Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

sevzuz
14. apr 2010

zmurka drzim palceky rano

lucim
14. apr 2010

dobru inn, dobru zmuri.
sev, vsetky deti si budeme okukavat, .... kazde je super a uz sa na ne tesim, aj na vas .... som si spomenula, napr. ked sme sa pred vianocami videli a zmurkina zuzinka sama sedela a kopec ostatnych to este nerobilo ... 😵 😵 😵

sevzuz
14. apr 2010

no tak jasne zuzka odkukava od jurka a kedze je velka sikovnica hned sa to nauci 😉
to je sranda tie deticky, lukasko je uplne fascinovany ked tu mam 3 rocne krsniatko Tanicku a on ju s otvorenou pusou pozoruje a netreba mu nic viac k zivotu 😉
a tiez zase svagrova dcerka ta ma skoro 5 mesiacov tak ta lukaska uplne skenuje pohladom a vyvaluje ocka 😅

lucim
14. apr 2010

sev no vidis, nieco na tom bude, na velku noc matko okukaval 11 mesacnu alicku a uz tu chodi skoro ako ona .... ale zase, my stale nestvornozkujeme, nam to po brusku ide dobre. 🙂
aj lukasko odkukava a aplikuje do praxe. 😉

pirinka
14. apr 2010

jj, příklady táhnou. Naše malá začala poprvé lézt dopředu v MC, když tam viděla o pár měsíců starší a šikovnější mimi 😉

lucim už nahrávám...jen ten YT je tak proklatě pomalý 😠 ....se vsadím, že mi to zas na konci spadne 😅

no nic, půjdu pomalu hají. Mám nějaký spánkový deficit 🙂

dobrou kočenky

sevzuz
14. apr 2010

dobru pri
a ano alikuje do praxe ale hlave jeho bavi sa na nu pozerat a nasavat a potom to pusti ze ani nevieme ako
dnes po prvykrat pochopil nas kaskader ze s postele hlavou na pred sa naozaj nelezie, chcel ist z manzelskej postele k radiatoru a normalne zostal na kraji (aj tak som ho drzala za nozku) a tak sa pohupoval a ruckami prechytaval ze ako sa to lezie dolu? takto asi nie

lucim
14. apr 2010

piri fotky na fb som ti uz nove objavila , na video sa tesim 🙂
sev, to ste na dobrej ceste, len trenujte, trenujte, raz to budu ti drobci vediet ... napr,. ked pojdu do skoly. 😀
ale uz aj ja by som mala zalahnut ... si tu cuckam virgin mochito ... ma to tak napadlo, ze si spravim, kupila som matu v kvetinaci ... 😝

lucim
14. apr 2010

ozaj a dobruuuu, piri. 🙂

lucim
14. apr 2010

uz tu nie som, papaaaaaa dnes o par hodin. 🙂

traktor
15. apr 2010

dobre ranko, vcera mi padol net, tak som sa ani nerozlucila...celu noc a aj teraz u nas leje...doslova, fuuuj...a gratulujem dnesnym oslavencom 🙂

nina41
15. apr 2010

Dobre ranko 😵 😵 😵
Unas stale prši 😠 chcem už teplo

traktor
15. apr 2010

inka, tak nech ti erikuz konecne najdeklud a zacne pekne spinkat...nebude to tym , ze na vecer vela papal, a tazilo ho v brusku? ked je teraz taky hladosko... 😕

inneska
15. apr 2010

ránko...

tak s krikom sme nejako zaspali 🙄 o pol 7 sme už boli hore...zase vdaka tomu, že chýbal dudlík..síce si dudlal prsník, ale ten ho brzdil v prevalovaní..tak sa stále prevaloval, a ked bol prevalený tak zistil že nemá nič v puse, začal hladať a ked nenašiel, tak začal plakať..tak som si ho znova priložila, pocucal a znova to isté...mrvenie, plač...

traky..nemyslím, že by bol vela napapaný,zjedol tak primerane kaše na noc...a to ju papal o 19, a plakali sme o 23...a od tej 19 bol snád 5x kojo..tak neviem, ale on stále hladal a otváral pusu, že chce niečo do nej...

traktor
15. apr 2010

tak potom nebol hladny?..mozno nechcel kojo ale nieco tuhsie...ked je taky hlados, velky , krasny 🙂 snad ho to prejde a najde ssi sposob

brinzulka
15. apr 2010

ranko
prsi
tak asik brigada nebude v sobotu, ze? jedine ze by sme zalozili ryzove polia 😀
dieta nechce jest, ale ak sa moze krmit same...cvo to spapa, ked sa utrafi, rozzuzle
pripravuje niekto aj kulturnu vlozku na vikend? 😉

ani3012
15. apr 2010

krásne upršané ránko prajem 🙂

k1k2k3k4k5...........15.7................Ondrejkomá dnes 9 mesiačikov 😵 😵 😵

Meniny oslavuje: Fedor , Fedora
Meniny oslavuje v ČR: Anastázie , Anastáz, Olympie, Stáza

Kalendárium:
Svetový týždeň kreativity a inovácií (pripomína sa od 2002, 15. 4. 1452 sa narodil Leonardo da Vinci)

brinzulka
15. apr 2010

ozaj-ved k1-5 je z TT.....Chceme vidiet Ondrejka v radnicnej cukrarni v TT v sobotu...mame stretko!

vsetko naj flasikovi...ale az po Ondrejkovi

sevzuz
15. apr 2010

dobre ranko 🙂
ja som myslela ze uz dnes bude lepsie pocasie, ked sa vcera vecer ukazalo slniecko a tot kukni von - na infarkt!

inneska
15. apr 2010

ondrejkovi gratulka 😵

traky..on bol unavvený, stále sa na mne ukladal, aj na posteli, ale nie ostať ležať...ked mi prišiel niekde kde bola holá koža, tak začal cumlať..tak som ho dala kojo a to už nechcel..tak uvidíme, ako bude dnes večer..snád sa to spraví...do ke máme ešte 3 noci,tak dúfam, že sa dovtedy naučíme spať 😀

a aj tu prší..ale chcem ísť do obchodu..teda, v kulturáku máme výpredaj, tak som chcela kuk...má byť aj oblečko, aj rifle vraj, ak by mali na mňa...zatial som nekúpila, všetko len na samé slíže chudé 🙄 tie čo mám mi padajú a tie čo som nosila pred prvým tehu sú malé...tak nemám čo na seba, len tepláky..ak nekúpim, môžem do ke v ceplákoch?? 😀

traktor
15. apr 2010

in dame teplakove rande v ke? 😀 😀 😀 ...povinne vsetky? 😀

brinzulka
15. apr 2010

ja pojdem asik na holaka...bo perem susim...a furt kopy kopuce

traktor
15. apr 2010

inak ani ja nemam co na seba...tak na stretku po mne nekukat, kukat len na mateja 😀

inneska
15. apr 2010

ju tu podozrivo ticho 😕 teda u nás myslím...aaa, už počujem rev 😀 stále pri záchode a padlo mu to veko na ruku 😅 (ale ako keby som mm nehovorila, nech ho dáva dole) 😠
a už letia aj šampony do vane 😀

traktor
15. apr 2010

no tak stretko ke teplakove stretko ...neviem kde/ kde sa to mate stretnut?/ na holaka.....my kedze prsi,vyperieme a vy sa okupete....ze 2 v 1 😀 😀 😀

inneska
15. apr 2010

baby, ale prisamfakt, asi v tých teplákoch pôjdem 😅 mám také krásne žlté, budem ladiť so slniečkom 😵

traktor
15. apr 2010

😀 😀 😀 nooo..ked nebude slnko, hodis sa do mlaky abysi ladila?

traktor
15. apr 2010

juj ale je hnusne, zima, tma, prsiii...slnkoooooooooooooooooooooo, poslite mi slnkoooooooooooooo

brusinka.pusinka
15. apr 2010

Ahojky sluníčka i když všude prší přejeme příjemný dníček 😉 😉 😉
zase už cestujete ☹ joj i já bych jela a jela a jela ale ništ z toho je to dááááááleko 😀
Gratulka malému oslavencovi cmuk 😵 😵 😵

A my už moc neřešíme oblečko pomalu už vlezu do všeho před těhu, Huráááááááá 😀 😀 😀 😀

nika251
15. apr 2010

Ahojte. Davno som sem nekukla ale dufam, ze daktore si ma este pamatate. Vidim ze deturence su sikovne ako aj nas Tinko. Ten ma uz 9500g, 78cm, 6 zubkov a je uz vsade. Je to riadny smejko a velmi spokojne deculo. Zje vsetko co mu neujde a kazdeho koli jedlu prenasleduje. Momentalne je soplavy, co je premiera na poli chorob ale snad to rychlo prejde. Kojenie momentalne funguje len sem tam- skor ako upokojovadlo v noci cez den uz potrebuje viac. Ale som strasne spokojna ze nam to islo az do teraz 😉

brusinka.pusinka
15. apr 2010

Traky malý má fajnovou bundičku 😉
Inesko také se nám už stalo že si cvakla prstíky na záchodě je to zvědavá mrška všude musí všechno vidět 😀 😀 😀
Jinak jsme aukciovali a koupili čepičku k moři 😝
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=5229162

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre