Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
14. apr 2010

ahojte, gratulujem oslavencom 😉 ....a co to citam?...nakoniec sa v ke stretnem sama zo sebou? 😕 ...baby, zakaz chodit von, papat vitaminky, cajickovat...a v nedelu vas cakam na staniciiiiiiiiiiiiii 😉

traktor
14. apr 2010

a my uz chodime za jednu rucku 😎 ...je to este take *pijacke* 😀 ale krasne...uz spravi par krockov aj sam, ale viac sa mu paci lezenie...je to rychlejsie

brusinka.pusinka
14. apr 2010

Krásné raníčko děvčátka 😉
Maťkovi hladíme bouli a cmukáme 😉 aby nebolelo 😉
Eričkovi gratulka a je to krásnýýýý a šikovný klučík 😉
Evičce huš huš huš soplíky 😉 a velký cmuk a Ani krásné sny se ti zdají, takové sportovní 😀
Sýkorka je šikovnice ví co chce a tak Samy bychy na šperky 😀 😀 😀

Všem oslavencům vše nej nej nej a cmuk 😵 😵 😵 😵

A pokud se týká rýmy co se vrací nám doktor doporučil zvýšit příjem vitamínu B tak dáváme sirupek NUTROLIN-B, a posilujeme imunitu a je to i na zažívání a po nemoci🙂 pokud by někdo měl zájem zkusit 😉

inneska
14. apr 2010

traky...ja chceeeem iiiiisť 🙂 verím, že to výjde 🙂

traktor
14. apr 2010

brusi aj vsetkym diky 🙂 ..in TO MUSI VYJST 😉 ..., ked uz tak dlho cakame...

brusinka.pusinka
14. apr 2010

Joj hned bych jela kdyby to nebylo tak daleko ☹ ocmukala bych Evku , Maťka, Peťka Erička a ostatní naše krásné mrňatka a požvatlala s vámi 😉

ani3012
14. apr 2010

ineksa-tak dotiahneme na hotel aj vysávač.Keď budú soplivé obe deti 😀

inneska
14. apr 2010

brusi..to ti verím, že by šla hned...mne až tak smutno je zakaždým, ked baby majú stretko v bratislave, alebo ked mali stretko ven, aspi, lucka_m(inak tá sa tu dlhotásky neukázala), kochi...som mala 100 chutí ísť za nimi..ale ked to tiež daleko...sme moc roztrúsené kade tada 😅

traky...erik už mal viackrát náznak soplíkov, a nič z toho...proste ráno pohuhňal a cez deň v poho, aj v noci, ráno zase a potom dobre..a to bolo všetko, tak snád to aj teraz tak bude...sa teším aj na peťka a reiušku, v podstate kôli nej sa organizuje stretko..a ktovie kedy by sa zase naskytla príležitosť, aby sme aj s ňou boli...

inneska
14. apr 2010

erik sa tu zvalil na zem a okusáva mi palec na nohe 😀 😀

brusinka.pusinka
14. apr 2010

😀 😀 😀 😀 😀 Ineska i u nás palce jsou v oblibě 😀 😀 😀

inneska
14. apr 2010

ani..stačí odsávačky, tety upratovačky určo požičajú ten ich 😀

traky..maťko je šikovníček, ked už tak cupká..aj erik už, ale moc sa mu nechce..proste ostane stáť, aj za cenu padnutia...alebo sa hodí a mama chytaj ma 😀 včera cupal za 3 kolkou mu uchodila a on musel s ňou 😀

ani3012
14. apr 2010

ineska nakúpiť sa dá aj cez net.Teraz sa na to pozerám,ale neviem,či sa platí niečo za kočík,alebo je to len ako batožina.....musím to poriadne pokukať.A kedže nemám tlačiareň,tak budem musieť poprosiť buď susedu alebo mm zajtra vf práci,nech mi ho vytlačí.

inneska
14. apr 2010

brusi..ale ty to od karamelky berieš ako masáž, ale mne ked erik zatne tých 7 zubov(ostrých ako žiletky)tak mi nieje všetko jedno 😀

brusinka.pusinka
14. apr 2010

Inesko no moc jako masáž to není má stisk jak lev, až to bolí a pak se tomu řehní. I bez zůbu má v dásních velkou sílu 😀 😀 😀 😀 ale je fakt že se zuby to bude horší no zatím nikde nic 😀 😀 😀

inneska
14. apr 2010

ani...za kočík sa neplatí, sesterka chodila aj s kočíkom a neplatila..teda, myslím, potom jej cinknem(teraz ešte asi budú spať, aj s natálkou sú také spachtošky 🙂 ) a to chodila s hlbokým kočíkom..
a za deti sa neplatí, že??

inneska
14. apr 2010

brusi..no ale asi mu moc nechutil palec, rýchlo s tým skončil 😀 on teraz pchá všetko do pusy, chýba mu ten dudel 😒

brusinka.pusinka
14. apr 2010

Ineska dej místo dudlíka studenou oloupanou mrkvičku na žužlání, tak jsem to dělala s mladým kdysi 😉 možná zabere 😉

inneska
14. apr 2010

ani super článok...tak podla toho, by sa nám malo super cestovať 🙂 aj by som šla hned kúpiť lístok, ale leje 😠

inneska
14. apr 2010

brusi, idem skúsiť 😉

ani3012
14. apr 2010

no nič,budem musieť aj ja osobne radšej,aby som nenakúpila dva krát miestenku alebo lístok bez miestenky.

traktor
14. apr 2010

tak ja ked idem od nas z olsan do mesta z autobusom tak platim za kocik to ako batozina , za matka polovicny a za mna tiez polovicny ako ze sprievod dietata.....hoc mi to pride na hlavu....ale takto platim stale

traktor
14. apr 2010

no a kedze sa stavaju same prekazky do cesty..tak to stretko bude suproveeeeeeeeee...lebo to tak musi byt 😀 😉

sevzuz
14. apr 2010

dobre ranko🙂
ani inn drzim palce aby sa sopliky rychlo stratili, aj lukasko ma aky taky naznak a tak som vytiahla vysavac a odsavacku a nic z neho neslo ale taaaak vrestal, asi nechapal o co mi ide 😀 😀
ozaj traky nema to odsavanie soplikov vysavacom nieco spolocne s tym ze sa detuchy zacinaju bat vysavaca? 😒

a inn ak na cestu nenastupis mozes v den na kedy mas listok kupeny ziadat o vratenie peniazkov vo vychodzej stanici a myslim ze je tam poplatok ale zanedbatelny (3€)? uz si to nepamatm presne ☹
spytaj sa na stanici ti povedia, len budes musiet potom vypisat tlacivko a este miestenka sa neda vratit za tu vam peniazky nevratia☹

zmurkaz
14. apr 2010

Ahojte baby.... tak dnes je malá úplne OK ... nechápem včerajšok.... ale chvala Bohu 😉

No a dnes som si kontrolovala poštu a táááák som sa najedovala ... robím a s jednou kočkou stretávku ZŠ a spolužiačka mi poslala taký jedovatý mail .... že ona sa dopočula, že som povedala že má 4 deti 😠 (ako keby to bolo niečo zlé 😕 ) a že má len dve.... som nepochopila, prečo to napísala zrovna mne - ja osobne viem, že má len dve..... 😠 😠 😠 ...a že ona na stretávku nepríde 🙄
...som musela napísať - bo by ma asi roztrhlo!
idem rýchlo čitknúť ... 🙂 😉

zmurkaz
14. apr 2010

zbeeeežne prečítané ....Babaule - držím palec aby vám to stretko v KE vyšlo 😵 😵 😵 😵

A gratulka oslávencom ...monr - 😵 😵 😵 😵 😵

sevzuz
14. apr 2010

ahi zmur a keby mala aj sest deti co je na tom na hanbu???? ty kokso ludia su na hlavu ked riesia taketo veci 😠
fakt akoze asi nema co riesit

sevzuz
14. apr 2010

a ano gratulujem oslavencom

brusinka.pusinka
14. apr 2010

Zmur na takové se povznes to jsou jen jedubaby 😉
Ahojky sevzuz 😉

inneska
14. apr 2010

ešte som do práčky hodila...inak by som spala s holým zadkom 😀

brusi..žvatle mrkvičku a také krásne mňam pri nej povedal 😵 😵

sev..super, vdaka za radu..ked tak sa potom popýtam na stanici 😉

traky..v busoch je to vždy inak..tak sa platí aj za väčší batoh na chrbte 🙄 a jasne víde to 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre