Júlovo - červencové slniečka 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku x-)
ani3012
18. apr 2010
idem off,keby dačo volajte 🙂
inneska
18. apr 2010
ani, viem...som myslela, že už tu teraz nebudeš 🙂
inneska
18. apr 2010
ja ti budem volať istoooo, že v ktorom vagone sedíš 😃
traktor
18. apr 2010
najprv sa poobzerajte okolo seba 😃 ...si budete volat, ze aniiii kde si a ani bude sediet za tebou 😃 😃 :-p
traktor
18. apr 2010
in , dobre ze si pripomenula, idem sa naranajkovat 😉
inneska
18. apr 2010
budem jej skôr volať, aby som vedela, v ktorom vagone sedí, či v predu, či vzadu, nech sa potom netrepem cez celý vlak zbytočne..
a dobrú chuť 😉
inneska
18. apr 2010
to od radosti ani nevieš, že treba raňajkovať?? 😃 😃
laurajana
18. apr 2010
príjemné stretko júlovky a júlovčiatka, počko Vám praje a potom sa tešíme na správy a fotočkyyyyyyyyyyyyyyyyy 😉
monr
18. apr 2010
dobre si zastretkujte a teraz idem pokuk včerajšie foto

Andrejkovi gratulujem
mata1976
18. apr 2010
dobre ranko, inn & ani - stastnu cestu na vychod... x-) x-) x-)
monr
18. apr 2010
včerajšie stretko, krásne fotečky

inn, Erik je už riadny chlop 😃
inneska
18. apr 2010
ani práve nastupuje do vlaku x-) my za pol hodku vyrazíme...tak papa a dovidenie poobede x-) x-) x-) x-) x-)
traktor
18. apr 2010
no obedik sa vai, kolacik upeceny, bruska naplnene, este umyt tie chlpky ci co to na hlave....a mozme ist 😃 ....hm, mam zobrat aj chlieb a sol na privitanie? 😃 😃 😃 😃
traktor
18. apr 2010
inka stastnu cesruuuuuuuuuu x-) x-)
asparaguska
18. apr 2010
Ahojte, onééé, ešte jeden dotaz. Keď cestovateľky dorazia o 14:30, potom sa pôjdu ubytovať, tak do 15:00, to nestihnete určite. Ešte môže aj vlak meškať. Mám stepovať pred Aidou o 15:00? Bude tam ešte niekto? Či sa mám dotrepať neskôr? Ja nemám mobil na nikoho... :-|
traktor
18. apr 2010
0910915226 moje cislo , kludne prezvon 😉
zmurkaz
18. apr 2010
ahojky x-) x-) x-) ...vidím že prípravy na stretko KE v plnom prúde x-) x-) x-)

Nahrávam fotky na FB 😉
asparaguska
18. apr 2010
Už pozerám.... 😃 😃
zmurkaz
18. apr 2010
😃 😃 😃
zmurkaz
18. apr 2010
http://www.facebook.com/album.php?aid=20713&id=...

a stálo ma to zhorený Zuzkin príkrm :-N =-) 8-( 😃 😃 😃 😃
laurajana
18. apr 2010
kráááááááááááááásne fotočky...jupí julovčiatka zlaté a maminy kočky 😉
katica5
18. apr 2010
Ahojte, vsetko naj oslavencom, baby aj ja som rada ze sme sa konecne stretli
lucim my takto zaspavame stale 🙂
mam vymenene dieta dnes spal cez 3 hodky s prestavkami nezvyk to je ze tak vela spi x-)
traktor
18. apr 2010
ahojte, teraz sme dosli zo stretka 🙂 ...bolo super, fotky pridam neskor, ....baby su perfektne, som rada, ze som ich spoznala a objala nazivo x-) ...a som velmi rada , ze som spoznala aj rei.....inak informujem dopredu...zas so vyrobila trapas :-N =-) 😃 , ....vsak ako inac...baby sa isli ubytovat do hotela a ja som ich zaviedla do uplne ineho, na opacny koniec mesta, ...takze sme mali stretko turu 😃 :-p ....nabuduce beriem mapu, kompas a aj jedneho riadneho navigatora 😃 😉 ...idem ulozit matka a potom pridam foto
zmurkaz
18. apr 2010
😃 😃 😃 😃 x-) x-) x-) x-) a hovoooor ... ako bolo x-) x-) x-)
monikabe
18. apr 2010
Ahojte, aj my sme boli na stretku 🙂 a vsetky baby boli zlate, mile.......srdecne 🙂 ..................deticky tiez, ja mam dobry pocit, aj ked v Aide bolo horuco a deti sa po hodinke zacali burit, bolo to rusne ale tak to ma byt 😃
Ja som nefotila, tak som zvedava na fotky. x-)
zmurkaz
18. apr 2010
no aj u nás bolo teplo - aj keď myslím, že sa to ako tak dalo zvládnuť 😉
traktor
18. apr 2010
zaciatok stretka....idem si idem a naraz sa akasi baba zacne prihovarat matkovi.....a to rei 😃 ...sumna to baba, ja som kukala po ulici, ze vysokanska statna baba a ona to primerane, akurat 😃 , petko je krasne chlapca x-) , potom prisla lucia aj s natalkou a biankou, ju som na dialku spoznala podla kocika 😃 , tiez prima baba, tak ako na koni tak aj nazivo...a kedze bolo malo hodin tak sme sa presli po meste, a potom sme isli na stanicu po inku z ani 😉 ....tiez perfektne baby x-) deti krajsie ako na foto 😃 , a ze sa idu ubytovat , tak kedze JA poznam kosice , tak som ich zaviedla do hotela, isli sme, isli, isli...az sme konecne ten hotel nasli....ale to nebol ten spravny, ten bol na opacnom konci/pozor, ani a inka mali velkeeeee tasky a rei plnu skatulu svadobnych kolacov a + kociky z detmi/, tak sme sa vybrali nazad, ale isli sme najprv do aidy, lebo tam nas uz cakali ostatatne baby, tiez super kocky, perfektne deti x-) , tak sme vplavali do aidy ako jedna velka rodina, a podme prebalovat, krmit...a ine veci, kecali sme...erik nam vecne zdrhal, isel pozdravit hajzelbabu 😃 😃 😃 bolo super, hoc vela ludi a velmi teplo, ...potom sme sa presli mestom, niektore baby moni a gabi sa rozlucili a my ostatne sme isli do hotela zlozit inku z ani...podotykam do spravneho hotela....pre rei tam potom prisiel taxik a tak sme jej zamavali 😃 ...a my / inka, ani, aspi a ja + drobizg, sme si presli mesto, pofotili sa / preco ja nie som ani na jednej fotke? =-) esteze baby fotili tiez...a potom som sa s nimi rozlucila aj ja a baby pokracovali v prechadzke....poviem vam, tolko km moje nozicky uz davno neurobili...ale stalo to zato, ....a babyyyyy....urcite na dnesny den nezabudnete/ hlavne tie co ste sa presli, a urcite uz davno spite 😃 😃 😃
traktor
18. apr 2010
a idem pridat fotky 😉
zmurkaz
18. apr 2010
:-N =-) 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😕 :-N x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
traktor
18. apr 2010
a kedze mi nejde fb tak ich dam tu 😉