tehu 😒 tak to mám čo robiť 😅 ale pokial budem kojiť, asi nič moc nenarobím 😒

inneska
29. aug 2009

u nás leje v kuse ..aj som rada, aj nie 😒

no idem erika prebaliť konečne, tu mrnká, asi sa mu nelúbi pokakaný zadok 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre