Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
11. apr 2010

lucim...haaa a ja ju vyuzijem na stretku...aspon jeden tancek musi dat...ked chce kremes 😀 😀

inneska
11. apr 2010

už fakt idem...dobrú nocku 🙂

a už posledné..že sa mooooc teším na tie košice..ANI ani si to neskúšaj rozmyslieť, ale asi keby si si aj, tak by som aj sama šla, tak sa teším 😵 a potom budem musieť poriešiť stretko aj na druhú stranu, smer BA 😎 cmuk všetkým...

inneska
11. apr 2010

tak ja si ten krémeš nedám..radšej 😀

traktor
11. apr 2010

ziadne rozmyslanie, premyslanie...ja uz som na vas pripravena, musitedojst vsetky 🙂 a dobruuuuuuuuuuuuu... 😵

traktor
11. apr 2010

in aaaale das , neodolaaaaaaaaaaas 😀

traktor
11. apr 2010

a idem aj ja....bo sprcha od vcera caka...tak dobruuuuuuu nocku, alucimka zhasnes? 🙂 paaaaaaa

inneska
11. apr 2010

a dúfam, že sa pridajú aj dalšie východňarky...ale keby som sa mala stretnúť len s traky a rei, tak by to stálo za to 😵 😵 a hauk, dohovorila som 🤐

sevzuz
11. apr 2010

ty kokso to je heslo 😀 😀 😀 😀 😀
bordel v byte ale moze znamenat aj mamu zavislu na nete, to hrozi mne!!!
no tak daj vedet co ti odpise na tie velkosti my mame teraz 19 tak by som aj ja nieco objednala 😎
ja som dnes piekla veeelmi pokrokovo, a aka strudla z toho vysla - kupila som to rozvalkane listkove cesto, mlety mak a jablcka a teda tie jablcka som az nastruhala a vsetko aj s cukrom narvala na to cesto zatocila a potrela vajickom a hotovo zalizovala sa aj svokra 😀 😀 😀 😀

traktor
11. apr 2010

in 😀 😀 😀 si si ista , ze uz tu niesi? 😀 😀 😀 sev...az mi slina kvapla na stol......a aj ja som zavisla...co narobim...mam asi malo deti ci co...velkev skolea male furt spi....

traktor
11. apr 2010

a ani ja uz tu nie som...o par hodin caffffffte 🙂

lucim
11. apr 2010

som bola prebalit precurane dieta, moc cuca, moc cika ... a idem spat, a nemlsajte tolko, slintam aj ja 😝 😝 😝
dobruuuuu

sevzuz
11. apr 2010

dobru noc a zajtra vam kazdej jeden kusok virtualne poslem, ale musite celu noc prespat!!! 😀 😀 😀 😀

ani3012
12. apr 2010

Dnes majú presne 9 mesiačikov 😵 😵 😵 😵
babyzuzana.................12.7.................David
hathor1231.................12.7.................Nicole Gabrielle

traky 12.4. 2010 15. výročie svadby 😕 😕 😕 😵 😵 😵 😵 😀

Meniny oslavuje: Estera, Aster, Davorín, Zenon, Astéria
Meniny oslavuje v ČR: Julius, Julián

Všééétko najlepšie !!!! 🙂

Kalendárium:
Svetový deň letectva a kozmonautiky
(Medzinárodná letecká federácia – FAI, vyhlásený v 1968, oslavuje sa od 1969; v ten deň 1961 vyletel do vesmíru prvý človek, ruský kozmonaut Jurij Gagarin)

ani3012
12. apr 2010

baby aj vám zamŕza kôň? Odkedy to vynovili,tak dlho trvá,než mi načíta stránku.Ale na iných mi to nerobí

zmurkaz
12. apr 2010

čaute - to dokedy ste boli hore???? Vy neposlušnice 😀 😀 😀 😀 ...idem narýchlo dočitknúť 😉

brinzulka
12. apr 2010

bre ranko
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/brinzulka/al...
taketo sme kupovali u nas....jedine, co mu sadli na jeho nozku..ine sme neobuli ....vyraba partizanske, znacka wanda cca 20eur, u nas c.19

dnes zbehneme doktorke, co to ma za potvoru andrejo na podnebi...a cudny hlas...
pojdeme po papiere buducemu skolkarovi...a zabavu som si na dnes vycerpala

vsetko naj

zmurkaz
12. apr 2010

brin - držím palec a potom sa ozvi 😉

No a heslo zo včera je supííííš 😀 😀 😀 😀 😀

A ja som dnes nechala Jurka doma - som včera spomínala, že prišli brutál neskoro .... tak nech sa chlapec vyspí, pokiaľ môže 😉

a ešte idem skopčiť tú tabuľku na TT stretko 😉

zmurkaz
12. apr 2010

17.4.2010 ...........cukráreň AIDA ..alias Radničná cukráreň .... o 14:00 .......TRNAVA
účinkujúci: Zmurka + Zuzanečka + Jurino
Lucim + Maťko
katica5 + Max
Raona + Sára /na 85% = kvoli brigade na dome, nemozem slubit, ze pridem, ale ak chlapi stihnu urobit co maju na plane este do obeda, tak potom ficim do TT na stretko/
Sevzuz + Lukáško

traktor
12. apr 2010

ahojte, dlho som tu nebola 😀 , oslavencom gratulujem 😵 😵 a aj sebe, ze som to * vytrimala* tych 15 rokov 😀

traktor
12. apr 2010

brin pekne topanocky...asi budem musiet skocit do mesta a tam pokukat a skusat a skusat....

zmurkaz
12. apr 2010

ahoj traky - som ti chcela "osobne" zagratulko 😀 😀 .... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ... 15 je doosť 😉 -supiš 😵 😵 😵

A gratulko aj detičkám 😵 😵 😵

brusinka.pusinka
12. apr 2010

Krásný pohodový dníček přejeme a oslavenců ať už maličkým tak těm dvou velikým přejeme jen to nej nej nej nej 😀 😵 😵 😵 😵 a sladký cmuk
Botičky my zatím nemáme ale už máme vybrané tady v obchůdku 😀 😀 😀 pak koupíme
a zdravím novou mamulenku mezi námi 😉

traktor
12. apr 2010

zmurka 😉 ...veru dost, ked si pomyslim, ze by som ich mala stravit zo sebou tak az priiiiiilis 😀 😀 😀 tymto zdravim mojho mm 😀 😀

traktor
12. apr 2010

a co dnes varite, myslim pre seba, pre matka am receptos zo vcera od lucimky...len nam neviem....

zmurkaz
12. apr 2010

😀 😀 😀
...babulky . idem of ... teda chcela by som - tak hádam budem mať dosť síl to vypnúť 😀 😀 😀 😀 ...a idem sa venovati detúchom ...tak snáď okolo obeda 😉
pa

nina41
12. apr 2010

Dobre ranko 😵
Oslavenčekom prajeme všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵 😵
Vitam novu maminku medzi nami 😵

traktor
12. apr 2010

zmurka paaa...jatu este oxidujem, matko este spinka ....ale potom chceme ist vooon...svieti tam slniecko konecneeeee 🙂

hathor1231
12. apr 2010

aniii, dakujem, konecne sa citim ako prava julovka 😅 😵

holciny, tu buntosite celu noc,to ani nespite? 😅

traky,ze 15 rokov 😀 kraaasa 😀 mne staci teraz,uz mi mara leze na nervy 😝 😀

a oslavencom gratulko 😉

samayka
12. apr 2010

17.4.2010 ...........cukráreň AIDA ..alias Radničná cukráreň .... o 14:00 .......TRNAVA
účinkujúci: Zmurka + Zuzanečka + Jurino
Lucim + Maťko
katica5 + Max
Raona + Sára /na 85% = kvoli brigade na dome, nemozem slubit, ze pridem, ale ak chlapi stihnu urobit co maju na plane este do obeda, tak potom ficim do TT na stretko/
Sevzuz + Lukáško
Samy a Sýkorka - netuším.. rada by som len neviem či to moje vtáčatko bude do soboty fit..

samayka
12. apr 2010

A zdravím všetkých oslávencov 🙂

a hath dodatočne všetko naj k narodkám...
traky - fúúú tolké roky.. gratulujem a prajem ešte 3x tolko šťastných a pohodových rokov

a u nás nič nové... sople ako traky (kšandy, hozentrógle a iné držiaky na nohavice - nie naša trakulka 😀 ). teplotka trošku ustupuje a žub štále vidno ale necítiť... tak dávam bolševikovi ešte jednu noc a bude vonku...

na stretko by som rada. už máme aj novú sedaňu, by sa hodilo ju odskúšať... ale netrúfam si von a už vôbec nie do kolektívu júlovčiat.. možno sa nám do soboty fakt polepší. tak uvidíme či sa uvidíme

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre