• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
Inesko to jsme rádi že mu tak chutnááááá :grinning: :grinning:
14. apr 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík baby ... brusi - super názov "jedubaby" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem nakuki .... :wink:
14. apr 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bra ranko babulky :slight_smile: :slight_smile: fakt je ze aj napriek tomu,ze sme sli spat o 20.00 co chodievame 18.30 aj tak macko buntosil o 1.30 a o 5.00 budicek.preco nechce spat? :frowning2: teraz si pospal neuveritelnych 20 minut.sevzuz ahoj takze na plavanie sa ide.chvalabohu usko to nieje. :wink: tak potom asi zuby.traky rada by som sla na stretko,ale mame rodinnu oslavu :frowning2: :frowning2: takze nic to bz bolo fajn,lebo tt je hned za rohom.pre nas :slight_smile: no nic bolo tu krasne utekam za mackom.ranajky a nachystat sa na plavco :sunglasses: zmur a kasli na to :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pozri sa na svoje krasne-zdrave deticky a zamavaj rukou papa a mozno ta dotycna osoba sa pomylila a nepatrilo to tebe :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vysavac a strach...neporadim...sopliky sme este neodsavali :sweat_smile: ...a co , ze 4 deti? :confused: ...VSAK BY MALA BYT HRDA , ze si niekto o nej mysli, ze ma taku krasnu velku rodinu...vsak nie jedno kolko deti? dolezite je , ze sa stretnete...ale taka tava vam tam asi ani chybat nebude, ked sa rozcerti pre taku blbost :wink:
14. apr 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mozem dodat,ze ked sa vysava len po kupeli tak je to ok :slight_smile: ale ked sme mali sopliky tak len co som zapala vysavac tak to bol koniec sveta :frowning2: :frowning2: :rolling_eyes: to sme ho museli pomaly drzat traja no kovbojka :sunglasses: a co sa tyka vysavania tak sa snim objima a to aj hlavne kvoli snure :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: takze niekedy to radsej vzdam :rolling_eyes:
14. apr 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamicky, kedy je to velke stretko v Kosiciach? prepacte, nechodim sem cast, ale mam silny citak, ze by to malo byt niekedy teraz :unamused:
14. apr 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A idete niektora na tie preteky lezunov v Optime? Moj manzel nahlasil syna, ale on zatiel len cuva, tak neviem ci aj to sa bude pocitat. Sak cuvat je tazsie, ne? :grinning:
14. apr 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky na chvílku ma pripojilo, tak zdravím....Akurát som zaregistrovala ten Matkov pád...uff, chudatenko naše malinké, fúkame bolačky....
Oslavenčekom všetko naj....posielame pusku....
Monikabe....stretko je v nedelu 18.4, v Aide v centre, čas 14.00...ale neviem či Košičanky nie skôr, pretože chceme ísť za Inn a Ani na stanicu...a im vláčik prichádza o 14.00...však presne info ti hodíme do IP....
odosielam...kým fungujem
14. apr 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V tej velkej Aide na Hlavnej? Dakujem za info, budem mat na navsteve svokrovcov, aspon budem mat dovod sa decentne vzdialit :slight_smile:
14. apr 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj moni akurat som ti chcela pisat, ze je stretko...ked som hladala ani tu basnicku, si pisala , ze by si prisla :wink: a to lezenie...no vsak mozes tiborka otocit naopak a nech tak lezie...ine budu tvarickou vpred a tiborko ritulkou vpred :grinning:
14. apr 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte držím :grinning:
Naša malá prdulka sa od včera snaží loziť, teda plazí sa, už má väčšiu silu v rúčkach a ked je na posteli, tak sa preplazí :wink: , na zemi sa odúva dozadu...a hovoríme MAMA...jaj mamuje sa celý deň, to je také zlatunkééééé....a o5 sme spinuškali celú nôcku, na večeru som ju nadlabla varenými zemiakmi a mäskozeleninkou z obeda a zobuila sa až o 3/4 na 4....ale vycucla raz 150 ml mliečka a kedže sa v spánku hádzala tak sme dali aj 2. váku a ešte scucla 70...vstali sme o 3/4 na 7...sa mi to začína páčiť :grinning:
14. apr 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
****** STRETKO SLNIEčKOVYCH MAMINIEK A DETIčIEK V KE ******
kde? AIDA
kedy? 18.4.2010
o ktorej? 14.00 hod
Srdecne ste vitane vsetky, bude VAS čakat slniečko, dobra nalada ....
bod programu? sranda, sranda, sranda....a ked to nepojde ,dame si aspon zmrzku
kto pride? TRAKTOR s Matejkom
ASPARAGUSKA s Denkáčikom
LUCIA32 s Natalinkou
INNESKA s Eričkom
Anička a Evička
REI s PETKOM
14. apr 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kedže mi väčšinu dna nejde net tak som sa dala na šúlanie rúrok a idem malej urobiť velkú krabicu na hračky....papierovú...pletenie z papiera...naposledy som plietla ešte pred tehu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. apr 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17.4.2010 ...........cukráreň AIDA ..alias Radničná cukráreň .... o 14:00 .......TRNAVA
účinkujúci: Zmurka + Zuzanečka + Jurino
Lucim + Maťko
katica5 + Max
Raona + Sára /na 85% = kvoli brigade na dome, nemozem slubit, ze pridem, ale ak chlapi stihnu urobit co maju na plane este do obeda, tak potom ficim do TT na stretko/
Sevzuz + Lukáško
Samy a Sýkorka - netuším.. rada by som len neviem či to moje vtáčatko bude do soboty fit..
Brinzul+1-3ks Brinzikovcov....dla stavu malinkeho, je chorunky...
14. apr 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Trak to o 14.00 bude treba prehodnotiť....kedže vlak tiež prichádza o 14.00...jedine, že Ani s Inn neprídu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. apr 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia mas IP, to aku velku krabicu ides pliest?potom ukaz :wink:
14. apr 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia vsak to jedno, lebo mi sa stretneme skor a ideme aj tak po nich :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. apr 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som dočítala...deťičkám choručkým posielame rýchle uzdravenie, soplíky heš-heš a malým stojúnom, nech im stojí :grinning: , teda nech pevne stoja :wink:
Fotečky všetky krásne...ako inak, júlovčatkú sú BEST kvalita :grinning:
14. apr 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a idem variiiit, segedin a knedlu, neskor vas docitam :wink:
14. apr 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sceeem ist na stretkoooo :grinning: skoda,ze nemozem :unamused:
14. apr 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Trak hej, ale napríklad taká moniukabe príde o 14.00 pred Aidu a nás nikde, my všetky na stanici :grinning: , alebo nejaká nenápadná júlovka, čo len číta a bude nás chcieť prekvapkať :sunglasses: :grinning: :grinning:
14. apr 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to prve pre luciu to druhe pre hat....a uz tu nie som
14. apr 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooooooooo...tak ****** STRETKO SLNIEčKOVYCH MAMINIEK A DETIčIEK V KE ******
kde? AIDA
kedy? 18.4.2010
o ktorej? 14.00 hod ....cas je orientacny..ked tam nikto zo slniecok nie je, usadte sa a cakajte....vyprava isla po hosti na stanicu...do aidy dojdeme v plnom pocte :wink:
Srdecne ste vitane vsetky, bude VAS čakat slniečko, dobra nalada ....
bod programu? sranda, sranda, sranda....a ked to nepojde ,dame si aspon zmrzku
kto pride? TRAKTOR s Matejkom
ASPARAGUSKA s Denkáčikom
LUCIA32 s Natalinkou
INNESKA s Eričkom
Anička a Evička
REI s PETKOM
MONIKABE s Tiborkom
14. apr 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak teda kedyyyyy? Lebo ja ked napisete 14. 00 tak tam budem 14.00 a sama tam budem stat ako kol v plote :unamused: ???
14. apr 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Budem tam nenapadne cakat akoze nic.......ja som tu len nahodou? :grinning:
14. apr 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale prídeme,čo sa bojíte :slight_smile: Ja idem teraz do mesta s Patrikom k lekárke a kúpim aj lístok a aj vám ho odfotím,aby ste mali istotu :grinning:
Evulku som nadopovala vitamínmi + nurofen-pre istotu
A vlak by mal prísť o 14:25
14. apr 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dieťa mi zaspalo, idem variť pre erika...

a nám vlak prichádza do KE 14,25 :slight_smile:
14. apr 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok