Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

monr
14. apr 2010

inn, dobre že hovoríš, aj najesť by som sa mohla. 😀

monr
14. apr 2010

majka pa

traktor
14. apr 2010

ja naparujem takto mam 2 hrnce aby pasovali na seba...do stvrt hrnca dam vodu na hrniec utierku a na utierku gumicku z gati 😀 ...ked voda zacne vriet dam buchty...tak dalej od seba..podla velkosti bud 4 alebo 5 kusov...prikryjem hrncom a necham parit 10 minut...knedlik 15 minut....ked ich vyberiem pierkom ich potriem olejom 🙂

laurajana
14. apr 2010

traky presne náš postup a receptík máš aký?

traktor
14. apr 2010

recept na predchadzajucej strane 🙂

monr
14. apr 2010

trak, tak musím skúsiť ešte takto.

traktor
14. apr 2010

skus... 😉

traktor
14. apr 2010

ja som dnes robila segedin a 8 knedli a uz mame len 3 knedle 😀 ...a ten hrniec keby ste videli...ze zavodna kuchyna šuvix 😀 😀

laurajana
14. apr 2010

aha traky receptík poznačený - vyskúšam Tvoje...potom dám vedieť ako sme ich zlikvidovali snáď 😀

monr
14. apr 2010

no ja varievam v malých množstvách, zjedia iba jeden deň, druhý už nechcú, tak mám smolu

laurajana
14. apr 2010

traky hlavne je ze chuti - super segedin

traktor
14. apr 2010

laura vyskusaj , uvidis , ze fajne budu..a ty ako robis?

inneska
14. apr 2010

traky..ja si to ani neviem predstaviť tolko variť 😅 varím len pre nás 2, zatial ... ale zase je to radosť, ked sa všetko poje a všetkým chutí 🙂 asi aj ja niekedy skúsim tie knedle, ked už mám ten super recept 😎

mon..to mm ani kika nechcú jesť na druhý deň navarené?? 😕 tak každý boží deň by sa mi nechcelo variť...

zmurkaz
14. apr 2010

no baby - tu človek chvíľu nie je a tu sa vykacávaááááá a vyváraáááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Samy .... supiš sýkorenka 😵

zmurkaz
14. apr 2010

no idem .... tak snáď večer 😉

monr
14. apr 2010

inn veru, strašne fajnoví sú, a kika je celkovo veľmi málo, tak každý deň vymýšľam, no ale niekedy skončia len na chlebe, a často u nás fičí krupica

traktor
14. apr 2010

aj ja varim kazdy den.....jedine vtedy mame aj na dalsi , ked je kapustnica, segedin alebo gulas..inak nie...

traktor
14. apr 2010

fuj u nas je hnusne, v kuse prsiiii..bleee...chcem teplo a ist vonku

monr
14. apr 2010

tu svieti oskar, škoda, trak, posielam k vám 😉

lucim
14. apr 2010

vy tu vyvarate a ja som mala na obed rozky so salatom 😖 😝
matko zaspal v aute a kupodivu sa nechal v spanku preniest a spinka mi tu na gauci. traky podobny recept mam aj ja na cesto do pekarnicky, vlastne taky isty. 😉 ale este som neparila buchty, iba som robila knedle. a tie pre pohodlnost robim vo vode, varim 10 min z jednej strany, 10 z druhej a su vyborne.
samy uzasne kanoe, ideme tak na vodu? a sem sa na vylet este nechystate? 🙂
my tu tiez este nemame slnko, ale k noci mozno pride, ked uz aj TT a hodonin ho maju. 🙂
a ja varim obcas, v poslednej dobe vikendove varenie poriesil drahy.

laurajana
14. apr 2010

traky zamiesené - ďakujem za receptík a ako píšeš niet nad vlastné ruky, keď sa namakáme - musí chutiť 😀

monr
14. apr 2010

lucim, ja ovsenú kašu na obed, na večeru budem robiť cestoviny

traktor
14. apr 2010

lauri 😀 😉 , mon no posliii, ze aspon na chvilku nech sa poprechadzame, potom vam ho vratim 😀 ...lucim...ja rada parim a pri tom citam casopisy, kym cakam...teda ked matko vtedy spi, ked nespi tak za nim upratujem rozhadzane veci, co povyberal zo skriniek...

monr
14. apr 2010

trak, s radosťou, vracať nemusíš, samy to ráno vystihla, ja dážd milujem 🙂

monr
14. apr 2010

asi už letí k vám, tu už nie je

monr
14. apr 2010

dievočky, dobre mi bolo s vami, ale už musím ísť. Miška sa zobudila, tak idem dať chlebík a potom hurá hrať a naháňať po byte.
pekný deň ešte všetkým prajem

lucim
14. apr 2010

ja viem ze mon je dazdovka, ta sa vzdy rozriari, ked prsi. aj na kona vtedy pride.
traky, tak skusim aj ja parit. urobim buchty.
krava macka mi prave zobudila matyska 😠 ma behaciu minutku a letela ponad neho az sa gauc triasol . 😠

inneska
14. apr 2010

mon..papa 😉

luci..tak krava či mačka zobudila maťka?? 😀 ale mohla sa prebehnúť aj niekde inde 😒

traktor
14. apr 2010

to co ma rado mlieko zobudilo matka 😀 ...ej marnost to je potvora

lucim
14. apr 2010

nema to rado mlieko, iba kyslu smotanku 😝 a este to aj lieta 😝
uz sme vyvesali pradlo ... je fantasticke, ze sa dieta samo presuva, postavi, posadi, ale preco mi presuva susiak po chodbe a stahuje mokre obliecky? 😀 😖 teraz sa chvilku hra v ohradke, neprotestuje, hulaka na macku. 🙂 a robi brrrrrrrrrrrrrrrrrrm 🙂
a sufliky si otvara sam v lekarni, tam su take rebrikove uchytky.
traky , preco si poslala toho mravca ku nam, aj selou pocetnou rodinou? vazne, ako sa ich zvavit, od vcera vecera sa mi premavaju po dome.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre