• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
samyyy...krásna fotečkaaaaa :grinning: zubákova...je pekne zúbky vidieť...videla si našu zubatú vyrehotanú?? :grinning:
12. apr 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samy, ak si nevidela, tak je na str. 1359 :wink:
12. apr 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
videla som :grinning: vy ste riadna šelma - žubatá :slight_smile:
12. apr 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte pár fotiek z posledných dní...
12. apr 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tá posledná potrebuje komentár : takto stráži &beka kočár, keď Eli spinká u mojej maminky pod oknom :sunglasses:
12. apr 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BAMbulkyyyyyyyyyy :slight_smile:

17.4.2010 ...........cukráreň AIDA ..alias Radničná cukráreň .... o 14:00 .......TRNAVA
účinkujúci: Zmurka + Zuzanečka + Jurino
Lucim + Maťko
katica5 + Max
Raona + Sára /na 85% = kvoli brigade na dome, nemozem slubit, ze pridem, ale ak chlapi stihnu urobit co maju na plane este do obeda, tak potom ficim do TT na stretko/
Sevzuz + Lukáško
Samy a Sýkorka - netuším.. rada by som len neviem či to moje vtáčatko bude do soboty fit..
Brinzul+1-3ks Brinzikovcov....dla stavu malinkeho, je chorunky...

ak Rius dnes potvrdi spoluucast tak dorazime spolu :slight_smile:
12. apr 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kraaaaasne velkeee a zubkate su tie nase dietky :slight_smile: ericko je stary frajer v tom letnaskovom a sykorenka ani comment nepotrebuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. apr 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
btw kto vyhrava sutaz bezzubcov ?
12. apr 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaby:ešte nikto,nemožem za to,že sa držia všetky deťuchy "zubami nechtami " v súťaži .Veď ide o veľa :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo si pamätám tak raona, brusi,piri nemajú zuby..teda ich deti ...a je ich tam ešte dosť. Ani my ešte nemáme :slight_smile:
12. apr 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sa fakt drzia zubami nechtami :slight_smile:
12. apr 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samy jeeeeeej, ake nadherne upirca eluska, aj tie ostatne fotky su super. :slight_smile:
idem skusit ulozit vrzgatko.
12. apr 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...

1. Brusi, chúďatko Karamelka. Držíme palce, nech sa jej to rýchlo zahojí... :astonished: (fúkací)
2. TT stretko dobré... to už môžete zjednať aj množstevnú zľavu... :grinning:
3. Inn, Eričko fešák. A k tomu fliačiku na nožičke (naštastie sa to zahojilo), neviem ako u vás, ale my sme ako deti mali jedno obdobie, čo sme sa chválili kto akú jazvu má a kto viacej... Uvidíš, ešte bude rozprávať, aký bol hrdina ako krpec... :slight_smile:
4. Traky, kto už môže mať väčší nárok na tú perfektnú súpravičku, ak nie Maťko. To ti mala rovno predať a basta.
5. Samy, malá je zubkáčik a zlatá veru je a je to super, ako Beka je pri nej. ja našich šašov-jašov k Denke radšej nedávam... iba pod dohľadom a dostatočnej vzdialenosti.

Dnes sme boli na kontrole na neurológii, všetko OK, Deniska sa z pani doktorky tešila...
12. apr 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky ... dnes po tretie ...

Samy ... Elušík je zlatááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Inn - ty máš doma ale chlapa!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Karamelku - fúúú fúú fúúúúú
Deniske gratulko ...
TT stretko ... sa tešíííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a : (hlavne pre traky :grinning: :grinning: :grinning: ) ....dnes mi prišlo to triko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a malá Zuzanka má nové topánočky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. apr 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. apr 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee tt stretko sa krasne rozrasta, 9 mamin, 1 tato, 11 drobcov :slight_smile: :grinning:
zmuur, krasne su, zuzinka v nich bude inak frajerit. :slight_smile:
ahoj aspaaar. :slight_smile:
12. apr 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka - no iné nemali a do Hlohovca sa mi kvôli tomu teperiť nechcelo :grinning:
12. apr 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a zajtra zavolám, nech dajú 2 veľké boxy :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super :slight_smile: a naco do HC :slight_smile: , ked sa vam tieto pacia a sedia. :slight_smile:
12. apr 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka vcera si tu ine ukazovala co sa ti pacia...a mne sa prave tieto najviac paaaaaaaaaaaaaaaaaaacili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vsimli ste si tu reklamu co bezi nad nami?...ide vlacik a v nom ani a inka a detickyyyyy :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak Riusik nemoze a ja si uplne sama netrufnem do TT :frowning2:
12. apr 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trakyyyyyyyyyyyy, fakj ze si tu, s inn sme riesili dilemu, ci to v lete nebude uz male, platenky ... napisala ti ta kocka aj ine rozmery k dalsim velkostiam plateniek? kolko maju 21?
12. apr 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a fotky..teda deticky kraaaaaaaaaaaaasne :dizzy_face: , inka to nevadi, aj keby ostala pamiatka....furt lepsie na nozke ako na tvaricke :wink:
12. apr 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi, rius, skoda, tak si najdi inu blavacku. vsak ste sa tam aj na cvicku stretavali ..... hm?
12. apr 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nenapisala, ale napisem jej, vsak uz mam prax :grinning: , ale ja chcem take cele, bez dierok, aby nesiel dnu...aj ked aj tak pojde ale predsa...piesok....platenky bude mat na salenie po dvore, v piesku a dokupime jedny sandalky ale z plnou petou chcem a mame pokoj :wink:
12. apr 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja nie som proti vyhlasujem hladanie partaaaaaaaaacky pripadne partaaaaaaaacok na sobotne stretko v TT ... idem autom a viem pripadne niekoho vziat :slight_smile:
12. apr 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky a tie dierkate by nemohli sluzit ako sandalky? ked to ma tvarovanu podrazku?
12. apr 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som bola radsej za vpredu viac otvorene, nech sa nozicka vetra...toto je take vpredu ako guma...a byt cely den v tom...no neviem...a uz som jej napisala o rozmery
12. apr 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zmurka, 2 boxy zmrzliny... :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok