• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
zmurka ta neznas ze salene ludze maju v zivote sicko lahsie...sicko stihnu :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky heheheheehe :grinning: :grinning: :grinning:
14. apr 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sevzuz tak som sa dockala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak mozeme vymenit straz.ja snad ani neodidem :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: no co ved je tu super.ja asi musim vyprchat ako gafor-potom naozaj budem off.
sev vitaj v klube hanblivych :slight_smile:
ja odpadnem..tu bundu nikto nepotvrdil a ja som ju kupila za 10 eur...a tu bola za 5 :sweat_smile:
14. apr 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to neva ... bude dobrá aj za 10 :sweat_smile:
14. apr 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj som vam ani nenapisala, co mi vcera volal do prace drahy, ked strazil maleho. ... ze polozil ho do postele, on si tam len tak jemne rozpraval k rucickam a nechal ho tam .... potom pocul zase nejaky vesely zvuk - a to matko uz stal pri posteli a siel mu oproti ... som skoro zinfarktovala, :confused: a on, ze aky je sikovny :sweat_smile: ..... no, na poobedny spanok ho uz vazne uspal a chodil okukavat, zajtra namontuje na postielku mrezu. :wink:

nas uz hanbenie zase preslo.
14. apr 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim - by som asi tiež zinfarktovala! :sweat_smile:
14. apr 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz nie som inkognito, len neviem ci mi to prejde ta fotka:slight_smile:
a lucim a to si normalne vykracoval?
14. apr 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuziii - šak sa nepodobáš :(
14. apr 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmur, som ti chcela napisat ... ja mam v plane pri tom odstavovani prsa prejst postupne na UM ... chutit mu chuti, ked sa mu chce, tak ho aj vypije, uz mame oskusane. len este neviem, kedy to bude, este nema rok, moj ciel bol jasny, kojim do roka, uvidime, ci budu aj nejake kojo-nadcasy. :slight_smile:
14. apr 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj cieľ je do dvoch ... sa mi to zdá jednoduchšie a môžem hneď prejsť na kravské - mne z umeláča - keď som dávala do kaší Jurko vracal :unamused: . A aj tak kvôli tým mojim "neduhom" mi odporúčajú tie 2 roky ....
14. apr 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz, tusim ma byt tvoja hlava vacsia ako lukaskova :slight_smile: a fakt sa nepodobas? :confused:
a matko sa prechadzal popri posteli a k tatovi vystieral ruku, ako prisiel. :wink: proste z rohu manzelskej presiel az na opacny kraj, cez zatarasy z paplonov, zliezol z nej tak ako sa ma, na nozky a isiel dalej . :slight_smile:
14. apr 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Maťko si ide presne za svojim cieľom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dohovie čo Inn - čo Eriček :frowning2:
14. apr 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este musim dnes matka pochvalit, sak kto iny by ho mal :dizzy_face: - konecne pochopil, ze hačíííí nie je za trest, a ze to dokaze urobit aj sam, len nam to zrychlilo presuny po byte. tento tyzden vas behacov dohnal, nestihame z neho zasnut, ako sebaisto sa stavia, sada si, presuva sa , uz nepotrebuje ziadne uchytky, len sa pridrzi o rovnu stenu alebo skrinku, tak. :dizzy_face:
14. apr 2010 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eriiiiiiiiiik, nechaj maminu trosku pokonikovat a chod hajiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii , aj zuzka aj lukasko aj matkovia spinkajuuuuuuuuuuuuu :slight_smile:
14. apr 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. apr 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
-teda na Maťkovu šikovnosť :wink:
14. apr 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmur dakujeme. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. apr 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ktovie co je erickovi, ale tak asi mu naozaj lezie zubok, alebo by mohol mat taky zadny soplik ze by sa mu nedalo dychat cez nostek a s dudlikom sa mu neda ani cez pusku:-/

a lucim, mozem ja za to ze lukasko je taky velky???
ale inak som sa pobavila na tom ze co sme patorcata :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a matko je sikovnicek :wink:
14. apr 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky, já parené nerobím nikde, takže to asi proto :sweat_smile: . Já si to spletla s klasickými kynutými/kysnutými

jste mi připomněly, že musím konečně zapracovat na těch videjkách s naším malým torpédem. Je to až neuvěřitelný jak jeden den udělá dva nesmělé "krůčky" a druhý den už jí naháním po bytě :sweat_smile: . Ale sezení zatím nee
lu, když X. má tu jarní únavu taky :grinning: :grinning: aspoň si nemáme co vyčítat :sweat_smile: ale snad se pochlapíme :wink:

piri, šestá nemoc, to ještě může chytnout/ prodělat? Jsem myslela, že z toho už vyrostla.. :sweat_smile: a jinak jsem klidnější, že netyjátruje v noci sama, ne že bych vám to přála, ale aspoň vím, že se mi nemění dítě ve vampíra :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ty cácorka copatá mi taky pije krev, ale mám já chuť/čas vymenit za své aktuální foto? ...nojo, moc ne :grinning: :grinning: do šrotu se mnou...

..musím do sprchy,, už se tam chystám hodinu...byly jsme na plavču a když jsme byly vykoupaný a vysauněný, tak mě vlastní dcéra počůrala....a já si tu stále hovím :sweat_smile:

jinak matko šikovníček, emma zatím jen stojí a padá na hrany stolů a sbírá modřiny na hlavičce :sweat_smile:
ale tym padom mi fakt koncia pokojne casy. :stuck_out_tongue_closed_eyes: do kedy bude treba byt dietatu stale za chrbtom a mat na nom oci, ruky , kríže a vsetko? kym nezacne chodit? ci este dlhsie?
14. apr 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my už pol hodinu reveme a nie a nie sa utíšiť...príde do polohy ležmo a je rev...odišla som na vecko, a odvtedy reveeeeeeeeeeee...ani prso nezaberá, už neviem čo s ním...aj sa začínam báť, ako budeme v ke spať...tak vypíname, zhasíname, snád zapsíme...

dobrú noc...
14. apr 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendul - ja že to len my máme s mužom ... ešte od zimy pozostatky :grinning: :grinning: :grinning: :confused: :fearful:
lucim - tak to akurát začalo :grinning: :grinning: :grinning:
inn - nech sa čím skôr učučká :frowning2: :cry: :wink:
14. apr 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in drzim palce nech sa to zlepsi
a lucim ano koncia ti pekne casy teraz si chvilu budes nicit chrbatik :frowning2:
ale tak na stretku nam ukazete aky ste sikovn
14. apr 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven zlaticko, jarna unava ti uz prechadza, len ti o tom nedala vediet, vies? :wink: a co sa budes umyvat, to je panensky moc, to lieci. :grinning:
a modriny zbierame aj my, ale ra regeneracna schopnost deti ma fascinuje ... ja by som hrala vsetkymi farbami 2 tyzdne, on tam uz skoro nic nema.
piri, chcem vidiet videjko, straaaasne sa mi pacila tvoja mala, ked bola zaparkovana pod tou postielkou, tiez sikulka.
vsetci su tu naj naj naj uzasnejsi sikulkovia, najmilovanejsi. :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. apr 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky - idem off .... ráno idem prvý krát s Jurkom aj malou do škôlky ... tak som zvedavko ako to dopadne :sweat_smile:

Pa pa a neponocujte moc :wink:
14. apr 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn och moja, moji, dufam, ze sa erik skludny a zaspinka - od unavy, zlatko male, co ho asi trapi. myslim na vas. :confused:
14. apr 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok