• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
Nie sú tí smajlovia nejak vyššie, mi zavadzajú do písmen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. apr 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak vyssie, ja ich mam super...mavca ulovim, na stretko donesiem... :grinning:
12. apr 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Okej :slight_smile:
Inak čo nové?
12. apr 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby vy tak chytro pišete :dizzy_face:
12. apr 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nina ahoj...ako chlapci?
12. apr 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, uz tupo hladim, pockam si par minut na kojo a zalahnem .... paaaaaaa :slight_smile:
12. apr 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja..dnes ma to zmohlo..dobru nocku a lucia, zajtra dufam budes na skype.... :wink:
12. apr 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dnes som to stihla pred polnocou :sweat_smile:
lucim dobru noc.
tda baby ktore chodite do prace klobuk dolu, to ja si neviem predstavit ja mam dost ked si predstavim ze si musim skolu dorobit :frowning2:
a na stretko sa velmi tesiiim
a traky straaasne zavidim mravca, lukasko sa dnes pritrafil k zrkadlu co mame az pozem a sa vykecaval sam so sebou a oblizoval, si viete predstavit ako vyzera to zrkadlo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ani ho umyvat nebudem, to urcite nebolo posledny krat
a asi ho velmi trapisa zubky lebo je veeeeelmi umrncany :frowning2: :frowning2: :frowning2:
12. apr 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sevzus ahoj...naša zrkadlo ocmukáva, sa jej páči to pekné dievčatko v nom :grinning: Inak aj ja by som mala zalahnúť, pokročilá nočná hodina, keby ma ocik videl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Traky...dúfam, že aspon skype pôjde...a ked nám prídu robiť okná, tak v práci bude mm a ja na funkčnom nete :grinning:
12. apr 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babky dobrú nôcku :slight_smile:
12. apr 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci dvaja starši v puberte tak hrôza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. apr 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zeda sa to tu rozpadlo tak dobru noc luci, traky a nina idem aj ja:frowning2:
12. apr 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sevzuz dobru noc :dizzy_face:
12. apr 2010 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko..vonku skaredo uz druhy den...no nic...Zuzu si dnes zoberie manducu a pojde s chlapcami pobehat Senec... :dizzy_face:

kto ste davali prihlasku na VS-uz prislo nejake odvovodnenie?
13. apr 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
13. apr 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:
aka bola noc? my dobre len teraz teplotkujeme, snad su to tie zubky, som mu dala nurofen a zaspal :pensive:
13. apr 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzanka .... :pensive: ... malinký - hádam budete zubáči :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a som ti zabudla aj poďakovať za tie plienky ... a muž sa pýta, či nemáš ešte .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a som zvedavko : čo študuješ? :wink:
13. apr 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubáčik :wink: :grinning: :grinning:
13. apr 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmuri,
no hadam mu ten druhy vylezie, ale teda neviem, z akolko vam vyliezol druhy zubok?
ale prosim ta ja som rada ze som tie plienky predala, nam nesedia a som rada ze si za peniazky mozem kupit tie dm-kove
uz som predala aj tie trojky zobrala ich monor a dnes jej ich idem poslat:slight_smile:

a ja co studujem? politologiu na ucm-ke :frowning2:

zuzka uz lepsie zaspava?
13. apr 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Starý poštár odchádzal do dochodku.

Už roky roznášal po svojom rajóne poštu,

a tak ho všetci poznali. Prišiel jeho posledny pracovný den.

# Ludia sa s nim lúčili. Jedna rodina mu dala klůčenku, druha

# podarovala na pamiatku pero. Odrazu zazvonil pri jednych dverách,

# otvorila prekrásna sexi blondinka, vtiahla ho za ruku dovnutra,

# vyzliekla a strávili dve hodiny milovanim v tych

# najnemožnějších akrobatických polohách.

Potom si dali sprchu, senzačné raňajky

# (vajičko, slaninka, džus a všelijake dobrotky) a nakoniec mu

# blondinka dala 5 korún. Ohromený poštár sa pýta: "Ako je to
možne, že

# sa ku mne takto krásne správate, čo sa stalo?" A blondinka
odpoveda: d

# "Včera som povedala manželovi, že náš poštár odchádza do
dochodku,

že by bolo dobré niečo mu datˇ napamiatku.

A manžel odpovedal: "Ale, jebatˇ ho ..... daj mu 5 korún!!!".

No a tie raňajky, to bol moj nápad".
:grinning:
13. apr 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute kočulky...ako po ránku? Ja som nemohla večer zaspať, nezvyk :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale micka sa zobudila až pred 2, takže pohodka, už 4. deň sa budí takto, len raz v noci...krááása, aj to ocik robí mliečko a my sa túlime :wink:
13. apr 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luci, pekne to mas zariadene s tym nocnim papanim :slight_smile:
ja to tak mam zariadene rano ja spim, lukino vedla mna v postielke poskakuje a tatino ho obskakuje, spravi mliecko, vyzlecie zo spacieho vaku a lukasko sa moze jasit :wink: a mam spat :sunglasses:
13. apr 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule sevzuz - nám vyrašili dva naraz zúbky a teraz sa kľuje spodná jednička...sranda riadna rýchlovka v raste zúbkov....

zmurkaz - ahoj...vieš ten kompletík čo si chcela raz kúpiť vestičku...som ho stiahla, nechcem sa rozlúčiť s vestičkou, preto som rubla aj takú cenu (tak som si to pekne odložila, je to krásne a radšej nech to ostane napr. bráškovi pre deti, snáď bude mať babu raz) ak nie nechám si na pamiatku...joooooooj sranda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. apr 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia tak poštár dobre obišiel hehehehe som sa nasmiala...máme tu pod mrakom stále, tak si spravila náladičku..malá dochrapkáva...joj zúbky nás v noci riadne mordujú :confounded:
13. apr 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky
my sme mali parádnu noc. zato ráno ufňukané ako to nebo... musela som jej dať panadol a už je dobre... tá jednotka pravá horná nám stále robí zle...a ešte sa aj udrela.. no taký plač, že aj beka musela odísť do svojho brlôžku - čo to nemohla počúvať... a tááákééé sople z nej stále lezú keď kňučká... chúďa moje. ešte že som stále v pyžame - poobtierala sa o mňa keď sme sa mojkali a mám tam hotovú výšivku :slight_smile:

fuj hnusné počko. ešte dobre že sme choručkí teraz... štvalo by ma keby bolo pekne a my museli čučať doma...
13. apr 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Sevzuz ... já ti ani neviem ... nám to lezie po etapách aj týždeň.... :rolling_eyes: ...waw ... politológia ... mňa veľmi nebavila :wink:
...a Zuzka zaspáva postarom ... len noci sa zlepšili ... už jej nezateká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nekašle :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... tak som sa aj vyspala ... kojenie prvé okolo 3:30 a potom o 2 hodky .... a potom pred 7:00 ... ale mne to tak vyhovuje ....
13. apr 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lauri ... u nás sme sa rozhodli, že necháme len tie naj naj naj veci ... a čo myslíš, že je na povale .... háááááldy vecííííí ...všetko sme znova odložili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A fúúúú všetkým bolačkám ....

Mladá sa málo doobeda vyspala ... je ufňučko ... ja v pyžame .... idem niečo zjesť, umyť vlas, urobiť papu mladej .. mi zje 2 lyžky ale čo už .... a hádam sa mi podarí aj nakuki :wink:
13. apr 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmury - stále uspávate na rukách? ale super že aspoň noci sa zlepšili. joooj keby nám vyšla tá sobota, rada by som pokecala...
13. apr 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ma odpojilo...
Tak som rada, že ste sa pobavili :grinning:
My máme len trochen soplík, taký malilinký, občas vytečie...inak je asi v pohodke, žiadne dalšie zúbky na obzore, takže si teraz užívame kludánkove obdobie :wink:
13. apr 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes majú 9 mesiačikov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

lucka_m.........13.7.......................Nelinka
beju...............13.7......................Júlia

všetko najlepšie :slight_smile:

Meniny oslavuje: Aleš ,Artem, Artemon, Artemia, Artemida, Norma
Meniny oslavuje v ČR: Aleš, Aleška, Norma

Kalendárium:
:diamonds:Medzinárodný deň rastlín (cieľom je uvedomiť si a doceniť ich význam pre život)
:diamonds: Deň nespravodlivo stíhaných
13. apr 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok