• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
idem off,keby dačo volajte :slight_smile:
18. apr 2010 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, viem...som myslela, že už tu teraz nebudeš :slight_smile:
18. apr 2010 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ti budem volať istoooo, že v ktorom vagone sedíš :grinning:
18. apr 2010 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najprv sa poobzerajte okolo seba :grinning: ...si budete volat, ze aniiii kde si a ani bude sediet za tebou :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. apr 2010 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
in , dobre ze si pripomenula, idem sa naranajkovat :wink:
18. apr 2010 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem jej skôr volať, aby som vedela, v ktorom vagone sedí, či v predu, či vzadu, nech sa potom netrepem cez celý vlak zbytočne..
a dobrú chuť :wink:
18. apr 2010 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to od radosti ani nevieš, že treba raňajkovať?? :grinning: :grinning:
18. apr 2010 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
príjemné stretko júlovky a júlovčiatka, počko Vám praje a potom sa tešíme na správy a fotočkyyyyyyyyyyyyyyyyy :wink:
18. apr 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre si zastretkujte a teraz idem pokuk včerajšie foto

Andrejkovi gratulujem
18. apr 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, inn & ani - stastnu cestu na vychod... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. apr 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včerajšie stretko, krásne fotečky

inn, Erik je už riadny chlop :grinning:
18. apr 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani práve nastupuje do vlaku :dizzy_face: my za pol hodku vyrazíme...tak papa a dovidenie poobede :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. apr 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no obedik sa vai, kolacik upeceny, bruska naplnene, este umyt tie chlpky ci co to na hlave....a mozme ist :grinning: ....hm, mam zobrat aj chlieb a sol na privitanie? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. apr 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inka stastnu cesruuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face:
18. apr 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, onééé, ešte jeden dotaz. Keď cestovateľky dorazia o 14:30, potom sa pôjdu ubytovať, tak do 15:00, to nestihnete určite. Ešte môže aj vlak meškať. Mám stepovať pred Aidou o 15:00? Bude tam ešte niekto? Či sa mám dotrepať neskôr? Ja nemám mobil na nikoho... :unamused:
18. apr 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
0910915226 moje cislo , kludne prezvon :wink:
18. apr 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...vidím že prípravy na stretko KE v plnom prúde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Nahrávam fotky na FB :wink:
18. apr 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už pozerám.... :grinning: :grinning:
18. apr 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. apr 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. apr 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kráááááááááááááásne fotočky...jupí julovčiatka zlaté a maminy kočky :wink:
18. apr 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vsetko naj oslavencom, baby aj ja som rada ze sme sa konecne stretli
lucim my takto zaspavame stale :slight_smile:
mam vymenene dieta dnes spal cez 3 hodky s prestavkami nezvyk to je ze tak vela spi :dizzy_face:
18. apr 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, teraz sme dosli zo stretka :slight_smile: ...bolo super, fotky pridam neskor, ....baby su perfektne, som rada, ze som ich spoznala a objala nazivo :dizzy_face: ...a som velmi rada , ze som spoznala aj rei.....inak informujem dopredu...zas so vyrobila trapas :sweat_smile: :confused: :grinning: , ....vsak ako inac...baby sa isli ubytovat do hotela a ja som ich zaviedla do uplne ineho, na opacny koniec mesta, ...takze sme mali stretko turu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....nabuduce beriem mapu, kompas a aj jedneho riadneho navigatora :grinning: :wink: ...idem ulozit matka a potom pridam foto
18. apr 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a hovoooor ... ako bolo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. apr 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, aj my sme boli na stretku :slight_smile: a vsetky baby boli zlate, mile.......srdecne :slight_smile: ..................deticky tiez, ja mam dobry pocit, aj ked v Aide bolo horuco a deti sa po hodinke zacali burit, bolo to rusne ale tak to ma byt :grinning:
Ja som nefotila, tak som zvedava na fotky. :dizzy_face:
18. apr 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj u nás bolo teplo - aj keď myslím, že sa to ako tak dalo zvládnuť :wink:
18. apr 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaciatok stretka....idem si idem a naraz sa akasi baba zacne prihovarat matkovi.....a to rei :grinning: ...sumna to baba, ja som kukala po ulici, ze vysokanska statna baba a ona to primerane, akurat :grinning: , petko je krasne chlapca :dizzy_face: , potom prisla lucia aj s natalkou a biankou, ju som na dialku spoznala podla kocika :grinning: , tiez prima baba, tak ako na koni tak aj nazivo...a kedze bolo malo hodin tak sme sa presli po meste, a potom sme isli na stanicu po inku z ani :wink: ....tiez perfektne baby :dizzy_face: deti krajsie ako na foto :grinning: , a ze sa idu ubytovat , tak kedze JA poznam kosice , tak som ich zaviedla do hotela, isli sme, isli, isli...az sme konecne ten hotel nasli....ale to nebol ten spravny, ten bol na opacnom konci/pozor, ani a inka mali velkeeeee tasky a rei plnu skatulu svadobnych kolacov a + kociky z detmi/, tak sme sa vybrali nazad, ale isli sme najprv do aidy, lebo tam nas uz cakali ostatatne baby, tiez super kocky, perfektne deti :dizzy_face: , tak sme vplavali do aidy ako jedna velka rodina, a podme prebalovat, krmit...a ine veci, kecali sme...erik nam vecne zdrhal, isel pozdravit hajzelbabu :grinning: :grinning: :grinning: bolo super, hoc vela ludi a velmi teplo, ...potom sme sa presli mestom, niektore baby moni a gabi sa rozlucili a my ostatne sme isli do hotela zlozit inku z ani...podotykam do spravneho hotela....pre rei tam potom prisiel taxik a tak sme jej zamavali :grinning: ...a my / inka, ani, aspi a ja + drobizg, sme si presli mesto, pofotili sa / preco ja nie som ani na jednej fotke? :confused: esteze baby fotili tiez...a potom som sa s nimi rozlucila aj ja a baby pokracovali v prechadzke....poviem vam, tolko km moje nozicky uz davno neurobili...ale stalo to zato, ....a babyyyyy....urcite na dnesny den nezabudnete/ hlavne tie co ste sa presli, a urcite uz davno spite :grinning: :grinning: :grinning:
18. apr 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a idem pridat fotky :wink:
18. apr 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. apr 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedze mi nejde fb tak ich dam tu :wink:
18. apr 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok