Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nykyta
14. apr 2010

☹ inneska tak ja to mam doma aj s dudlom 🙄 mrnci stale,nespi len by stale nieco vymyslal.takto to trva uz vyse mesiaca 😕 cez den spanok nula bodov a v noci tak to je tiez ubohe 🙄 ale ty si vo vyhode mozes mu dat prsko a ja nie 😖

traktor
14. apr 2010

nyky pecene buchty ...cesto ako na parene buchty len pridas do cesta este palmarin a lebo iny tuk....ja davam na 1 kg muky necelu polku tuku...cize cesto je potom mastnejsie, buchticke fajnove mekucke.....ak chces mozes pridat aj 1 vanilinovy cukor ale nemusis.... 🙂 ...cesto na parene buchty a s pridanim tuku ale treba pridat viacej soli...tak to je pizza, alebo slane kysnute kolaciky / urobit stvorce potriet kecupom dat sunku, syr, rohy spojit/, cesto na parene buchty , bez pridania tuku, ale viacej soli a je knedlik...

nykyta
14. apr 2010

vendy neboj to je len aprilova nalada ☹ 🙄 zachvilku pride maj 😀 a to je mesiac ako ma byt plny energie-elanu 😀 😀 😀 uvidis to bude nadhera 🙂

traktor
14. apr 2010

fuuuu, same nespave deticky 😒 ...tak nech s toho rychlo vyrastu...my zas spime prilis....ven ahoj kocka, konecne si sa ukazala a citam, ze chorobka u vas...tak nech je rychlo prec a mas doma zas to krasne, zdrave sidlo 🙂

nykyta
14. apr 2010

😀 traky dik parada uz som aj najedena 😀 😀 😀 😀 😀 slintam jak bernardin 😝 musim ist do niecoho zahryznut dnes som este nejedla to je teda 🙄 no nemam cas

traktor
14. apr 2010

zmurka bundicka je fakt superna, mame taku istu a ..je uzasna skratka, kto este nema, nechsi prihodi, vrelo odporucam 😉 , nyky , keb to bolo tak , ze precitame a uz to mame rovno pred sebou, netreba ani varit 😀 😀 😀 ..to by bolo

nykyta
14. apr 2010

ven ten maj je pre teba a pre emusku pusinku na dialku nech ju cim skor postavi na nozky a chorobka nech sa rychlo pominie

nykyta
14. apr 2010

traky 😀 😀 😀 a co tak ze precitas a uz si najedena 😀 😀 😀 boomba

traktor
14. apr 2010

😀 😀 😀 😀 no to by som bola ta BOMBA 😀 😀 😀 😀 ...sice aj bez toho som... 😝

zmurkaz
14. apr 2010

no aspoň by neboli riady 😀 😀 😀

nykyta
14. apr 2010

traky 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ved mas 4 deti a vies co je to bomba tak to je sexy zenska!!! 😎 😎 😎 😎 a tak to potom beriem ale inac neeem 😝 😝

nykyta
14. apr 2010

😀 😀 zmurky co to je riady?ja poznam len hrnce 😀 😀 😀 😀

traktor
14. apr 2010

nooooo, ze mam 4 deti, to neznamena, ze musim byt nenazrata 😀 😀 😀 😝 , ja mam este taky apetit ako s cias tehu...ale este sa mozem vyhovarat...vtedy bo cakam, teraz bo kojim...potom, pride prechod, tak hormony...to je dobre , ze furtsa to da odovodnit...

zmurkaz
14. apr 2010

😀 😀 😀

nykyta
14. apr 2010

haha traky 😀 tak s tym prechodom mas este dost casu takze 😀 zeby 5 dieta.tak dalsia vyhovorka dobra 😎

lucim
14. apr 2010

pomaly vas citkam, matko zaspal len nedacno.
veeeen, uboziatko emuska, nech sa rychlo vylieci a nech je zase maly nespratnik. 😉 😨
traky skisim aj pecene buchy spravit.
riady a hrnce mame aj my, ale umyva ich irenka , len ich furt nema kto vkladat a vyberat.

nykyta
14. apr 2010

srandicky idem vyvencit chlpaca a pak este nakuknem 🙂

nykyta
14. apr 2010

😀 😀 😀 😀 kuku 😀 😀 😀 😀

lucim
14. apr 2010

ze prechod, leda tak pre chodcov, traky, teba caka mozno dalsia faza puberty. 😀 😀 😀

inn, matko mi uz tiez dudlik prestal pouzivat, uspavacka je prsko, alebo pohladkanie. neboj, oni ti drobci to naveky robit nebudu. 🙂

lucim
14. apr 2010

nyky to si bola nejak kratko 😀

zmurkaz
14. apr 2010

lucim -pravdááááá 😉

lucim
14. apr 2010

zmur, co konkretne? 😝

zmurkaz
14. apr 2010

..som si myslela ... že dopíšem ..... to o tom kojení 😉 ... a v podstate aj o tej prechádzke 😀 😀

zmurkaz
14. apr 2010

no konečne spíme ! uff ... to je tak keď si dá dáma šlofíka od 18:00 - 18:30! 😎

lucim
14. apr 2010

zmur tak je to pravda? o tom kojeni? nie len moje zelanie? 😅 😅 😅 😀 😀 😀 ty si skusena, ty vies ... jurko uz nezaspava s prskom , ze? 😝 😝 😝

vendulacky
14. apr 2010

pusinky, děkuju za povzbuzení, hned je líp 😉

nykytko, tebe vítám a zdravím vás i s marťasem 😉

jo na máj se těším...už to nějaký bude 😉 a možná se začnou zapalovat i lýtka, doufám, že na manžela 😀 😀

inn, jak je to možný, že nechce dudu ze dne na den? pochopila bych zoubky, to emča taky plivala, ale vy jich už máte plnou pusinu 🙂 doufám, že nepřijde na vlastní palec 😀

zmurkaz
14. apr 2010

😀 😀 😀 😀 mám dať pravdu? 😀 😀 😀 😀 - no my sme boli "odkojený" v rámci jednej noci - a to som ho len raz ponosila a dookola asi polhodku rozprávala že už je hotovo - že už všetko vypil a teraz nám mliečko dajú kravičky - že už sa na to tešia .... ale to mal skpro 2 roky - takže dosť chápal .... a ešte sme tie kravy boli aj pozrieť v ten deň 😀 😀 😀

zmurkaz
14. apr 2010

ven - inak toho palčeka sa občas bojím - to jej dám ozaj radšej prso .... kamoškin sa "naučil" na palček - no a nechceli by ste ho vidieť ☹ - taký až bolavý - chúďa 😔

nykyta
14. apr 2010

😀 😀 babule to bola sranda teraz som prisla z vonku ja tomu hovorim prechadzka ale inak to ja tak otvorim dvere a sup ho von a ja s nim bo mu robim doprovod inac by sa mu zachcelo stekat a to by bola sodomagomora a zobudil by macka. 🙄 🙄 a ten krasne spinka-zatial.dnes to je vynimka a to asi preto aby som si mohla s vami pokecat. 😀 😀 andelicek moj malicky.

lucim
14. apr 2010

ven, kde mas foto? daj nekjake aktualne. 🙂 a uz neviem ako sa to presne spieva v divotvornom hrnci, ale: ak nebude ten, bude tento, co tu prave je ... ked sa bude X. cinit, aby ti bol po ruke, ked budes mat chutky, tak nie je problem. 😀
ven, inn, mozno bude ten osmy zubok?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre