Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
17. apr 2010

traky, dob re si to vymyslela 🙂

gabrielkabj
17. apr 2010

čawes tak ako babenky, veľmi sa teším na zajtra v Ke 😉

traktor
17. apr 2010

jaaaaaaaj gabi..keby len ty si sa tesila...ja uz neviem co zo sebou 😀 😀 😀 😀

gabrielkabj
17. apr 2010

Počuj traki a berie niekto aj nejaké staršie detičky alebo len drobcov? Lebo moja Saruľa chce isť tak ju beriem a či bude mať tam partiu? A v Ke su 2 Aidy?

mata1976
17. apr 2010

zabka, nejako mi nejde pozriet fotky ☹ ☹ ☹

lucim
17. apr 2010

este kym zaspim, este chcem podakovat katici, ze nas tak super zmobilizovala a tak rychlo sme sa zorganizovali na stretko 😵

traktor
17. apr 2010

v ke je viacej aid....ale stretko bude tam kdejetesco....blizsie pri tescu teda...a neviem kto vsetko berie aj vecsie deti....lusia berie lucku ..to viem 😉 ...

sevzuz
17. apr 2010

ahojte, rada som vas spoznala, a mali by sme sa stretat castejsie lebo Lukasko fakt bol ako vymenen ja budem chodit do materskeho centra asi ked ho osatne deti tak fascinuju, naozaj mi to doma mm neveri ze ako sa lukasko spraval, doma a hocikde na navsteve je neudrzatelny a na stretku bol na mne pricucnuty, nechapem.

a zaba ma nema ako priatelku tak si nemozem pozriet fotky, pomoooc, ja ich chcem vidiet ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

inneska
17. apr 2010

koooooooooonečne spíme 😅 a ešte som smažila rezne pre mm, a bol krásny ohňostroj, tak som čumela z okna 😀

fotečky sú parádne, dalšie super stretko 😵 rada vás aspoň takto vidím 😉

mati, nejde ti pozrieť, lebo nie si so žabkou priatelka na FB 😒

traky...šak by sme sa mohli potom dohodnúť aj na zmene plánu, ale zase aby ostatné vedeli 😅

inneska
17. apr 2010
https://www.youtube.com/watch?v=BAS6R50_0pw

naša nová hračka, ale zase je naležato 😝

sevzuz
17. apr 2010

inn no erik je uzasny, super je ako sa snazi dat si ten klobucik do psinky v jednu chvilku;
a asi teda nevidel ked si musel vytaihnut zaluzie si davaj pozor aby si nabuduce aj po sebe to oknu neumyl ked je taky sikovnicek

gabrielkabj
17. apr 2010

no mne blbne koň jak sviňa ta idem offik zajtra ráno skúsim či sa nepolepší... Tak zatiaľ ahojky 😵
Bis morgen

inneska
17. apr 2010

sev..kujeeeem 😵 čakám, kedy si tie balkonové dvere otvorí 😀

gabi...tak zajtra 😉 podám info o odchode a tradá smer košiceee 😵

inneska
17. apr 2010

a mne ide kôň dobre 😕

inneska
17. apr 2010

idem do sprchy...

traktor
17. apr 2010

inka erik je zlaty...fakt je uz ako velky 😉 😵 😵 😵 😵 idem aj ja do sprchy, a potom spat..a uz bude zajtraaaaaaaaaaaa...tak nech nam vyjde pocasie a aj stretko ako take, ked ho uz tak dlho planujeme. 😉 🙂 ..dobruuuuuu noc a inka a ani stastnu cestu na vychod...teda aj ostatnym..stastnu cestu 🙂

ani3012
17. apr 2010

tak ja som už na 80% zbalená a vám poviem,že ani do lietadla by ma s tým batohom nepustili 😀

ani3012
17. apr 2010

Tak len na rýchlo zajtrajšie júlovčátko:

gertka.....................18.7..................Andrejko ma 9 mesiačikov 😵 😵 😵

Všetko najlepšie 🙂

inneska
17. apr 2010

jáj babuše 😀

ani..ja som sa nakoniec tiež zbalila do klasickej cestovky a je plná...a že na jednu noc..no ale ked sa človek musí zbaliť pre všetky prípady, že jo? 😅

tak moje krásne, dobrú noc vám želám a teším na všetky už zajtra...papapa 🤐

inneska
17. apr 2010

a dakujem za pochvaly erička a priania šťastnej cesty 😵 😵 😵

traktor
18. apr 2010

kukuk....a je to tuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 ...a obloha bez mracika 😉 ...umyt, navarit , vychystat, obliect drobca, seba na trepat do siat o cislo mensich 😀 😀 😀 😀 😀 a davaj na stretkoooooo 😀 😀 😀

ani3012
18. apr 2010

traky ty si aj spala? 😀 😀 😀

Ineska- moje veci by sa zmestili do malého batohu,ale Evičke treba chystať.Už len plienky a oblečenie kopec zaberie.Sa to nezdá,ale keď ide človek niekam,kde pre svoje dieťa nič nemá,tak žiadna výhra 😝
Inak ubytko bude taká rýchlovka- zaplatiť,na izbu odložiť big tašku a ide sa 😉

Brin: ma skoro včera v noci porazilo,keď prišla SMS. Viem,že som ti odpisovala,ale ani si neviem spomenúť,že čo.Som bola ako pod narkózou 😀 😀 😀

ani3012
18. apr 2010

traky,ty nakazíš tuším každého tou svojou nedočkavou náladou 🙂 Aj ja sa teším,aj na cestu a aj na vás všetky.Veď kedy budem mať príležitosť vidieť východniarky exkluzívne na živo ?

ani3012
18. apr 2010

Evička ma inak zapálené očko,som jej všera septonexovú očnú mastičku dala,trošku pomohla. Ocu flash nepomáhal

traktor
18. apr 2010

😀 😀 😀 😀 ....si nemozem pomoct.....a mozno na mieste cinu stratim hlas, a odvahu a bude po parade 😀 😀 😀

traktor
18. apr 2010

....ale ja som aj bez hlasu akcna 😀 😀

ani3012
18. apr 2010

to si viem predstaviť 😀

inneska
18. apr 2010

ránečkooo 😀

už je to tady, už je to tady 😀 😀 ja raňajky v sebe, drobec ešte spí..idem dať seba dokopy, tašky sú ready...cca za 2 hodky vyrážame 😵

ani3012
18. apr 2010

ja už za hodinku budem vo vlaku 😵

inneska
18. apr 2010

ani..presne, ked som pobalila čo všetko treba a kedy náhodou, tak márnosť šedivá 😀 pre seba takmer nič netreba, ale pre drobca kkolko toho treba..ale vlak odveze 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre