• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
u nás nemôže z mäska vývar ani v polievke plávať, nie to ešte mäsko :wink: a keby sme boli vegetariáni tak aspoň zeleninu je a neje
13. apr 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no práve tam sa musí žienka zvŕtať, komu čo a tak...bráška ten len syr a rožky gniavil keď bol malý, no čo pomôžem si, nútiť ho nechcem, som rada, že zje aspoň akúkoľvek polievku, to je základ a keď je zeleninová snažím sa aby tam bol aspoň vývar, aby tam bola chuť mäska...strach...
13. apr 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snad mi rozumiete, ked vynechavam pismenkaaaaa...
ja verim, ze raz to pride...moji surodenci 24,21,15r......zacali jest na tony, mama je rada...ak je niekto na vylete :grinning:

ja verim, ze raz to zacne
13. apr 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin :grinning: :grinning: :grinning: tak to verím mamine - aj ja verím, že raz bude dobre, aj keď si myslím, že to nechutenstvo a všetko nám pridala na obrátkach aj alergologička, ktorá od roka stanovila diagnózu nesprávne a malý bol na liekoch, takže lieky a sirupy je z láskou kdežto jedlo k jedlu má odpor - ani sa mu nečudujem chúďaťku nášmu, ešte že sme s rozumom zašli za inou alergologičkou a okrem chýb. železa nemá naše dieťa nič vážne...takže je to len o klas. alergii na roztoče a pele inak pohoda
13. apr 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...teplotu nemáme - ale reveméééé .... lem si prká striedam .... :frowning2: ....Sevzuz .... :frowning2:
13. apr 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, boli sme sa dat odvazit. takze mame 7,540g nic moc ale hlavne,ze uz nechudne :dizzy_face: a 71cm :wink:
13. apr 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
davida vzdy upokojilo prso
u nadreja neplati..ten ked vypije viac..tak to vygrca....

Zelam Vam, aby ste boli ok :slight_smile: ..idem...bo zasa sadi :confounded: :grinning:
13. apr 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj hat :wink:
brin - a čo mu dávaš keď plače? chce ti dudel?
13. apr 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hat čo ste boli choručký?

zmuzkaz za zúbky?

brin pa a dík za pokec...k tým naším jedlíkom :wink:
13. apr 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lauri - mám sú schopné aj mesiac sa ťahať ... ale potom vídu 4 naraz :wink:
13. apr 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmur-andrej sa z dudla povracal...nechcel ho ..tak sme mu ho nedavali..minule donho zakusol a natahoval ho medzi zubami...

tak sa pestujeme, cmukame, masirujeme, naskakujeme na fitke a ked je doma tata...pustia si hudbu..on na nom lezi...tancuju a zaspi....mna bolia kolena...nevydrzim tolko

ak myslim, ze su to zuby...masirujeme tie, ak brusko...tak to...ak netusim-skusame vsetko mozne..zabera tatino...alebo davidko-v tomot ho lubi, caka ho, smeje sa nanho, reaguje nanho uplne inak ako na nas...

lauraj-ja verim, ze to bude lepsie...pokecneme aj nabuduce...mna zasa trapi neposlusnost a tvrdohlavost starsieho, nechce zdravit atd....

idem..majte sa tu pekne
13. apr 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nám dlho trvalo kým vyšli tie dva...na začiatku to bolo o soplíkoch, teplotkách, no teraz ako huby po daždi ide tretí ...tak držíme palčeky :wink:
13. apr 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin a ten náš? Sme boli v nedeľu na futbale u našich a som rada, že stál odomňa 2 m ďalej, že tí, čo nevedia, že je to moje dieťa, ma k nemu v tú chvíľu nezaradili...tak hnusne zahrešil...to v tej škôlke fuj...ach
13. apr 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zas máš pravdu, keď príde Matti zo škôlky domov aj malá ide z kože od radosti vyskočiť, tak sa teší, že je už doma a že sa môžu hrať, včera sa spolu kupkali tak sa tak vytešovali z vodičky...jaj také potápky dve :grinning: človek nedá za svet že sa ľúbia, uvidíme dokedy im to vydrží
13. apr 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: ... u nás podobne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. apr 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem pre malého ... teda najprv sa nachystať....tak pa kočky...
13. apr 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásný den děvčátka byli jsme zase Mc ale jiném foto budou později :wink: až najdu kabel od fotáku :grinning: :grinning: :grinning: .

Oslavencům vše nej nej nej a cmuky cmuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a koupili jsme první bootičky nic na páradu ale učelové, hihihihi takové nosila i maminka :grinning:
13. apr 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a něco málo co fotili holky koníkovky v Mc sluníčko z Havířova :wink:
13. apr 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som tu na chvilku :slight_smile: ja uz fakt neviem co mu moze byt. :frowning2: stale mrnci potom placeme pak sa jeduje a tak dookola.spat tak to nula bodov.normalne som musela ist pre babku aby sme sa postriedali.baby mozu to byt aj zubky? :confounded: a co ako sa ma uzivat to homeo ch15?nevadi ked papame ha mliecko?bo obsahuje laktozu :frowning2: :frowning2: :frowning2: prosim poradte! :pensive: :pensive:
13. apr 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nykyta - a nedá sa nijakovsky uspinkať ? to budú isto zúbky, skús mu nejak pomôcť... gel na zúbky, panadol či niečo iné, vezmi do náručia a udrndaj ak sa dá... na našu malú dlllho nezaberalo nič (a to ešte ani nešli zúbky ), začali sme sa nosiť - v šatke a od vtedy je síce maminkine cecánko, ale aspoň sa dá utíšiť keď treba... potichu jej hmkám do vláskov a škrabkám na chrbátiku... som síce celá od nej osoplená a uslzená keď leží na mne ale výsledok sa dostaví... o 10-15 mintút panadol zaberá a ona sa upokojí...
13. apr 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sevzuz tak vidis nevyzera tak na plavani,ale ked pojdes s nami do sauny tak uvidis.tam z toho spravi kulnicku na drivi :grinning: :grinning: pozdravuj lukinka a dufam,ze sa zajtra uvidime :slight_smile:
13. apr 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samy ked len naznak polozenia tak strasny plac a ked aj zaspi tak len na 15 minut dlhsie ani za svet :frowning2: :frowning2: no a s panadolom tak to ked zbada,ze mu idem dat tak zatne usta a zacne tocit s hlavickou :pensive: zubky mazeme otvori usta ako vtacik cely nateseny to zlize a prehltne.no a efekt ziaden.a to uz sme wyskusali vsetky gely :cry: :rolling_eyes: nosit na rukach ta to je suboj titanov.mrvi sa a odtahuje :grinning: a ked ho otocim tak zacne kopat jako o zivot.
13. apr 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

tiež zdravíme s upršaným počasím...

No zúbky sú asi fenoménom júloviek :unamused:

My dnešná noc celkom fajn. Hore 2 krát. Spinkať išiel o 20:30 h a 1 budenie bolo o 1:30 a druhé budenie o 2 hoďky.

nyky: neboj, zvládneš. a nemáš náhodou doma čípky??? ja dávam len čípky (Panadol, ako písala samy) a za chvíľu zaberajú. prípadne vyskúšaj ešte kočík.
a keď ti zaspinká, skús ho prevrátiť na bruško
13. apr 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin to mas tak nas si uziju azaz a tatino tak to je tata.no maly ked ho zazrie tak to je radosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ked odide tak to je ale smutko :frowning2: no a na mna sa potom pozera ako na mimozemstana,ze kde je tato.no ficim za macom,lebo babke stoja vlasy dupkom :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj máš doma bojovníka... skús panadol čípok. to je presne na to, keď bábo nem sirupy :slight_smile:
ja som to robievala ako zmurka, keď malá zaspala na mne, tak som sa niekde potichúčky zosunula a uložila tak, aby neležala vodorovne - mali sme dlllho reflux - a tak na mne prespala niekedy aj 4 hodiny... nám totiž nechcela spávať ani cez deň a ani v noci... to bolo strašné obdobie. viem si predstaviť aká si vyflusnutá...
skús sa zatvoriť s ním do spálne, zatiahnuť rolety a skovať všetko čo by ho mohlo zaujímať a hádam ho nejak zlomíš... pusti tú najmonotónnejšiu (uf to je čo za slovo?? :slight_smile: ) uspávanku, alebo zanôť. môj spev ju vždy uspí :slight_smile: by som uspala aj slona, len aby to nemusel počúvať...
13. apr 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaji my sme asi zacarovany,lebo cipok v sebe neudrzi.no a kocikujem jak na pretekoch f1 :sunglasses: :sunglasses: ja uz som aj zacala uvazovat ci su to neni nahodou uska. :confused:
13. apr 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cmukáme našeho frajera aby byl brzo ok. cmuk cmuk cmuk.
se spinkáním neporadím :unamused: my zatím zuby neřešíme tak nevím jaká bude reakce , ale myslíme na Vás všechny :wink:
a už jsem stáhla fotošky z dneška :wink:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/brusinka-pusinka/album/sraz-konikovek-a-jejich-mrnousku-havirov-mc-s/
13. apr 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
annag raz písala ako zistiš či ušká bolia... skús mu jemnunko postláčať okolo ušiek, hlavne z predu, kde je ten výbežok čo do uška smeruje. ak sa mykne, že zabolí tak hybáááj doktorovi
13. apr 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brusi - parádne to tam máte. malá je suprová, jaká vždy strááášne zaujatá niečím :slight_smile: ani jeden úsmev do kamery :slight_smile:
13. apr 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: samy vyflusnuta je slabe slovo.ved ja som zabudla aj na maminine narodky :rolling_eyes: :rolling_eyes: a to je co povedat.a stym ulozenim tak to si pripadam jaj stara rohozka.krizom cezomna a davaj k celu postele a tam sa dviha ako tarzan :grinning: no co spanok je zbytocny :rolling_eyes:
13. apr 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok