Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
15. apr 2010

prsalo, fukalo a uz prestalo ...mame slnko...ale na pli vidno ako stoji voda...ale nam to neva....bereme gumaky a smer aidaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

traktor
15. apr 2010

poli 😉

ani3012
15. apr 2010

ale už sa začínam tešiť 😵 😵 😵

Ineska a Erik ako sa má?

brusinka.pusinka
15. apr 2010

ahojky a u nás prší a prší a prší a do toho svítí sluníčko 😀 😀

brusinka.pusinka
15. apr 2010

a tu zas nikdo no nic tak páááááááááááá

inneska
15. apr 2010

hojky, hojky...

tak sme sa vybrali aj do dažda...ale mama si kúpila rifle, také úplne obyč, ale sedia mi a hlavne boli za 7€ 😀 no nekup to 😀 a kúpila som aj eričkovi tepláky...asi mu budú tak možno o rok, ale neva..akoby sme v skrini našli..sú také teplejšie, tak snád na jeseň, alebo o rok budú..za 3€ a 2 penové loptičky..jedna je už okúsaná a kúsky z nej povytrhávané 😀 a spal doobeda 2,5 hodky..teraz spíme zase...ale predchvílou sa zobudil s plačom, resp. plakal zo spania a zase musel ísť len na prsko..inak sa nedalo...dokým tuho nezaspal, tak si nedal vziať 😒 sa teším na večer 🙄

a dnes papaniu moc neubližuje..raňajky boli ok, obvyklé množstvo, ale desiata 3 lyž. výživky, mm mi odmietol, obed na prvý pokus asi 4 lyž polievky, po ceste domov(od babky)7ks chrumiek, obed 2 pokus asi 10 lyž...z mojej polievky..lebo vždy chce to čo mám ja..tak trochu zjedol z mojej a potom som jeho polievku šupla do mojho taniera a jedol ju, akože je moja..aj s velkou lyžicou...a pred spaním mm...

inneska
15. apr 2010

a ešte riešim dilemu, akú tašku si vziať na výlet...chcelo by to jednu, do ktorej nahádžem všetko...nech nejdem ovešaná ako vianočný stromček 😀 dieťa, kočík + 3 tašky 😀 len nemám nič vhodné...asi nachystám čo všetko budem brať a poskúšam, do ktorej to vlezie..

a dnes som slameňáčka...mm pôjde spať k rodičom, lebo ráno na 8 už musí byť u zubára a berie aj jeho brácha a segru, tak aby nemusel ráno skoro vstávať...a asi tam ostane až do soboty, ak nie až do nedele..dúfam, že aspoň dedo bude doma, aby nás hodil do tn na stanicu..inak neviem, ešte sa aj busom trepať...tak by ma na mieste švihlo...ale do ke sa dostaneme 😀

ani3012
15. apr 2010

ineksa ja mám v pláne zbaliť sa do jednej 😀 mám takú menšiu šikovnú,ale veď uvidím. Hlavné je,že nebudeme prestupovať 😉

inneska
15. apr 2010

ani, aj ja mám v pláne do jednej, ale neviem do ktorej mi to všetko vojde 😀 keby máme aj prestupovať, tak to rovno zabalím a sedím doma 😀

raona
15. apr 2010

ahojte, je mi luto, musim sa ospravedlnit zo stretka, Sara dostala nadchu, takze odsavame odsavame od dnesneho dna.. takze nechceme aby aj Vase dietky mali sopliky, tak radsej v sobotu do TT na stretko neprideme... 😒 😒 ☹ ☹

..a vyzeralo to tak slubne...

laurajana
15. apr 2010

Lucka túto minitrax máme presne mi - je super, využíval Matti - využije Laurinka 😉

boli sme pri vode...aj keď pršalo - samoška že teraz svieti slniečko

adka12
autor
15. apr 2010

Čaute baby, neviete mi poradiť, kde by som mohla kúpiť detskú ochranu na rohy a tie zarážky do šuplíkov, aby ich dieťa neotvorilo.
Ďakujem 😉

adka12
autor
15. apr 2010

ĎAkujem veľmi pekne Ani 😉
Som to hľadala ako debil od včera a vidíš, ty mi to sem hodíš bez mihnutia oka 😀

ani3012
15. apr 2010

to som len náhodou nakukla 🙂

zmurkaz
15. apr 2010

baby ... nechcem provokovať - ale dieťa mi spí, a práve večeriam čo mi muž navaril 😵 😵 😵

adka12
autor
15. apr 2010

no ja som si dala jogurt a vyriešené 😀

ani3012
15. apr 2010

zmurky a to sa chváliš alebo sťažuješ ?

inneska
15. apr 2010

zmuri, tak sa teším s tebou a nech to zuzanečke vydrží ten spánok 🙂

ja som sa najedla popri erikovi...on večeri zase moc nedal, ja som zbodla zavináča a dojedla jogurt s keksami po erikovi..

a ideme sa kúpať 🙂

laurajana
15. apr 2010

ani 😀 zmurka nechvál sa 😀 podarené ste...ja som zbaštila trdelník mňaaaaaaaaaaaaamky mm kúpil 😝

ani3012
15. apr 2010

mne keby môj navaril,tak by som sa tešila,že ho niečo napadlo,ale radšej nebudem riskovať 😅
Párky zvládne 😀

zmurkaz
15. apr 2010

to ja mám rybku so zemiakmi 😝 ...a sa modlím, aby sa už nezobudila .... 😅

zmurkaz
15. apr 2010

teda do rána!!!! 😉

traktor
15. apr 2010

kto aby sa nezobudil....ta rybka? 😀 😀 😀

zmurkaz
15. apr 2010

no malá 😀 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
15. apr 2010

babulky ... idem off Paaaa 🙂

ani3012
15. apr 2010

ja som tiež pochopila najskôr že ryba 😀

inneska
15. apr 2010

podávam hlásenie..

okupkaný, nakojený, spíme...otázka je, dokedy 😅 uvidíme...

zmuri..papa 😉

lucim
15. apr 2010

bry vecer, prave dopekam rozteky, kaiserky a pletienky. 😝
dievcata, ako funguju tie zamky na zasuvky a chladnicku? ja si to neviem predstavit. 🙂

traktor
15. apr 2010

ja som topochopila spravne,,,,len ta veta bola tak milo napisana, ze musela som sa takto opytat 😀 😀 😀 , zo zamkami neporadim, my sme mali vzdy len poistky v zastrckach, ine nie...chladnicku neotvori...nedociahne...a zasuvky mi nevadia, robi to rad, paci sa mu to , tak nech 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre