• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
no an kvetinac tu nemam, nocnik je v druhej izbe......ale zeby som sa zahrala na krtka?...kupelna je podomnou :grinning: :grinning: :grinning: pride mm zajtra domou, a ze co to...
12. apr 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odchadzajucim dobru noc prajem :wink:
12. apr 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
If all your friends don't join the group ...or if there's any problem with the link generation[which really should 100%] if you click on any advertisements at www.f-rocks.com OR www.sunsethighrise.com OR fitness-ronn.blogspot.com....ONLY THEN send me a message and I'll reply back with the direct link [But first make sure the other 2 ways are not working..the system tells us that you didn't try the other 2]

Cheers

Natasha

PS:If you don't wish to receive this message in future..please leave the group dnes mi uz 3ti krat prisla tato sprava, co to je?
12. apr 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak sú všetky Vaše priateľov nebudú sa pripojila k skupine ... alebo, ak existuje nejaký problém s [link generácie, ktorá naozaj mala 100%] Pokiaľ kliknete na akékoľvek reklamy na www.f-rocks.com OR www.sunsethighrise.com OR fitness-ronn.blogspot.com .... Až potom pošlite mi správu a ja vám odpoveď späť s priamu súvislosť [Ale najskôr sa uistite, že ďalšie 2 spôsoby nefungujú .. systém nám hovorí, že ste Skúste ďalšie 2]
12. apr 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som hodila do prekladaču a je to asi ešte väčšia hovadina ako keď to bolo po anglicky :grinning:
12. apr 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi by som také niečo ignorovala
12. apr 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: akurat som chcelanapisat, ze teraz tomu rozumiem este menej :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len ze mi to dnes vecne posiela medzi spravy...
12. apr 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky ze nemas klikat na kazdu hovadinu, lebo ti to potom preposiela hovadiny ... :grinning: :grinning: :grinning:
mame tu anglicanku, hath? co jej tym chce autor povedat?
12. apr 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim :grinning: :grinning: :grinning:
12. apr 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ide sa sprchnúť byť čítať kniha,zdravila všetko priatelov
12. apr 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani, sa ti ta hatlanina nejak zapacila :slight_smile: ma to znamenat, ze paaaaaaa? paaaaa :slight_smile:
12. apr 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ide mi neeeeeeeeeeeeeeet :astonished:
12. apr 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mám absťáááááááák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ste mi chýbali :grinning:
lu hurrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaa, aj ty si nam chybalaaaaaa :slight_smile:
12. apr 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeziiiiiiiiis zena, ty zijeeeeeeeees :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: ...normalne mi chyba to nase ranne, denne ci ake klabosenie :wink:
12. apr 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz ti pojde nafurt, ci len dnes mas povolene, bo je s tebou na nevydrznie? :grinning:
12. apr 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucim...jéééé a ja že tu už nikto nebude...aj doma nám od piatku nešiel, že povytiahmutý káblik, ktorý sa tváril, že je zastrčený a veselo blikal :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , aj technik sa hodinu mordoval, kým na to prišiel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. apr 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Trakuš...už pôjde a keby nie, tak vieme kdse je pes zakopaný :grinning: a ak motyka vystrelí tak do piatku mám aj v robote funkčnýýý :wink:
12. apr 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MM už spí, deťuchy tiež, tak som šla otestovať či fachčííííí :grinning:
12. apr 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáj vy ste toho načmárali, som sa snažila niečo počítať, ale furtom mi to padalo, na porazenie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. apr 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak idem kuštik prebehnúť, čo ste navystrájali....akurát som postrehla že malé Hathorča má 9 mesiacov a naša trakulka s mužíkom výročník sobáša....tak gratulko :slight_smile:
12. apr 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia dik :wink: ...ty pocuj..ten technik...to znamy..ci nie aj ste mu dacoplatili?..lebo aj mne nesiel net...tiez mi to blikalo a nic...a oni maly asi daku poruchu....tak ci vas neodrbkal :sweat_smile:
12. apr 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie neodrbkal, lebo nič nebral, my sme VIP klienti :grinning: len sme ho museli od piatku naháňať :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale dobavili sme net do predajne a za lacnôôôôô, kedže už máme od neho 2 a tento bude tretí :wink:
Dočitávam a vidím, že máme novú maminku s chlapčekom a závidím mravca v kuchyni, my máme len odrobinky :grinning:
12. apr 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stále som tuuuuu....čítam :slight_smile:
12. apr 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si spomenula, ze mam pradlo v pracke, uz je na susaku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. apr 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked najden toho mravca, tak ti ho poziciam :wink: :grinning:
12. apr 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bolo take zlateeee...len neskoro som si uvedomila, ze aj natocit som mohla...
12. apr 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aspon dnešok počítaný, som v obraze :grinning:
Traky tak nejakého chyť a dones na stretko...ja som ešte toho roku nevidela :slight_smile:
Lucim...ja som dnes po dlhej dobe žehlila :sweat_smile: Inak žehlí " opérka " :dizzy_face:
12. apr 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok