Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
21. apr 2010

http://www.bertoni-sk.sk/index.php?art=330
za 85 eur aj s kočíkom-nové !!!!

traktor
21. apr 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8274551&tab=0 aj tato je celkom fajn...ty ani super cena ze aj s kocikom...kocik strelim na aukcii? 😀

ani3012
21. apr 2010

tak možno by sa niekto našiel.Ten kočík som našla inak za 58 eur
http://www.webshopy.sk/sk/produkt/sportovy-koci...

inneska
21. apr 2010

tak my už spíme...ale neviem, či sa ešte nezobudí a nebude buntošiť do noci..ale dnes sme spali na 3x...najskôr 30min, potom o 3 hodky 40min a po hodine zalomil na 50min(chcel tým niečo naznačiť?? 😀 ) boli sme vonku, ja som aj zmokla, ale neva..už som aj uschla 😀

mávajú aj vaše dietičky totálny záchvat plaču pri prebalovaní(plus to, že je nemožné ho udržať v polohe ležmo)?? 😅 erika ked to chytí, tak reveee...proste nemôže byť v polohe ležmo...včera mi to spravil 1x, a zrovna na plávaní..som už nevedela čo s ním, nechcel sa prebaliť a obliecť už potom vonkoncom ☹ až pri jednej tetule sa upokojil, tak ho mala na rukách, dokým som sa ja neprezliekla, a nepobalila nás...a dnes doobeda znova ten hysák...

a ani, ten multiway bude najsamlepší 😉 a tá 3kolka s kočíkom..ja by som to asi nebrala, to bude asi nejaký kočík, čo sa nepredáva, tak ho dali do takejto akcie..

inneska
21. apr 2010

ani, poslala by si mi tie videjká?? mne na fb ani nejdú prehrať(tak som ich ešte ani nevidela ☹ )

ani3012
21. apr 2010

idem ich hodiť na youtube,lebo neviem ako inak ich poslať.

traktor
21. apr 2010

a ked si ich chcem ja ulozit ..tie videa, to si ich mozem z you tube stiahnut potom od teba ani? ci ako?
ja by som ten kocik aj tak nebrala, z nasim som spokojna a trojkolku dnes doriesim, ma nebavi vecne kukat a chcem ist z matkom von, nech ma zmenu tak to musim urychlit 🙂

ani3012
21. apr 2010

ja môžem sťahovať z youtbe,neviem či je na to program,alebo je to tak

inneska
21. apr 2010

ok ani, daj to tam, ja skúsim či mi to pôjde stiahnuť 😉

traktor
21. apr 2010

inka a prebalovanie...no matko ma furt daco v ruckach a je to ok...raz mobil, vigantol, pero, ovladac, ....

brusinka.pusinka
21. apr 2010

Ahojky děvčata 😀
Ani kočárek si musíš vybrat ty aby se ti s ním dobře jezdilo 😉 ale Chicco je pro mě dobrá značka 😉
Traky supr vozidla 😉
Inesko malá při přebalování nepláče ale zdrhá o 106 😀 😀
jinak dívejte malá pomocnice 😀

traktor
21. apr 2010

a ked ti to pojde tak mi napis co mam robit...aj ja chcem 😀 😉

traktor
21. apr 2010

sikovnaaaass 😀 😉

brusinka.pusinka
21. apr 2010

Ani to poslední je kouzelnéééééé 😵

traktor
21. apr 2010

matko miluje toto...a ako rad ich kuse...az mne za usami vrzga

ani3012
21. apr 2010

tak mám nainštalovaný realplayer
http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/multime...[hledano]=real%20player&g[oz]=11.0.0.674

traktor
21. apr 2010

jaj perfektne su tie videa 😵 😵 a preco som ja nic netocila? 😕

ani3012
21. apr 2010
lucim
21. apr 2010

a mne zrovna dnes pada stale net? 😠 aj ja to scem vidiet 😢 ... o chvilu idem uspavat, dnes sme sa my kupali spolu a tato prisiel vylovit potapaca 😉

lucim
21. apr 2010
https://www.youtube.com/watch?v=HdUeVAkzEas

stare, ale matkovi sa to ako vecernicek paci 😀

asparaguska
21. apr 2010

Ahojte...

Ani, pasujem Ťa na dvorného fotografa a kameramana... Super foto...

Lucimka, podarilo sa ti to stiahnuť?

Brusi, Karamelka má zase krásnu čiapočku a ešte lepší zmetáčik. s nočníkmi sme už začali, teraz ideme na upratovanie... 😀

Inn, aj u nás je prebaľovanie strata času pre bábo, ale stačí ho zamestnať (mm, plienka, ponožka...)

Čo som zabudla? Aha ponadávať... som kúpila capačky v Adidase a po prvom obutí mala Deniska na jednej nožičke modrú ponožku... a ono v topánočke je urobený z vnútornej strany perom x. asi im ich pôjdem zajtra otrepať o hlavu... 😠

lucim
21. apr 2010

hlavne sa mi podarilo v rychlom case a v dobrom case uspat matyska.
aspar, neskutocne dlho mi tahalo prve,tak to na chvilu vzdavam, skusim neskor, ci sa nas net neumudri.
perfektna pomocnicka karamelka, by boli s matko a vysavacom do paru 😀
traky a puzzle sa dobre zizla, zlatyyyyyy, preto ho uz v obyvacke nemame, nic ine som nerobila, len to skladala naspat. 😝
inn, u nas podobne, prostee obcas rev, lebo leziaca poloha, obcas mi zdrhe hned po rozbaleni, niekedy stiham zaujat hrackou 😉

ak sa mi net rozbehne, aj ja mam cerstve fajn video. 🙂

traktor
21. apr 2010

aj mne to tu mrzneeeeeee......lucim zakurime?...a puzzle aj ja vecne ukladam...som rozmyslala,ze objednam tie velke, lebo budeme chalanom premiestnovat a robit izbu....ale asi zvolim normalny koberec...vsak kto to bude vecne ukladat

ani3012
21. apr 2010

aj ja mám koňa invalida 😒

ani3012
21. apr 2010

Luci-už sa teším na video 🙂
traky-pokial to není vata,tak sa dá 😀

Evička práve vygrcala papier z časopisu ,čo spapala po obede.Asi bolo zle číslo a nesadlo jej

asparaguska- ja rada fotím,keď je čo 🙂 a veruže vtedy bolo čo 😀 aj sa mi zdá,že málo...

lucim
21. apr 2010

ja mam invalida aj yt aj fb . ale gumimaci mi pustilooooo 😀 dam matkovi zajtra ako vecernika. 😢 vase videjka skusknem vsetky asi az zajtra, ale prve som videla, dvaja frajeri spolu pri stole. 😉
a maly zabavny koberec bude asi praktickejsi. ked ho vyhlasis za zniceny, kupi sa iny.
traky, myslis, ze ked hodim poleno do krbu, tak sa to rozbeha? 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre