• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
21. apr 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.bertoni-sk.sk/index.php?art=330
za 85 eur aj s kočíkom-nové !!!!
21. apr 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8274551&tab=0 aj tato je celkom fajn...ty ani super cena ze aj s kocikom...kocik strelim na aukcii? :grinning:
21. apr 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak možno by sa niekto našiel.Ten kočík som našla inak za 58 eur
http://www.webshopy.sk/sk/produkt/sportovy-kocik-star-bertoni
21. apr 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my už spíme...ale neviem, či sa ešte nezobudí a nebude buntošiť do noci..ale dnes sme spali na 3x...najskôr 30min, potom o 3 hodky 40min a po hodine zalomil na 50min(chcel tým niečo naznačiť?? :grinning: ) boli sme vonku, ja som aj zmokla, ale neva..už som aj uschla :grinning:

mávajú aj vaše dietičky totálny záchvat plaču pri prebalovaní(plus to, že je nemožné ho udržať v polohe ležmo)?? :sweat_smile: erika ked to chytí, tak reveee...proste nemôže byť v polohe ležmo...včera mi to spravil 1x, a zrovna na plávaní..som už nevedela čo s ním, nechcel sa prebaliť a obliecť už potom vonkoncom :frowning2: až pri jednej tetule sa upokojil, tak ho mala na rukách, dokým som sa ja neprezliekla, a nepobalila nás...a dnes doobeda znova ten hysák...

a ani, ten multiway bude najsamlepší :wink: a tá 3kolka s kočíkom..ja by som to asi nebrala, to bude asi nejaký kočík, čo sa nepredáva, tak ho dali do takejto akcie..
21. apr 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, poslala by si mi tie videjká?? mne na fb ani nejdú prehrať(tak som ich ešte ani nevidela :frowning2: )
21. apr 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ich hodiť na youtube,lebo neviem ako inak ich poslať.
21. apr 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ked si ich chcem ja ulozit ..tie videa, to si ich mozem z you tube stiahnut potom od teba ani? ci ako?
ja by som ten kocik aj tak nebrala, z nasim som spokojna a trojkolku dnes doriesim, ma nebavi vecne kukat a chcem ist z matkom von, nech ma zmenu tak to musim urychlit :slight_smile:
21. apr 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja môžem sťahovať z youtbe,neviem či je na to program,alebo je to tak
21. apr 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok ani, daj to tam, ja skúsim či mi to pôjde stiahnuť :wink:
21. apr 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inka a prebalovanie...no matko ma furt daco v ruckach a je to ok...raz mobil, vigantol, pero, ovladac, ....
21. apr 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky děvčata :grinning:
Ani kočárek si musíš vybrat ty aby se ti s ním dobře jezdilo :wink: ale Chicco je pro mě dobrá značka :wink:
Traky supr vozidla :wink:
Inesko malá při přebalování nepláče ale zdrhá o 106 :grinning: :grinning:
jinak dívejte malá pomocnice :grinning:
21. apr 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ked ti to pojde tak mi napis co mam robit...aj ja chcem :grinning: :wink:
21. apr 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sikovnaaaass :grinning: :wink:
21. apr 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani to poslední je kouzelnéééééé :dizzy_face:
21. apr 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matko miluje toto...a ako rad ich kuse...az mne za usami vrzga
21. apr 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj perfektne su tie videa :dizzy_face: :dizzy_face: a preco som ja nic netocila? :confused:
21. apr 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. apr 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mne zrovna dnes pada stale net? :angry: aj ja to scem vidiet :cry: ... o chvilu idem uspavat, dnes sme sa my kupali spolu a tato prisiel vylovit potapaca :wink:
21. apr 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.youtube.com/watch?v=HdUeVAkzEas stare, ale matkovi sa to ako vecernicek paci :grinning:
21. apr 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...

Ani, pasujem Ťa na dvorného fotografa a kameramana... Super foto...

Lucimka, podarilo sa ti to stiahnuť?

Brusi, Karamelka má zase krásnu čiapočku a ešte lepší zmetáčik. s nočníkmi sme už začali, teraz ideme na upratovanie... :grinning:

Inn, aj u nás je prebaľovanie strata času pre bábo, ale stačí ho zamestnať (mm, plienka, ponožka...)

Čo som zabudla? Aha ponadávať... som kúpila capačky v Adidase a po prvom obutí mala Deniska na jednej nožičke modrú ponožku... a ono v topánočke je urobený z vnútornej strany perom x. asi im ich pôjdem zajtra otrepať o hlavu... :angry:
21. apr 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne sa mi podarilo v rychlom case a v dobrom case uspat matyska.
aspar, neskutocne dlho mi tahalo prve,tak to na chvilu vzdavam, skusim neskor, ci sa nas net neumudri.
perfektna pomocnicka karamelka, by boli s matko a vysavacom do paru :grinning:
traky a puzzle sa dobre zizla, zlatyyyyyy, preto ho uz v obyvacke nemame, nic ine som nerobila, len to skladala naspat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inn, u nas podobne, prostee obcas rev, lebo leziaca poloha, obcas mi zdrhe hned po rozbaleni, niekedy stiham zaujat hrackou :wink:

ak sa mi net rozbehne, aj ja mam cerstve fajn video. :slight_smile:
21. apr 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne to tu mrzneeeeeee......lucim zakurime?...a puzzle aj ja vecne ukladam...som rozmyslala,ze objednam tie velke, lebo budeme chalanom premiestnovat a robit izbu....ale asi zvolim normalny koberec...vsak kto to bude vecne ukladat
21. apr 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mám koňa invalida :unamused:
21. apr 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci-už sa teším na video :slight_smile:
traky-pokial to není vata,tak sa dá :grinning:

Evička práve vygrcala papier z časopisu ,čo spapala po obede.Asi bolo zle číslo a nesadlo jej

asparaguska- ja rada fotím,keď je čo :slight_smile: a veruže vtedy bolo čo :grinning: aj sa mi zdá,že málo...
21. apr 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam invalida aj yt aj fb . ale gumimaci mi pustilooooo :grinning: dam matkovi zajtra ako vecernika. :cry: vase videjka skusknem vsetky asi az zajtra, ale prve som videla, dvaja frajeri spolu pri stole. :wink:
a maly zabavny koberec bude asi praktickejsi. ked ho vyhlasis za zniceny, kupi sa iny.
traky, myslis, ze ked hodim poleno do krbu, tak sa to rozbeha? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. apr 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok