• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
jj pamatame..inak je v TT stretko v sobotu, ze prides ...
15. apr 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Brin- srandujes? S Tinkom je problem par km a nie TT. Ved bych cestou zosalela ale vdaka :wink: Ako sa inac mate? Co je so Zrnikom? Dufam ze sa uz maju lepsie
15. apr 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.youtube.com/watch?v=BY2OFztWiuY
ze trochen slnka.....
nika...ja TI nepoviem, ja sem chodim sem-tam
15. apr 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

nemám dočítané - ale:
Inn - a neskúsila si mu urobiť na látkovom kapesníku uzlík a to nech si žužle? (alebo na plienke ....) - ma dnes napadlo...

a cestu do škôlky sme zvládli bravúrne aj napriek tomu, že vynechal spoj :angry: a pršalo

a moje dieťa zistilo, že existuje aj iné ako mlikooooo :fearful: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: včera obed: 2 lyžice príkrmu a večera tak isto :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , dnes desiata 1,5 dlhého kukuričného šulca :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a k1-5 nie je katica?
15. apr 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brusi - peknáááá

ahoj nika

Inn... šak aj tepláky sú niečo :wink:

Brin - prídeš k nám pozrieť prádlo -aj kopa na pranie, aj kopa na žehlenie .... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry: :angry:

a idem pozrieť yt
15. apr 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áááno - môž byc :wink:
15. apr 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pecka - tak ja idem v daždi do škôlky aj z nej - a teraz neprší?!? :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

a tu nikto - dieťa mi spí ....
15. apr 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zmurky ahojky dík za pochvalu :wink: u nás prší celý den a večer svítí sluníčko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže na prochajdu jdu s trekovou žlutou pláštěnkou , malá je zvyklá bít venku :wink:
15. apr 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
furt leje..a aj tak ideme von..už sme s babkou dohodnuté..

zmury..skúsim, ale neverím tomu, že to bude žužlať :sweat_smile: a nepoznáš zákon schválnosti?? :grinning: a gratulka k papaniu :dizzy_face:
15. apr 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
aj my chodime s igelitmi na sebe :grinning:
15. apr 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka - daj pozor, aby sa ti zuzanka neprejedla :wink: inak, moje dieta papa pekne, sice nie velke porcie, ale je, ale tiez niekedy vymysla a ja nenutim, strcim nieco do ruky a ked chce je, ked nechce sa s tym hra, urobi z toho bordel a je spokojne.. a ja tiez :sunglasses:
15. apr 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Riusko u nás je obědový bordelík už standart :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: malá se snaží napodobovat jak ji krmím tak je jídlo všude :grinning: :grinning: :grinning: Musím ji dát trochu do misky a ona zkouší nabírat a dávat do pusky a druhou ručkou zkoumá, já mezitím krmím no a pak ten bordel to je co závidět :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brusi - u nás včera okolo 16:00 krááásne - a dnes? uvidíme....a máte dobrú výbavu :wink:
Inn - dobre vyber tie rifláky :slight_smile: ... budem držať palec - aby aspoň niečo zabralo :wink:
riuš - si mala vidieť to nič čo jedla predtým - toto sú gigantické dávky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zmurky jj koupila jsem ji v Tatrách před mnoha roky a jsem ráda že ji mám teď s kočárkem je skvělá, a každej na mě čumí jak na zjevení bo vypadá jak bunda :grinning:
15. apr 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja sa snažím - pri tých našich doterajších minilyžičôčkach bordel neurobiť- šak ani nie je z čoho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - ale mladá musí mať na hranie všetky farby lyžíc čo máme - takže klasickú, s oranžovou rúčkou , hnedú , žltú, ružovú, zelenú a s tým bordelííí... priebežne strká do pusy - vtedy jej tam šupsnem ten minikúsok tak potom sú všetky lyžice jak prasatá ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale teraz - normál že otvára pusu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a slušne papá :confused: :wink:
15. apr 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zmurky to je moc fajnnnnn :wink:
15. apr 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brusi - to si urobila dobrý obchod :wink:

....a my sme už vyspaný :angry: :unamused:
15. apr 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurky jo za 35 kč čepku novou nekoupíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: My spinkáme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. apr 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kam pôjdete?
15. apr 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zmurky máme tady lesopark tak budeme courat tam a možná do města koupit kaše do zdravé výživky pohankovou a jáhlovou a kukuřičnou krupici :grinning:
15. apr 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to mňa čaká ísť pre Jurka ... tak na 12:00 .... to aby som šla medzi 11:30 a 11:45 :wink:
15. apr 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2009020 toto musim vyhrat bo uz som objednala aj klobuk :grinning: ...http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7924979 a matko by tak mal 2 pekne letne supravicky, snoopy a toto...tak ked uz toto neprivola letooooooooooooo tak potom neviem :grinning:
15. apr 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. apr 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vy budete feši!!!! :wink: -....ja som akurát zistila, že malá má furt to isté číslo - žá - 74 - podľa ušitia ... ale väčšina 74 je jej veľká :frowning2:
15. apr 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ked chcem pustit na pc cd alebo pozriet si video, tak mi nejde hlas...co mam stlacit...kde to mam hladat....? :sweat_smile: nooo...som v tomto veeeeelmi zdatna...
15. apr 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bud rada...mensie veci su krasne aj sa lepsie zhanaju...86 je veeeeelky problem...teda aspon u nas aby bolo kvalitne, pekne a za primeranu cenu...nebojeste pride cas , ze nebudes stihat kupovat
15. apr 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky bude kráááááááásný :grinning: my začaly teprve teď dávat 74 a máme ji jěště velkou :grinning: :grinning: :grinning: a hlavička 44 cm tak zase nic moc tak jsem ráda když něco seženeme :grinning:
15. apr 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matko ma hlavicku skoro 48 :grinning: , apre dievcatka furt daco krasne vidim, pre chalanov malo...ale tomuto by som sa potesila, tak by mal 2 paradne supravy z dlhym a 2 s kratkym...ked niekde treba ist...ostatok som predala, vsetko male a vobec nevynosil..takze vela nekupujem , naco...
15. apr 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem pustit pracku a povysavat...umyvat dlazku sa mi nechce...bo matko jedolrozok a otrusinky v kazdej izbe
15. apr 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim koceny :grinning: od rana nebolo elektriny tak som sa potlkala po dome a nic som nemohla robit :rolling_eyes: :rolling_eyes: no hruzateraz ked uz je tak zase nic nemozem,lebo macko konecne spinka a taha uz hodku a pol :grinning: :grinning: konecne.rano som musela navarit kafco a tak to tu vyzera ako v bufete :sunglasses: sevzuz a co sa stalo ked si tu uz zranka parada ziadna polnocna.a co vam poviem matko zacal nervacit-zareve jak tur a potom sa hodi o zem :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: no to co ved ked uz teraz robi takto tak co potom :unamused: idem ho pozriet bo takto uz dlho nespal :confused: :confused:
15. apr 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok