Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

jajona
13. apr 2010

nyky: treba držať riťku spolu aspoň 3-4 minúty a už von "nevybehne"

brusinka.pusinka
13. apr 2010

Samy jo jo přesně tak nemá mna nás vůbec časík 😉 a jěště pár fotošek od sousedky co bydlí o dva vchody dál 😀
https://www.modrykonik.cz/fotoblog/bajusik/albu...

jajona
13. apr 2010

brusi: zlatunké fotky

tu u nás býva raz týždenne také stretko v telocvični. ale je to už pre väčšie deti, ktoré vedia chodiť. tak snáď cez leto sa k nim pridáme

brusinka.pusinka
13. apr 2010

Jajo je to fajn mít kam jít, malá miluje děti tak máme alespoň na výběr v uterky můžeme do Sluníčka a v pátky do májáčku 😀 😀 vřele doporučuji kdo má možnost

zuzinaaa
13. apr 2010

ahojte babulky prosim poradte mi nejaky jedalny listok Miška neni od začiatku kojená a mam pocit že mi vela zje nebola som na poradni ešte tak som sa neradila s pediatričkou normalne plače za jedlom pažroško moj mame cez 10 kg 🙂 nejaky deni jedalniček shruba ako by to malo vyzerat u nekojenych deti v 8smom mesiaci chleba ešte nejdela ani rožok čo im na to davate ? dakujem pozdravujem vás a mi sme ešte štrbavé 🙂))) ale zato už chceme chodit a kecááááááme 🙂

zuzinaaa
13. apr 2010

najoblubenejšie slovo u nás je eče !

nykyta
13. apr 2010

jaji ved aj drzim,ale on sa vzdy pokaka 😕 a nemoze mat fobiu z pokladania.ako nahle aj ked sa ideme prebalit a ja ho idem polozit na podlozku tak sa zacne boj-zacne kopat s nozkami a ptom zacne plakat. 😒

laurajana
13. apr 2010

zuzinaaa to eče nemá chybu, aspoň si vie pýtať 😀 zlatá

laurajana
13. apr 2010

zuzinaaa som vyčítala múdre riadky: 8.-9.mesačné mimi - V tomto veku platí, že strava má byt pestrá čo do zloženia, teda maso, mieko, už aj biele jogurty alebo jogurty sunar, či nestle, ovocie, zelenina, kaše, chlieb alebo pečivo / biele/ ale nemá byt pestrá čo sa týka chutí, takže nesolit, nesladit, nekorenit.
Dieta má mat ráno mlieko, potom chlebík alebo rohlík / musí pri tom sediet, nie pohybovat sa / bez nátierky. Dopoludnia ovocie, na obed masovozeleninový príkrm, odpoludnia mlieko alebo jogurt a večer kašu. Dvakrát týždenne polovicu vareného žĺtka, nevynechávat maso.

nykyta
13. apr 2010

zuzi nas jedalnicek je 9.30 ovocie-12.30 az 13.00 masko,zeleninka vseho druhu 15.40 sme davali ovocie,ale to bojkotovat tak mliecko-po novom po rade dr. davame to co aj na obed a po kupeli 19.00 davam kasu a medzitym vodicka semtam chrumka.no a zevraj po 10 mesiaci mozeme davat cestovinu.jogurty nam zakazal bo mame nabeh na atopak.tak preto sme aj od zaciatku na ha mliecku.takze moc experimentovat sa bojim,aby som nieco nepokaslala 🙄

brusinka.pusinka
13. apr 2010

Zuzi a náš jídelníček je ráno v 6 kojo, v 8-830hod kaše , v 10 hod rohlík chlebík s žervé nebo máslíčkem.12.30-13.00hod obídekmasko vždy + vařená zeleninka a dle nabídky těstovina ,rýže , brambor nebo kaše z jáhlynebo pohanky,15.30 ovoce s jogertem nebo přesnídavka nebo ovoce s piškotkami sunarkami,19hod. mlíčko hajaja a v 22. hod kojo 🙂

brusinka.pusinka
13. apr 2010

Samožřejmě vždy pestré obědy a jednou týdně žloutek 😉

hathor1231
13. apr 2010

laurajana. ona mi priberala do 2m cez kilo mesacne, potom zacala mavat krv v plienke a priberala menej. krv bola na dennom poriadku, dokonca mi ju aj vuvrackala... to sme priberali 150g mesacne!!! a pred 1,5m mi dokonca schudla 😔 je sikovna ale je vidiet,ze na plazenie nema silu. papa 4-5prikrmov denne a stale ju aj kojim... ma alergiu na k.bielkovinu,takze obe dietujeme...
ale ma tak netrapi ako predtym,to som sa o nu taaak strasne bala. uz je to za nami a snad bude len dobre 😵

boli sme nakrmit kaceny 😉 kraaasne mame vonkuuuu 😵

brusinka.pusinka
13. apr 2010

Hat hlavní je že se to ví a že jste jinak ok. a vy se máte tady zase prší ☹

zuzinaaa
13. apr 2010

dakujem babule ste zlate v podstate tak nejak fičime . Musim ist s dablíkom na chvilku von nevie čo zo sebou po pol hotke spanku stala v postielkie na chvilku prestalo pršat tak idem na hotku pa

zmurkaz
13. apr 2010

Takže vďaka môjmu drahému mangelíkovi máme zajednanú AIDU.... alias Radničnú cukráreň 😉

zmurkaz
13. apr 2010

...kde ste kto ? 😅 😕

traktor
13. apr 2010

ahojte...dnes sa matko zahral na kaskadera....patko zabudol zavriet dvierka a matko letel sedem schodov dole...na cele hrca ako hrom, nostek oskrety...davaj do nemocnice, nastastie snimok ok...tak som veeeelmi rada, lebo ked letel uz som si predstavovala vsetko...., inak u nas leje cely den...verim, ze do stretka prestane ...a prisla ma ostrihat kamoska, uz som mala vlasy skoro po pas...aj ofinu...vyzerala som ako zanedbana zena 😀 ...a teraz mam kratucke vlasy...tak si zvykam....

asparaguska
13. apr 2010

Ahojte...

Traky, prišla som sem nakuknúť a čo to čítam... ☹ Chuďatko Maťulko, ale hlavne, že to dopadlo dobre...
vidím, že už aj tebe je lepšie, lebo nakupuješ... 😉

traktor
13. apr 2010

😀 ...len kukam...nenakupujem, zatial nemam slinu...a som rada, ze je ok...aj ked prve co bolo ke sme dosli , tak hned isiel k dvierkam...

lucim
13. apr 2010

bryyyy vecer. 🙂
traky co to ? chudatenko matulko , ale dobre, ze jev podstate v poriadku, fuuuukam mu hrcku. fuuuuuuu. 😨
aj ja zatial nakupujem, lowe este nie su.
zdravim zuzinu, co ku nam po dlhej dobe nakukla.
brusi, paradne to mate v tom materskom cesntre, ste tam kocky. 🙂
hath, fajn, ze uz viete, co tvojej malej je a ze zaseprospieva. 😉

lucim
13. apr 2010

traky daj foto noveho ucesu. 🙂

asparaguska
13. apr 2010

Ahoj Lu...

Traky, daj foto... , my chceme foto.... 😲 (kričiaci uáááá)

traktor
13. apr 2010

😀 😀 😀 😀

lucim
13. apr 2010

😲 😲 😲

lucim
13. apr 2010

ahoj aspar . denkacik uz spinka? 🙂

lucim
13. apr 2010

traky sa fotiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

traktor
13. apr 2010

nieeeeeeeeeee, traky bola pisaaaaaat 😀 ...pofotim a hodimzajtra, aj tak by uz bolo nacase zmenit fotku v pase..lebo tam mam akesi male to sidlo co mam doma 😉

zmurkaz
13. apr 2010

traky - chúďa Matko ☹

u nás .... nálada stúpa... ale aj teplota....37,6 ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre