• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
trakyyyyyy tak supp aj my sa chceme zasmiat :slight_smile:
12. apr 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky ja by som ťa chcela poprosit o tú básničku čo som chcela Evičky a Eričkovi vo vlaku rozprávať:
ide vláčik ši ši ši odvezie ná.....( a ďalej to neviem :unamused: )
12. apr 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: nestihla som....zazvonila postarka, nestihla som...mravec dakde zaliezol, pohladam dalsieho a fotak pripraveny... :grinning: :grinning:
12. apr 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ide vlačiik šušušu nevezie len marušu, ale vezie detičky do materskej školičky
12. apr 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaby a vám sa ako darí? Dnes si doma?
Teraz ma napdli aj tie topánky.Na Kramároch-ako s aide do lôžkovej časi čo je tam aj pizzeria,tak predávajú topánky PRTOETIKA. Ja som tam malej kúpila za 13 eur,biele také obyčajné ale hlavne,že sú zdravotné. Sestra tam kúpila malému tiež okolo 20 eur stáli.Len nepríjemná staršia pani čo predáva- akoby neochotná
12. apr 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale traky,to bolo jiečo také,že nás odvezie za traky a do aidy a tak.nepamätáš? Veď ty si ju vymyslela :slight_smile:
12. apr 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ide vlacik sususu , nevezie len marusu, ale aj anusu a inusu , este vezie deticky, do kosickej cukrarnicky :grinning: :grinning: :grinning:
mozno matko mravceka zatial ulovil a spapal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. apr 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.bamaya.sk/hry-pre-najmensich/kratke-basnicky kuk, ja si pomaham tymto, moznosa aj vam zapacia :wink:
12. apr 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja co vymyslim hned aj zabudnem :confused: :grinning:
12. apr 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ideš mi niekam ? Ja chcem tvoju vymyslenú!!!! Ta sa mi páčila,len ani neviem,kedy si ju vymyslela,že by som pohľadala dozadu...čo sa mi vôôôôôbec nechce.neva vymyslíme novú. Ale viem,že si tam spomneula za AIDU a aj seba
12. apr 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anik tak v pohode ja som vlastne zatial kazdy den doma ... a Fifa nosim do jasiel aby si zvykal. Dnes som sa rozhodla pre mojkaci den doma a este aj to hnusne pocasieeee brrrr.
Takze ta predajna s topanockami je priamo v detskej nemocnici? To su fajn ceny za topanocky ... ja uz by som Fifovi tiez chcela nejake zdravotnicke len mame trosku problem s tym vysokym nartom ... ten zdedil po mne. No a tu staru neochotnu tam dame na poradek ked nebude ochotna :grinning:
12. apr 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: inak traky super stránka-posielam mm,aby mi ju vytlačil
12. apr 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, uz mam tu stranku v zalozkach, skoda ZE V PRAci. :slight_smile:
12. apr 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky, aprilova svadba,to ma byt zart :grinning:
12. apr 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim,ty mas zivnost,ci co si sa vybrala z tepla materskej dovolenky do prace :sweat_smile:
12. apr 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hath som zamestnanec, kamoska otvarala lekaren a zrazu nemala veducu, nemohla by to inak otvorit, tak robim ja. :wink:
12. apr 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ide vláčik šišiši, odvezie nás do košíc, od trakiny k battole, bude že nám vesele...a v aide sa stretnem a krémeše papať budeme :grinning: :grinning:
12. apr 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a origo poznám takto:

ide vláčik šišiši, odvezie nás k maryši, od maryši k etele cez dva dlhé tunele :slight_smile:
12. apr 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. apr 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chvíly jsem makala tak se omlouvám za přerušeníííí debaty s námi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Aňulko už vypadá dobře puchýře trochu splaskly a ž na jeden a malá si hrála normálně snad to bude fajn, pokud neprasknout pak se uvidí :unamused: .
JOJ jak já zavidímmmmm vaše střetávky no cuž jste všechny tak daleko :frowning2:
12. apr 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic konečně mám volno a tu zas nikdo :frowning2: :grinning:
12. apr 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brusi...detičky to podstatne lepšie znášajú takéto úrazy..erik na sruhý deň potom ani nevedel, že má niečo na nohe..4nožkoval o 106...a vlasnte ani na pohotovsti už neplakal, ked mu to ošetrovali :slight_smile:
12. apr 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inesko jojo to máš pravdu ale topení nenene tomu se vyhýbááááá :grinning:
12. apr 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som skypovala so sestrerničkou...

a erik sa zobudil...tak pôjdeme papať, a sa hrať potom...a ešte dorobím francúzske zemiačky,kapustový šalát so zeleninkou už mám hotovo(a asi tretinu je aj zjedená)asi ten mravček od traky mi ho tu vyjedol :grinning:
12. apr 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a my sa vyhýbame horúcim nápojom, dávame na 100 honov od erika :sweat_smile:
12. apr 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: inesko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mraveneček jé :grinning:
u nás dneska plněné zelné listy( holubce) s bramborem, a hovězí polívka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a pudink s jahodami :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mladá má mrkvovou omajdu s bramborem a žloutkem :grinning:
12. apr 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brusi..ty vždy vytiahneš také kombinácie o akých s amne ani nesníva :sweat_smile: erik má broko, mrkva, kaleráb, zemiak a hovädzie mäsko..čo chladnička dala :sweat_smile: a nemôžem u nás zohnať červenú šošovicu :angry: som mu chcela spraviť..

ale už fakt ideme papať..erik začína papať kábel od foťáku :grinning:
12. apr 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inesko já vařím také co mě napadne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a čočku mají i v Kaufu tak tam kukni, malá ji miluje jen tak s mrkví a brambůrkem a trochou majoránky :grinning:
12. apr 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eričku dobrou chuť :dizzy_face:
12. apr 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na STV dávajú teraz o strave pre malé deti :slight_smile:
12. apr 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok