• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
a to slnko prave dorazilo sem. :slight_smile:
14. apr 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim treba po krajoch prejst bielou kriedou...teda okolo dveri....tam skade mravce prichadzaju....mi to tak robime, a funguje to , kedze pod oknom mame zahradku tak mravce k nam radi chodia...a to slnko by ste mohli konecne poslat aj k nam...alebo nie? az v nedelu...
14. apr 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ku komu mozem prist na buchty?
14. apr 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. apr 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže nedela je našaaaaa :dizzy_face:
14. apr 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face:
Oslavenčekom prajeme všetko naj naj najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Unas stale pršii,už keby bolo teplo,,
Traky recept som si uložila a vyskušam :dizzy_face:
14. apr 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky skladám klobúk si gazdinká :grinning: lebo Tvoje parené buchty sú perfektné, konečne si ma naučila to kysnuté cesto za jedničku...

inka prajeme Vám všetkým aby Vám vyšlo počko a aby ste sa vytešili maminky s detičkami :wink:

brin kľudne dobehni-matti už degustuje
14. apr 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa tesiiiim , ze si spokojna...urob este pecene buchty alebo jablckovy, alebo iny kolac a nezabudni tam pridat ten palmarin alebo iny tuk, a uvidis, tiez perfektne...len aj kolac treba po upeceni vzdy potriet olejom tak ako buchty / kolac aj pred aj po upeceni potieram olejom :wink:
14. apr 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukala som spravy a pocasie tak ze nedela 2 stupnov huraaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda 20 :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. apr 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neuveritelné, že víkend bude pekný..vždy je to naopak :grinning: no proste to preto, že máme to stretko :dizzy_face:
14. apr 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky..2 stupne budú určito len ešte k tomu +18 :wink:
14. apr 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: .....to jedno kolko stupnov...ja sa tesiiiiim...
14. apr 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa tesiiim, ze sa tesiteeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby este nebolo jedno a uz planujem druhe...ked uz bude paradne teplo, krasne...chcem ist ukazat matkovi zoo...kto bude mat chut, moze sa potom pridat....ja uz tak veeeeeelmi chcem teplooooooo :dizzy_face:
14. apr 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luciiiiiiim..vsak aj my sa tesime, ze vy sa tesite , ze my sa tesime a my sa tesime, ze vy sa tesite ze aj vy budete mat stretko :grinning: :grinning:
14. apr 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2008294 aha aj matko ma taku bundicku a je fakt uuuuuzasna, len za viac peniazkov ale stoji za to
14. apr 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ahojte koceny tak dnes bolo celkom fajn na plavani sme sa nasmiali :grinning: :grinning: bolo super aj co to pospal cez den tak sa dalo.po plavani sme sli na prechadzku-konecne na par hodin prestalo prsat :sunglasses: potom sme ponatahovali vsetky kable-kupel-kasa a teraz uz konecne buvinka.tak idem kuken panelak a pak sprcha.ozaj sevzuz nazabudni na mna :sweat_smile: inac ja som nechcela tie pomocky na plavanie a mm zasa objednal.no slak ma netrafi :confused: :confused: no nemoze chuda macko.prajem pekny buchtovy wecer :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mnamky a traky tie mravce sa ale nacestovali,lebo aj u nas boli na navsteve :grinning: :grinning: :grinning: paaa
14. apr 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky :grinning: :grinning: :grinning: ...tak vies, maju tulave topanky...a chceli urobit radost vsetkym detom :grinning: :wink:
14. apr 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky aj my sa chystame do zoo a asi do bojnic.ale to sa musi oteplit inac to neni ono :sunglasses: :sunglasses:
14. apr 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, musi byt teplo....raz ma deti prehovorili ked bolo chladnejsie a nikdy viac....
14. apr 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: to teda maju topanky.ale ja viem aj preco prisli matko im rozhadzal cukriky po chodbe :grinning: samozrejme to bolo rano a bol s tatinom.ten si nic nevsimol a kym som ich objavila ja tak ich tam uz bolo ajajaj :rolling_eyes: :rolling_eyes: samozrejme ja mudra zobrala biolit a zacala som stiekat no a potom ten smrad potom no des a hruza :rolling_eyes: :rolling_eyes: :unamused: skoro som si otravila macka.v takom zapale som to robila,ze som aj zabudla ze je chuda za mnou a ma sleduje.tak rychlo ho obliect a davaj otvarat okna :stuck_out_tongue_closed_eyes: nikdy viac radsej ich povysavam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky .... tá bundička je supééér ... kto bude mať?
14. apr 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky prosim ta mohla by si mi dat receptik na pecene buchticky :grinning: :grinning: parene uz mam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dikes
14. apr 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, som zúfalá z toho, že je erik bez dudla...spal ani nie hodku, začal mrnkať zo spania a proste hladal niečo do pusy, dudel vyplul, prsník som mu nechcela dať, nech si nezvyká, aby na mne nevisel v kuse...tak sa zobudil..nomálne by ho dudel upokojil a spal dalej...a takto? my tu behá a vymýšla...je aj celkovo problém ho uspať ... ach jaj...
14. apr 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inneska - presne viem, o čom hovoríš ... to moja by nespala vôbec ... nebyť psíčka :frowning2:
14. apr 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj zlatíčka moje :slight_smile: Zdravím všechny maminy a naše malá cukrátka :dizzy_face:
Po dlouhé době se hlásím, že jsme v oukeji...teda skoro... emča ode dneška teplotuje 39°C, zažíváme nemoc jako takovou poprvé...soplíky, kášel už byl, ale bez teplot...chudinka bublinka moje, byla taková apatická...moje dcera, chápete? Takový torpédo!!! Jak ráno otevře očka, tak frčí:slight_smile:) Není chvíli v klidu a furt někde lumpačí...a dneska...ležela mi na hrudi, obejmula mě okolo krku a prostě jen tak ležela...pak jsem jí dala do lehátka, houpala a ona prostě jen tak nehybně ležela a koukala, chudinka moje malinkatá.... :pensive: :pensive: Jindy by přelezla, podlezla, přeskočila, seskočila....hlavně neležet :grinning: Ani nevím co jí je, v podstatě nemá rýmu, kašel, nic..ještě zítra odnesem moč, dneska se jí nepodařilo odebrat, tak budem sbírat zítra hned ráno.
No a na příšerný noci, se máme fakt super:slight_smile:)
Nejdříve lezly zoubky (už jsou všechny venku, celkem 8 ks, a to 3 ks vylezly během 3 dní!!) a ted asi už ta načatá nemoc a nebo roste a nebo já nevím, ale nevyspala jsem se ani nepamatuju. Hodně heká (říkám jí že je moje héékna), poplakává, budí se na jídlo...ale přes den je fakt spokojená a zlatá. Tak nevím, asi zkouší co vydržím:slight_smile:)
A já se mám taky dobře-chronicky unavená, líná, bez chuti, bez elánu a chtíče )i toho sexuálního :grinning: :grinning:)
Přičítám to STÁLE jarní únavě a čekám na boží smilování nebo nakopnutí do zadku:slight_smile: Vždyt mě se nechce už ani do hospody na pivo :sweat_smile: a to je fakt konečná :grinning: :grinning:
No, tak jsem se tu vyndala a měla bych jít žehlit...aspoň pár kousků....čím to je že se mi zas nechce :grinning: :grinning:
14. apr 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmury...pre mňa je to nezvyk, lebo sme fungovali na dudlíku, a zo dňa na deň ho začal odmietať..a nechcem si ho tak naučiť, aby si spravil dudel zo mňa :unamused:
14. apr 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inn ... a my sme sa dostali do štádia, kedy nespala aj 5,5 hodiny a to bola ešte malilinká.... tak čo už ... teraz jej stačí pricucnúť sa a už spí - ani sa nepreberie :slight_smile: ...inak keď sa prebrala tak bola taká mrnčavááá a plakavááá :cry:
14. apr 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendy ... malú Emičku fúúúúúúúkame :frowning2: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: -fúúúú ...som musela odbehnúť za malou... :wink:
14. apr 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok