Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

brusinka.pusinka
14. apr 2010

Inesko to jsme rádi že mu tak chutnááááá 😀 😀

zmurkaz
14. apr 2010

dík baby ... brusi - super názov "jedubaby" 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
14. apr 2010

budem nakuki .... 😉

nykyta
14. apr 2010

bra ranko babulky 🙂 🙂 fakt je ze aj napriek tomu,ze sme sli spat o 20.00 co chodievame 18.30 aj tak macko buntosil o 1.30 a o 5.00 budicek.preco nechce spat? ☹ teraz si pospal neuveritelnych 20 minut.sevzuz ahoj takze na plavanie sa ide.chvalabohu usko to nieje. 😉 tak potom asi zuby.traky rada by som sla na stretko,ale mame rodinnu oslavu ☹ ☹ takze nic to bz bolo fajn,lebo tt je hned za rohom.pre nas 🙂 no nic bolo tu krasne utekam za mackom.ranajky a nachystat sa na plavco 😎 zmur a kasli na to 😎 😝 😝 pozri sa na svoje krasne-zdrave deticky a zamavaj rukou papa a mozno ta dotycna osoba sa pomylila a nepatrilo to tebe 😀 😀 😀

traktor
14. apr 2010

vysavac a strach...neporadim...sopliky sme este neodsavali 😅 ...a co , ze 4 deti? 😕 ...VSAK BY MALA BYT HRDA , ze si niekto o nej mysli, ze ma taku krasnu velku rodinu...vsak nie jedno kolko deti? dolezite je , ze sa stretnete...ale taka tava vam tam asi ani chybat nebude, ked sa rozcerti pre taku blbost 😉

nykyta
14. apr 2010

no ja mozem dodat,ze ked sa vysava len po kupeli tak je to ok 🙂 ale ked sme mali sopliky tak len co som zapala vysavac tak to bol koniec sveta ☹ ☹ 🙄 to sme ho museli pomaly drzat traja no kovbojka 😎 a co sa tyka vysavania tak sa snim objima a to aj hlavne kvoli snure 🙄 🙄 🙄 takze niekedy to radsej vzdam 🙄

monikabe
14. apr 2010

Ahojte mamicky, kedy je to velke stretko v Kosiciach? prepacte, nechodim sem cast, ale mam silny citak, ze by to malo byt niekedy teraz 😒

monikabe
14. apr 2010

A idete niektora na tie preteky lezunov v Optime? Moj manzel nahlasil syna, ale on zatiel len cuva, tak neviem ci aj to sa bude pocitat. Sak cuvat je tazsie, ne? 😀

lucia32
14. apr 2010

Ahojky na chvílku ma pripojilo, tak zdravím....Akurát som zaregistrovala ten Matkov pád...uff, chudatenko naše malinké, fúkame bolačky....
Oslavenčekom všetko naj....posielame pusku....
Monikabe....stretko je v nedelu 18.4, v Aide v centre, čas 14.00...ale neviem či Košičanky nie skôr, pretože chceme ísť za Inn a Ani na stanicu...a im vláčik prichádza o 14.00...však presne info ti hodíme do IP....
odosielam...kým fungujem

monikabe
14. apr 2010

V tej velkej Aide na Hlavnej? Dakujem za info, budem mat na navsteve svokrovcov, aspon budem mat dovod sa decentne vzdialit 🙂

traktor
14. apr 2010

ahoj moni akurat som ti chcela pisat, ze je stretko...ked som hladala ani tu basnicku, si pisala , ze by si prisla 😉 a to lezenie...no vsak mozes tiborka otocit naopak a nech tak lezie...ine budu tvarickou vpred a tiborko ritulkou vpred 😀

lucia32
14. apr 2010

Ešte držím 😀
Naša malá prdulka sa od včera snaží loziť, teda plazí sa, už má väčšiu silu v rúčkach a ked je na posteli, tak sa preplazí 😉 , na zemi sa odúva dozadu...a hovoríme MAMA...jaj mamuje sa celý deň, to je také zlatunkééééé....a o5 sme spinuškali celú nôcku, na večeru som ju nadlabla varenými zemiakmi a mäskozeleninkou z obeda a zobuila sa až o 3/4 na 4....ale vycucla raz 150 ml mliečka a kedže sa v spánku hádzala tak sme dali aj 2. váku a ešte scucla 70...vstali sme o 3/4 na 7...sa mi to začína páčiť 😀

traktor
14. apr 2010

****** STRETKO SLNIEčKOVYCH MAMINIEK A DETIčIEK V KE ******
kde? AIDA
kedy? 18.4.2010
o ktorej? 14.00 hod
Srdecne ste vitane vsetky, bude VAS čakat slniečko, dobra nalada ....
bod programu? sranda, sranda, sranda....a ked to nepojde ,dame si aspon zmrzku
kto pride? TRAKTOR s Matejkom
ASPARAGUSKA s Denkáčikom
LUCIA32 s Natalinkou
INNESKA s Eričkom
Anička a Evička
REI s PETKOM

lucia32
14. apr 2010

A kedže mi väčšinu dna nejde net tak som sa dala na šúlanie rúrok a idem malej urobiť velkú krabicu na hračky....papierovú...pletenie z papiera...naposledy som plietla ešte pred tehu 😝 😀

traktor
14. apr 2010

17.4.2010 ...........cukráreň AIDA ..alias Radničná cukráreň .... o 14:00 .......TRNAVA
účinkujúci: Zmurka + Zuzanečka + Jurino
Lucim + Maťko
katica5 + Max
Raona + Sára /na 85% = kvoli brigade na dome, nemozem slubit, ze pridem, ale ak chlapi stihnu urobit co maju na plane este do obeda, tak potom ficim do TT na stretko/
Sevzuz + Lukáško
Samy a Sýkorka - netuším.. rada by som len neviem či to moje vtáčatko bude do soboty fit..
Brinzul+1-3ks Brinzikovcov....dla stavu malinkeho, je chorunky...

lucia32
14. apr 2010

Trak to o 14.00 bude treba prehodnotiť....kedže vlak tiež prichádza o 14.00...jedine, že Ani s Inn neprídu 😝

traktor
14. apr 2010

lucia mas IP, to aku velku krabicu ides pliest?potom ukaz 😉

traktor
14. apr 2010

lucia vsak to jedno, lebo mi sa stretneme skor a ideme aj tak po nich 😀 😝

lucia32
14. apr 2010

Som dočítala...deťičkám choručkým posielame rýchle uzdravenie, soplíky heš-heš a malým stojúnom, nech im stojí 😀 , teda nech pevne stoja 😉
Fotečky všetky krásne...ako inak, júlovčatkú sú BEST kvalita 😀

traktor
14. apr 2010

a idem variiiit, segedin a knedlu, neskor vas docitam 😉

hathor1231
14. apr 2010

aj ja sceeem ist na stretkoooo 😀 skoda,ze nemozem 😒

traktor
14. apr 2010

😀 😀 😀

traktor
14. apr 2010

☹ ☹ ☹

lucia32
14. apr 2010

Trak hej, ale napríklad taká moniukabe príde o 14.00 pred Aidu a nás nikde, my všetky na stanici 😀 , alebo nejaká nenápadná júlovka, čo len číta a bude nás chcieť prekvapkať 😎 😀 😀

traktor
14. apr 2010

to prve pre luciu to druhe pre hat....a uz tu nie som

traktor
14. apr 2010

nooooooooo...tak ****** STRETKO SLNIEčKOVYCH MAMINIEK A DETIčIEK V KE ******
kde? AIDA
kedy? 18.4.2010
o ktorej? 14.00 hod ....cas je orientacny..ked tam nikto zo slniecok nie je, usadte sa a cakajte....vyprava isla po hosti na stanicu...do aidy dojdeme v plnom pocte 😉
Srdecne ste vitane vsetky, bude VAS čakat slniečko, dobra nalada ....
bod programu? sranda, sranda, sranda....a ked to nepojde ,dame si aspon zmrzku
kto pride? TRAKTOR s Matejkom
ASPARAGUSKA s Denkáčikom
LUCIA32 s Natalinkou
INNESKA s Eričkom
Anička a Evička
REI s PETKOM
MONIKABE s Tiborkom

monikabe
14. apr 2010

No tak teda kedyyyyy? Lebo ja ked napisete 14. 00 tak tam budem 14.00 a sama tam budem stat ako kol v plote 😒 ???

monikabe
14. apr 2010

Budem tam nenapadne cakat akoze nic.......ja som tu len nahodou? 😀

ani3012
14. apr 2010

ale prídeme,čo sa bojíte 🙂 Ja idem teraz do mesta s Patrikom k lekárke a kúpim aj lístok a aj vám ho odfotím,aby ste mali istotu 😀
Evulku som nadopovala vitamínmi + nurofen-pre istotu
A vlak by mal prísť o 14:25

inneska
14. apr 2010

tak dieťa mi zaspalo, idem variť pre erika...

a nám vlak prichádza do KE 14,25 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre