• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
Inn - Eriček je zlatý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Traky - dobré sandálky :dizzy_face: :dizzy_face:

Idem skrotiť leva a raka :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :slight_smile: :wink:
17. apr 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak toho sa aj ja obavam..aida nic moc...chcelo by to vecsi priestor pre drobcov...najlepsie z hrackami
17. apr 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v jubi ci kedy spravime dalsie, so samy sme dumali, ze nam staci tepo, deky hracky a trava :slight_smile:
17. apr 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v juni, teplo
zmur :grinning:
17. apr 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozor pozor : hlásenie.....

rak uspaný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
lev odoláva náporu rozzúrenej panny matky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....ale šak on povolí :wink: ...ma dnes táááák vytáčal :angry: :angry: :angry:
17. apr 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. apr 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pani panny matky, nie?? :grinning:
17. apr 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, inak
som sem nabehla, ze uz budu nejake photos a nic :frowning2: sak my sme zvedaveeeee, ako ste sa mali.. inak, moj p samozrejme nikam dnes neletel, sak nemal ako, ale aj tak som nemohla prist, kedze sa odtrepal na nejaku ochutnavku vin :angry:
17. apr 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riuš ... :angry: .... škoda

a spracovávam ...len neviem, asi to dám do svojho albumu :wink:
17. apr 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daj to kde chces....len uz daaaj :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budú vás trochen bolieť krky, ale neskoro som sa uvedomila :sweat_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=qKNEaJMw3cQ

a idem sa pokúsiť uspať...a potom nech sú tu fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: a kolko vás vôbec bolo???
17. apr 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok .... zmena plánu ... do postele ide aj matka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :fearful: :rolling_eyes: :confused: ...fotos dodám .... ospravedlnte ma prosím - som KO (dnes som dostala po 2 mesiacoch mrchy a akosi to na mňa dolahlo :pensive: )

Na zajtra držím palec :wink:
pa
17. apr 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee

aj náš ráčik už uspaný... spala ako som hovorila. len čo som naštartovala auto, spravila posledné bla bla bla, zakývala trnave a chrnela až domov. pred domom sa ponaťahovala a už bola vyhajaná.. ale teraz pekne zalomila. a ja som zalomila vedla nej, ale hlad ma vytiahol z postele..

ani moje fotky nič moc... žabka to určite zachráni, ako vždy mala so sebou svoj megasuper stroj :slight_smile:

a som rada že sme sa videli, aj s katicou a maxíkom. kočky, povoiem vám že on je na živo ešte krajší, taký cmučko chrumkavý. kati, budeš ho musieť dobre strážiť :slight_smile: naša eluš po ňom išla hneď od začiatku... kým neprišiel vedúci :slight_smile: matýsek.
17. apr 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte koculky moje :slight_smile: tak uz sa to snazim natiahnut na FB ... nechala osm tam uplne vsetky,.. vobec nemam dnes sil to nejako triedit :slight_smile:
17. apr 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam, ze sa to natiahne na prvy krat ... neznasam ked to priposlednych fotkach pada
17. apr 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooo huuu huuuu tu nikoho????
17. apr 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi, verim, ze ty nas s fotkami zachranis. :slight_smile: :dizzy_face: ja som tiez uplne grogy, matko uz nastastie spinka, dnes som skusila zase spaci vak ... mali sme tazku predoslu noc, od 3 po 15 minutach zakrical a potreboval sa otacat s asistenciou - dvihanim perinky ... nejak to teraz citim .... tak sa uz len necham uspat pri telke ...
dievcatka, prepacte, nevladzem sa zdvihnut, najst kabel, zmensit fotky a cakat, kym ich pomaly net natiahne. ... snad zajtra ...
ale k stretku - som rada, ze som bola s kockami, pokecali sme, ako sa dalo, ako mali uzasni nezbednici dovolili, su to nadherni sibali. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kati, teba som na rozsiel od oatatnych videla prvy krat - suhlasim so samy, maxik je na zivo este rozkosnejsi ... a ako nadherne ti zaspal pri kojeni. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. apr 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Díky žabkýýýý !! na teba sa dá vždy spolahnúť :slight_smile: ani je náš kronikár a ty máš zodpovednú funkciu fotograf, dobre???

a idem hají... mám na dnes dosť
17. apr 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeej, uz su :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. apr 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano ano - to bolo úžasné ako zaspinkal.. to sa nám ešte nikdy nestalo.. teda keď bola bábo tak vždy.. ale neskôr.. nehrozila. a aj zuzanka od žmurky, aký zaspávací štýl... žmurky veeela síl ti posielame a neboj, o chvílu to prejde..
17. apr 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, takkonecne niektore poznam aj obrazkovo :grinning: :wink: , super....len ma teraz napadlo, a dost skoro :sweat_smile: ..preco sami trepeme do aidy, ked je tam tak malo miesta , ked pri stanici je mekac, a maju tam aj smykalku, ...a detsky kutik....
17. apr 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne nemam problem robit dokumentatora :grinning: idem aj ja tiez som fakt KO dobru nocku vsetkym :slight_smile:
17. apr 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky stretnite sa v aide a dajte povinnu prechadzku na premiestnenie do MC
17. apr 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky no, ak si kulkala fotky aj z predoslych stretiek, tak si nas dost mohla uz poznat aj z predtym :slight_smile:
jo jo , zmurke vela sil do krizov a ruk zelame, uspavanie s nosenim je ina gymnastika, ale som rada, zevam aspon to funguje. :slight_smile:
a sevzuz som si fakt pamatala s tej jednej navstevy mat. centra, zlati su s lukaskom :slight_smile:
a my stara banda stretkova sme ostrielane uzasne maminy kocky. ze jo? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. apr 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne to som sa pytala na str. 14...uz ani neviem na ktorej, ze ako sa tam vojde tolko kocikov :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
17. apr 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, ked drahy videl nase fotky, tak sa ma pyta- ideme aj my kupit taky domcek? :grinning: a este, ze s kym sa to tam matko hral? no jasne ze s elus. :grinning:
17. apr 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, fotky :slight_smile: baby, tak mi je luto, ze som vas nevidela dnes :cry:
vsetky deticky su uzasne a samozrejme :dizzy_face: a samozrejme, mamicky tiez!!
17. apr 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo...vsak dame si zmrku a prechadzkovym krokom zakotvime v mekaci...tam zazenieme hlad a deti sa pohraju...vybavene :grinning:
17. apr 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rius, skoda, ze si sa nepridala k zabke, by sme ocmukali aj teba. :confused: ale na buduce .do kedy ste este v BA? aby sme stihli este jedno stretko s tebou...
17. apr 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok