Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
12. apr 2010

no an kvetinac tu nemam, nocnik je v druhej izbe......ale zeby som sa zahrala na krtka?...kupelna je podomnou 😀 😀 😀 pride mm zajtra domou, a ze co to...

traktor
12. apr 2010

odchadzajucim dobru noc prajem 😉

traktor
12. apr 2010

If all your friends don't join the group ...or if there's any problem with the link generation[which really should 100%] if you click on any advertisements at www.f-rocks.com OR www.sunsethighrise.com OR fitness-ronn.blogspot.com....ONLY THEN send me a message and I'll reply back with the direct link [But first make sure the other 2 ways are not working..the system tells us that you didn't try the other 2]

Cheers

Natasha

PS:If you don't wish to receive this message in future..please leave the group dnes mi uz 3ti krat prisla tato sprava, co to je?

ani3012
12. apr 2010

Ak sú všetky Vaše priateľov nebudú sa pripojila k skupine ... alebo, ak existuje nejaký problém s [link generácie, ktorá naozaj mala 100%] Pokiaľ kliknete na akékoľvek reklamy na www.f-rocks.com OR www.sunsethighrise.com OR fitness-ronn.blogspot.com .... Až potom pošlite mi správu a ja vám odpoveď späť s priamu súvislosť [Ale najskôr sa uistite, že ďalšie 2 spôsoby nefungujú .. systém nám hovorí, že ste Skúste ďalšie 2]

ani3012
12. apr 2010

som hodila do prekladaču a je to asi ešte väčšia hovadina ako keď to bolo po anglicky 😀

ani3012
12. apr 2010

no asi by som také niečo ignorovala

traktor
12. apr 2010

😀 😀 😀 akurat som chcelanapisat, ze teraz tomu rozumiem este menej 😀 😀 😀

traktor
12. apr 2010

ja len ze mi to dnes vecne posiela medzi spravy...

lucim
12. apr 2010

traky ze nemas klikat na kazdu hovadinu, lebo ti to potom preposiela hovadiny ... 😀 😀 😀
mame tu anglicanku, hath? co jej tym chce autor povedat?

traktor
12. apr 2010

lucim 😀 😀 😀

ani3012
12. apr 2010

ide sa sprchnúť byť čítať kniha,zdravila všetko priatelov

lucim
12. apr 2010

Ani, sa ti ta hatlanina nejak zapacila 🙂 ma to znamenat, ze paaaaaaa? paaaaa 🙂

lucia32
12. apr 2010

Ide mi neeeeeeeeeeeeeeet 😲

lucia32
12. apr 2010

Mám absťáááááááák 😝

lucia32
12. apr 2010

Ste mi chýbali 😀

lucim
12. apr 2010

lu hurrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaa, aj ty si nam chybalaaaaaa 🙂

traktor
12. apr 2010

jeziiiiiiiiis zena, ty zijeeeeeeeees 😀 😀 😀 😵 ...normalne mi chyba to nase ranne, denne ci ake klabosenie 😉

traktor
12. apr 2010

a uz ti pojde nafurt, ci len dnes mas povolene, bo je s tebou na nevydrznie? 😀

lucia32
12. apr 2010

Lucim...jéééé a ja že tu už nikto nebude...aj doma nám od piatku nešiel, že povytiahmutý káblik, ktorý sa tváril, že je zastrčený a veselo blikal 🙄 😝 , aj technik sa hodinu mordoval, kým na to prišiel 😝

lucia32
12. apr 2010

Trakuš...už pôjde a keby nie, tak vieme kdse je pes zakopaný 😀 a ak motyka vystrelí tak do piatku mám aj v robote funkčnýýý 😉

lucia32
12. apr 2010

MM už spí, deťuchy tiež, tak som šla otestovať či fachčííííí 😀

lucia32
12. apr 2010

Jáj vy ste toho načmárali, som sa snažila niečo počítať, ale furtom mi to padalo, na porazenie 😝

lucia32
12. apr 2010

Tak idem kuštik prebehnúť, čo ste navystrájali....akurát som postrehla že malé Hathorča má 9 mesiacov a naša trakulka s mužíkom výročník sobáša....tak gratulko 🙂

traktor
12. apr 2010

lucia dik 😉 ...ty pocuj..ten technik...to znamy..ci nie aj ste mu dacoplatili?..lebo aj mne nesiel net...tiez mi to blikalo a nic...a oni maly asi daku poruchu....tak ci vas neodrbkal 😅

lucia32
12. apr 2010

Nie neodrbkal, lebo nič nebral, my sme VIP klienti 😀 len sme ho museli od piatku naháňať 😝 , ale dobavili sme net do predajne a za lacnôôôôô, kedže už máme od neho 2 a tento bude tretí 😉
Dočitávam a vidím, že máme novú maminku s chlapčekom a závidím mravca v kuchyni, my máme len odrobinky 😀

lucia32
12. apr 2010

Stále som tuuuuu....čítam 🙂

lucim
12. apr 2010

som si spomenula, ze mam pradlo v pracke, uz je na susaku 😝

traktor
12. apr 2010

ked najden toho mravca, tak ti ho poziciam 😉 😀

traktor
12. apr 2010

to bolo take zlateeee...len neskoro som si uvedomila, ze aj natocit som mohla...

lucia32
12. apr 2010

Aspon dnešok počítaný, som v obraze 😀
Traky tak nejakého chyť a dones na stretko...ja som ešte toho roku nevidela 🙂
Lucim...ja som dnes po dlhej dobe žehlila 😅 Inak žehlí " opérka " 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre