• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
hm...a mne poslete pre istotu navigatora , aby som trafila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , a telku ani volat netreba ona si nas sama najde ked zas daco vystrojim :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...inak krasne fotky aj video :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , este by mala mat daco aj rei a lucia... :slight_smile:
20. apr 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani,kukala osm van tie foto a videa :grinning: evi si to zmapovala po zemi :grinning:

traky,inn. sa vam akosi moc skamaratili,dokonca si aj pusinku dali :grinning: ale ten kusanec bol aj tak nejlepsiiii :grinning: a jedna presnidavka pre takych dvoch valibukov to je malo,nie :grinning:
20. apr 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hat :grinning: ...tak erik vahal ci si da vyzivku ci matka...tak kostoval :grinning: :grinning:
20. apr 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako som už písala na FB....fotky z vášho stretka ma rozplakali...mám tak trochen citlivé obdobie :grinning: :grinning: :grinning:

všetky ste úžasné a detičky nádherné!!!! už sa teším, keď sa s vami uvidím aj ja opäť!!!! či už v Košiciach alebo na Senci...dúfam, že sa to bude organizovať po roku!!!!
20. apr 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak date stretko aj v jun-jul,tak by som mohla prist aj ja. chystame sa na dovcu na SK a CZ, ak sa sopka umudri :sweat_smile:

traky, a co si nakoniec dal? oboje?
20. apr 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, fakt som rada, že som vás spoznala osobne Anka, Ivka, Lucka, Paťka, Gabika, Monika a Zuzka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. apr 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
večer mám o robotu postarané, budem fotky sťahovať :grinning: :grinning:
20. apr 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moc sa teším na nejaké dalšie stretko..ale ke si zopakujem tak o rok...celkom dosť euráčikov nás to stálo, takže ked budeme mesačne odkladať 10€ tak o rok sme zase v ke :grinning: najbližšie by som sa rada vybrala na stretko na opačnú stranu...tak snád niečo výjde :slight_smile:
20. apr 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky aha ktopotrebuje na leto...su peknucke a nenosene :wink: http://www.modrykonik.sk/bazar/detska-obuv/t0h8/nove-sandalky/
20. apr 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jenka,mne tak bolo ľúto,keď ste sa stretli v Senci ešte ako tehuľky....
20. apr 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne fotočky naozaj - teším sa na stretko a hl. organizátor by mohla byť ani mi pripadá taká aktívna alebo traky...heh, máte toho málo tak vám "nakladám na plecia" ale fakt sa mi aj ani vidi tak organizacny typek, ze? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: potom hodte do IP info, nie ze zmeskame...

krásne ste maminy a detičky tiež...Eriček riadne veľký chlapček už...Evička kočanda ako všetky ostatne maminy, detičky...fakt je čo závidieť...tak závidime - mi sme boli vonku

jenn aj ja mám citlivé obdobie...nehovoriac o tom, že som sa sem vydala a chodím vonku sama ako kôl v plote a to mám rada ľudí - spoločnosť...ach jaj, kde som sa to zatúlala :angry: :unamused: :frowning2:
20. apr 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1.keď traky povie:"u nas dnes tiez vyzera krasne, aj zajtra bude urcite a v pondelok mi je to jedno...nech sa deje vola bozia " určite bude pršať
2.Košice sú dosť veľká dedina,tak netreba baliť jedlo do aleluja,lebo obchody tam sú otvorené aj v nedeľu
3.hotel Centrum sa nachádza v centre mesta a nikde inde ( a ani ho nepremenovali a pod.)
4. kupé pre matky s deťmi neje vhodný pre matky s deťmi
5.ak ste milá k sprievodčíkovi,dokáže zväčšiť vaše kupé o 100 %
6.júlovky sú v skutočnosti oveľa krajšie ako sa prezentujú
7.ísť do Košíc na jeden deň je blbosť,je tam krásne a treba to využiť
8. nikdy nevstupujte do nákupných centier s nízkymi cenami ( viď:akcia,zľava,výpredaj,najlacnejšie....)bo cesta sa tak predraží
9. nikdy sa nesťažujte,že ste hladní,lebo vám zavesia na krk zákusky určené pre 5. člennú rodinu
10. uvítanie chlebom a soľou v Košiciach neplatí.Tam sa víta domácimi buchtičkami
20. apr 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laura keby som to ja mala organizovat, to byteda dopadlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , v kosiciach som doma a ako to dopadlo :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. apr 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aniiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už mám funkčný nový internééééééét :slight_smile:
20. apr 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale kábel od foťáka som doposiaľ nenašla :rolling_eyes:
Idem počítkať čo nové...nech som v obraze :wink:
20. apr 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky ....oslávencom 3x huráááá
...fotky, videjká, príspevky .... supííííííš

som bola dať túru na opačný koniec mesta do MC .... že ako sa pomenilo .... fotos dodám .....nech viete aké to máme v TT ... idem trochu upratať a to mi tak víde že rovno pre Juráša do škôlky :wink:

večer sa stavím - PA
20. apr 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie kosice a to vsetko okolo nas akosi nastartovalo :grinning: http://www.youtube.com/user/matejkovamamina
20. apr 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka tesim na foto :slight_smile:
20. apr 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luciaaaa nech zije net, poslem ti niekoho na pohladanie toho kabla? :wink:
20. apr 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kto tam pojde? :slight_smile:
20. apr 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mimo,lebo už má Evička 10 mesiacov
20. apr 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak do 10 mesiacov, mimo bude ked bude mat 11
20. apr 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dočííítané...krásne fotečky, len ja som tak nejaká rozknedľovaná :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: V skutočnosti sa sama sebe zdám štíhlejšia :angry:
Asi fakt začnem chudnúúúúť :dizzy_face:
20. apr 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky....Maťko...schodolezec :grinning:
20. apr 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v skutocnosti SI chudsia :wink: ..to robia tie objektivy
20. apr 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Trak...si zlatááááá...hladkáš moje tučné ego :grinning:
20. apr 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa nezdá ani na fotka nejaká veľka....
20. apr 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani...ešte, ešte :grinning: ...ale nie fakt...tehotenstvo skončilo, tak sa treba dať dokopy, aj ked papkať všetko možné je pekné...ale o chvíľu sa nespoznám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. apr 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok