• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
lucim a to sa ti to aj oplati? myslim,ci si s malym. alebo chodis len na par hodin tyzdenne. ja pojdem neskor na 16h tyzdenne aby som bola co najdlhsie s malou teraz mam 3m neplatenej materskej :stuck_out_tongue_closed_eyes: ach jo,anglie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. apr 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malej som nechala,keď sedela na nočníku, mobil- počúvala pesničku . Samozrejme,že skončil v nočníku a na ňom krásne naložené! A híkala nad hovienkom od radosti ako maminka,keď sa vykaká :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. apr 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani to je šikulka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uz aj ja som lovila hracky z nocnika :slight_smile:
hath realne chodim vlastne na menej ako na polovicny cas, matko chodi so mnou a stara sa mi tu o neho majitelka - kamoska. teraz je u nej , inak sa chodia prechadzat, ma tu aj ohradku a hracky, ja v poslednej dobe len zabezpecujem servis / plienka, jedlo, a pomojkam ho. :slight_smile:
12. apr 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brusi a verím tomu,že nie je jediný ...
12. apr 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme sa prave vratili z poradne.vsetko je ok vaha 8.500 a cm samozrejme nemame lebo nas nemeraju.uz nam ostava len kontrola obliciek a to zas bude placu.ten gel je studeny a macko ho nemusi.no a co sa tyka spanku tak to je tak,ze deti v tomto veku by nemali spavat doobeda.to sa mi zda,ale riadna hovadina!ved ked v noci nespi tak ho nemam dat spat.no ale to by som prisla o nervy ved musi spat.a na veceru mu mam davat to co aj na obed mozno potom nebude tolko jest v noci.tak uvidim dnes wecer to vyskusam.haha zevraj uz je velky chlapec.no to su ale doktori. :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. apr 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konecne sme zalahli asi po tom strasnom placi :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: asi sa mu dr nepozdaval.ze zakaz jogurtov :confused: tak sa asi budeme past.ved od travy dobre travi! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: idem daco porobit apak sa vratim :slight_smile:
12. apr 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: tak a sme hore tak tomuto sa vravi spanok 15 minut a doobeda nic a teraz to bude az do wecera takto mrzutko :cry: :cry: praca sa odklada a ideme sa hrat.
12. apr 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babulky ...som tu opäť ... som bola s detúchmi v robotke pozrieť .... :slight_smile:

..no a prišlo mi to tričko na kojenie - je superskéééé ...len je celé dokrčené - tak operem , ožehlím a odfotím :wink:
12. apr 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uffffff, kedze som trafena vsakano :grinning: hladala som a nasla...ani tu to mas ide vlačik šišiši, odvezie nas k mariši, , od mariši k trakyne, snad do aidy trafime ...a keby som vedela ze je to take kratke tak radsej vymyslim za ten cas nieco ine :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. apr 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si vážne hľadala? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. apr 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma napadlo , či by som nemala zavolať do tej cukrárne, že prídeme :sweat_smile:
12. apr 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co myslis :grinning: :grinning: ...od strany 700 a bolo to na1004 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ten jazyk je vystizny teraz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ani vsak pre teba vsetkoooo :grinning: :wink:
12. apr 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pisalata baba na tie platenky co dala vcera lucimka link, tak obe su velkost 12,5 cm vnutorna dlzka :wink:
12. apr 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. apr 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som vás videla ... hádam sa mi večer podarí utrhnúť sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .... a do cukrárne radšej brnknem :wink:
12. apr 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
azhoj zmurka,
traky a 12,5 cm je vnutorna dlzka pri velkosti 20?
dakujem :wink:
12. apr 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sev hej vnutorna dlzka pri velkosti 20 ale pozor, plati to len pri tych dvoch platenkach co tu davala vcera lucimka...lebo nasla som aj ine 20tky a tam boladlzka az 13,5cm :wink:
12. apr 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7938967 tieto maju vnutornu dlzku 12,5 cm
12. apr 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8217510 aj tieto maju vnutornu dlzku 12,5 cm
12. apr 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. apr 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim,tak to mas super,sak to by si ty jej mala platit za operku :grinning:
12. apr 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sev :grinning: :grinning: :grinning: plati
12. apr 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, aha....toto chceeem...teda ked cena nebude veeeelmi vysoka http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2009020
12. apr 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťko bude feši :dizzy_face:
12. apr 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hat- možno ju sama mamina platí :grinning:
12. apr 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, konečne chvílka kludu...dieťa spí, obed navarený, izba sprataná, vedla mňa kávička :sunglasses: čo viac môžem chcieť ?? :grinning:

traky..no že sa ti chcelo hladať :stuck_out_tongue_closed_eyes: bych se na to vyprdla :grinning: a hned som aj merala erikovu nožku v spánku, tak máme rovných 12 cm, teda 12,5 vnútorná by nám mohli byť dobré :slight_smile:

nykyta...som ťa tu medzi nami ešte oficiálne neprivítala, tak vitaj :wink: to vážne už nebude spinkať?? my sme takéto spanie mali ked sme boli menší, teraz konečne máme režim..spánok doobeda a poobede okolo 1,5 hodky...tak nech sa martinkovi rýchlo upraví spinkanie, aby ste boli obaja spokojní :wink:
12. apr 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok