Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
12. apr 2010

ránečko 🙂

niki a davidko šicko naj 🙂 aj trakuš k 15tke 😉 😀

traky...kde je slnkooo?? u nás pršíííí 😠 chceli sme ísť s babkou po obchodoch..tak nič, ostávame doma 🙄

sev..ja tiež robievam z hotového líst.cesta(ale nerozvalkaného), do toho dáka plnka a mňamka na svete 😀

brusi...a včera som čítala, čo si spravila karamelka ☹ chúdatko..my už to máme za sebou s nožičkou ☹

brusinka.pusinka
12. apr 2010

Inesko Ahojky, no což už si dá příště bacha na topení, se mu zatím vyhýbá. Takto si včera hrála , byla celkem ok. tak uvidíme co dneska jěště spinká 😀

hathor1231
12. apr 2010

samy,inn, dakujeme.

u nas skaredoooo,zimaaaa. brrrr 🙄

nykyta
12. apr 2010

dobre ranko .no tak hlasim,ze s tym prelozenim s postielky do postele nembol az taky dobry napad.tak sme vobec nespali.macko sa rozhodol o poldvanastej,ze ma den a tak podme sa stverat a lozit.to trvalo do 4.30 a potom sa zalahlo az do 6.00.dnes ideme do poradne tak sa skusim spytat dr. ze ci je to normalne,ze nechce spavat.a to cez den pospi max. 1 hodku dokopy.kde to dite berie energiu.a co sa tyka tych smajlov tak ja ich tu mam,ale ked na nich kliknem tak sa zobrazia akurat tak bodky a palicky.idem dat duracelke ranajky a pak uvidim.krasny dnik aj ked je vonku hnusno.papa

brusinka.pusinka
12. apr 2010

Hat tys měla naroděninky a tak my opozdile také všechno nejužasnější na světě ti přejeme cmuk 😵 😵 😵 😵 (ty to vlastně už máš 😀 )
Nyky ahojky ty smajlíci se tak obrazují a až odešleš uvidíme je jako žluté sluníčka 😉

samayka
12. apr 2010

brusi - čo sa stalo karamelke? som aj dočítavala ale len tak letmo...

brusinka.pusinka
12. apr 2010

Samy malá se opalila ručky o radiátor na chalupě ☹ Manžel zatopil a neřekl babince a ona neuhlídala malá chytla trupku od radiátora a držela a plakala.no má tam puchýře na jedné ručce na dlani a na druhé na prstíkách ☹ jsem přiběhla v z venku a nešlo ji utišit jsem ji do ledové vody ručky ponořila a byl řev jěště větší, ale asi to trochu pomohlo.a pak už jsme jeli do léjkarny a domů celou noc spinkala s námi bo pořád plačkala , ale dnešní noc už spinkala sama v postýlce a je ok i si hraje 😉

samayka
12. apr 2010

pusinka malá popálená... fúúúkame. asi sa jej zdalo že je málo karamelová 🙂

brusinka.pusinka
12. apr 2010

asi jo no vřízené jdeme baštit snídani, dneska máme kaši s banánkem 😀

nina41
12. apr 2010

Brusi chudatko karamelka ☹ ,fukame ručičku,
Unas prši cely vikend,ešte aj dnes, 😠 už by sa mohlo otepliť,.

laurajana
12. apr 2010

ahojte maminky a zlatíčka...tak malej Karamelke fúkame rúčky, nech to rýchlo pominie tá bolesť...

my máme po víkende konečne vonku horné jedničky obe...tak už nie sme bezubkovia 😀

tu nam prsi...fuj hnusny začiatok týždňa

nykyta
12. apr 2010

pusinka dakujem wyskusam 😀!baby ja vas obdivujem ako to stihate.ja mam pocit,ze v poslednej dobe na nic nemam cas.odkedy maco stornozkuje a snazi sa chodit-teda stane a zmysli si,ze spravi dva kroky vpred tak je na neudrzanie.a to som si vravela nech uz chodi,ale to bol omyl.takze som mu stale v patach.a tie nestastne kable tak to je jeho zaluba. 🙄 .aspon mam o pohyb postarane.este par kil dole a mam zase svoju vahu.haha sportom ku zdraviu 😀 😀 😀 😀 tak zatim.a aby som nezabudla mame dva zuby takze flek v ozuzlanej piskotke nebude. ☹

nykyta
12. apr 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 parada funguje to!

nykyta
12. apr 2010

☹ brusi chuda karamelka.fukame s mackom na rucku nech sa to zahoji fuuuuuuuuuuuuu

sevzuz
12. apr 2010

dobre ranko,
oslavencom vsetko naj 🙂
traky teda a tebe veka gratulacia k vyrociu vraj kristalove 😉
brin tie vase topanocky su super mne ich ma kupit pre maleho kamoska a su take fajnove lahucke 🙂

lukasko uz zase spinka som zvedava kolko vydrzi

a inak kde je to slniecko u nas sychravo a prsiiii, fuj pocasie pre psa a ja musim ist von a do mesta a na postu 😠

sevzuz
12. apr 2010

nykyta ty chces ake kila davat dolu?????
baby ona je chuducka ako spajlicka, ked da este dve kila dole tak sa nam strati a matko sa bude musiet naucit plavat sam, alebo ze by mu pomohol tatino 😎 😎 😎 😎 😎
a sm nevedela ze matko je taky nezbednik, ved dame rec v stredu 😉

traktor
12. apr 2010

slniecko je u naaaaaaaaaaaaas 😀 😀 😝 😝 ...a dakujeme 😉

sevzuz
12. apr 2010

traky tak zajtra cakajte hnusne pocko ☹ ☹ 😠 😠

traktor
12. apr 2010

a gratulujem k zubkom, ku zbojnikom a nyky ku smajlikom 😀 😉

sevzuz
12. apr 2010

traky neodpisala ti ta bab s platenkami? 😀

traktor
12. apr 2010

u nas bolo doteraz hnusne a konecne je pekne...ale hned sa zacnem modlit, nech sa rychlo zatiahne a nech leje....nech sato teraz vyburya v nedelu na stretku nech je kraaaaaaaasne, bo ideme tak letne nahodeny, zmrzka v ruke, okulky na ociach....potocik bude tiect...to bude paraaaaaaaaaaada 😀 / praaaaaaask a realita.....hnusne pocasie, hrube ponozky, bunda , capica...a teply cajik v rukach 😅

traktor
12. apr 2010

neodpisala...a to som jej 2 krat napisalato iste 😀 😀 😀 ...ale vela zaujemcov tak este asi nestihla 😉

nykyta
12. apr 2010

ahoojky sevzuz 😎 😀 a tak mame ranajky za sebou ideme sa prebalit a suup sa hrat,lebo v tej stolicke ho to moc nebavi. 😠 😠 😠 a samozrejme aj my sa pripajame ku gratulaciam!!!!!!! 😀

ani3012
12. apr 2010

hat: a ty má chceš nahenvať 😠 ? prečo by si nepatrila k júlovkám? Veď som ti písala,že každý mesiac je malá Nicol v tabuľke,tak neviem,kde sa stala chyba,prečo si si myslela,že není 😒
Rozhodne k júlovkám patríte obe 😵 😵

Aj ja vítam nové maminky a poprosím sevus, aby mi napísala presný dátum narodenia Lukáška. Nykytu už mám-teda Martinka už mám 😀

brusi- moja zlatučká simonka....mi zvieralo žalúdok ako pri Eričkovi...popálenina je hnusná vec. Fúkam malej ručičku, aby sa jej to čo najskôr zahojilo.

traky-ineska: do Kočíc pôjdem na 99,9%. 😉 Sama by som asi neišla, a inak aj už mm vie,že idem.
Povedal,že vidí,že je to vybavená vec ,lebo som mu to podala v oznamovacej vete. Len podotkol,že financie si mám rozložiť tak,aby mi to vyšlo do ďalšej výplaty.No a keď nie,tak vyberiem z knižky 😀
A ja sa nebojím,že nás bude na stretku málo...koľko krát bolo aj do BA písaných 15 maminiek a prišla len tretina.(samozrejme,že ani ja som neprišla 😅 )
Ale bola by som rada,keby nás prišlo čo najviac,ked už meriame takú štreku 🙂
Dnes skočím kúpiť lístky,lebo terba aj miestenku
kočík budem mať tiež požičaný -od sestry,

zaba2707
12. apr 2010

ahojte bambulky ... hmmmm stretko v TT ???? ZEBYYYYYY???? ak by sa pridal niekto z BA aj by som sa rada dosla kuki 🙂

lucim
12. apr 2010

ahojteee 🙂
oslavencom vsetko naaaaj. 🙂
a sa mi to paci, ako sa spontanne a rychlo pridavate kocicky na trnavske stretko, ktore nam vlastne vymyslela katica, kedze sa tam vyskytne a chcela vidiet aspon nejake trnafske julovciatko 🙂
matko sa isiel uspat do kocika a ja zakladam faktury, aj tu je hnusne.

zaba2707
12. apr 2010

ahojcek lucimecka ... aj tu je hnusne a preto som sa rozhodla ze sa dnes budem doma mojkat s Fifom ziadne jasle 😀 tak sa z toho vytesujem 🙂
ja by som fakt rada sla a spoznala sa s dalsimi julovkami a julovciatkami ... ale bolo by super keby sa niekto pridal z BA bo v TT som poriadne nikdy nebola tak max. som prechadzala autobusom 🙂

traktor
12. apr 2010

😀 😀 😀 babyyy...mame v kuchyni na zemi mravca a matko sa uz 5 minut snazi chytit ho2 palcekami a neskutocne pri tom vyyyyyyyyyska 😀 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
12. apr 2010

...len preco to nenahravam? 😕 🙄

ani3012
12. apr 2010

bo si sa na koňovi chcela pochváliť 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre