Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
26. apr 2010

a hlasim stav, matko do pol noci santil, potom kojo kazdu chvilu, o pol 8 budicek, ale len na vyprdkanie na serbliku, je bez teploty, ale taky malatny, tak zase spinka. doktorka si asi urobila volno, nikto to tam nedviha.

lucim
26. apr 2010

mon, aj vam vela zdravia, miska mala vysoku teplotku? chuuudatko, ste sa nevyspali. 😨
u nas bez nadchy, ale akoby vzadu nieco mal, tak raz za 2-3 hodinky zakaslal.

inneska
26. apr 2010

ránko 🙂

matýskovi gratulkujeme z celého srdiečka k 1. narodeninkám 😵 😵 😵 a aj riškovi k 10. mesiačikom 😵 😵 a raonke k meninkám 😵 😵

my sme v sobotu grilovali, prišli známi aj s 2r bibkou, tak sa pohrali, erik vynechal poobedný spánok, potiahol vtedy 7h nespania...ale potom behom 30sekúnd zaspal pri kojo 😀 a včera sme boli na zmrzke a u babky..a večer som unavená odkväcla 😀

a fotečky sú krásne .... vidno že si všetcia užívame slniečkaaa 😵 😵 😵

inneska
26. apr 2010

a včera som hodila pokec s mojím otcom o tom, že by sme sa vymenili, resp. rozšírili naše bývanie...proti nebol, ale ked som mu predniesla svoj návrh, tak si zobral čas na rozmyslenie 🙄 s uvolnením nejakej izby nemal problém, ale izby sú o poschodie vyššie, a čo si on myslí, že ja budem mať spálňu dole a decko si budem dávať spať hore?? by som sa chcela vymeniť a to sa mu už nepáči...mám sto chutí ísť odtialto do preč... druhá možnosť je ísť pristaviť k svokrovcom..ale tam sa mi tiež 2x nechce...
už mi tu hrabe v tej jednej izbe..neviem načo mu je samému hovado velká chalupa(a my aby sme sa tu tlačili ako sardinky)tak som zvedavá, dokedy bude premýšlať...som sa musela posťažovať, ale tak ma to serieeeee 😠 😠 neviem koho tu chce mať, ked nie dcéru s vnukom..

lucia32
26. apr 2010

Dobré ránko....julovčiatku nášmu prvému gratulka k 1. rôčku, Riškovi k výmesačninám a Jarkám k meninám 😉
My sme sa včera celý deň prechádzkovali, trošku umrnčaný večer a 2x zobudko v noci 😝 Ale inak pohodka... 🙂

lucim
26. apr 2010

a este jajone gratulko 🙂
inn AHOOOOJ. tak to ste mali velmi prijemny vikend 😵 😵 😵 a krasne ste ericka vycerpali. potom spal dlho? 😉

lucia32
26. apr 2010

Júúj inneska, to ti verím....dúfam, že otec dostane rozum a vymení sa....naši svokrovci tak sparvili hned po svadbe...šli do menšieho a nám nechali väčšie 😵 aj ked všetko má svoje pre a proti 😝

lucim
26. apr 2010

inn , tak uz nadisiel ten cas, ze ste sa s otcom rozpravali? gratuljem k nabratej odvahe .... a mozno este nie je vas presun v nedohladne, mozno su to rozmysli a bude .... skus mu navrhnur nejaku vyhodu ... ze to vy premiestnite, ze trebars zorganizujete nejaku brigadku a on sa nemusi ani pridat, popripade, ze nech si skusi predstavit, ake by to tam mal smutne, keby ste sa museli odstahovat .... moc drzim palce. 😉

lucia32
26. apr 2010

lucim ahoj...fúkame Maťkovi bolačky 🙂 nech je rýchlo zdravučký 🙂

blani2
26. apr 2010

Ahojte 🙂

též se připojuji k vééélké gratulaci všem dnešním oslavenečkům 😵 😵 😵 juj Matýskův první rok 😵

krásné fotečky!

Lucim, Matýsek chudáček furt s něčím bojuje..přeji ať je brzo fit.

Inn, úplně chápu tvé rozhořčení. Třeba si to taťka rozmyslí a nakonec vás mile překvapí. Určitě by potom litoval, kdybyste mu utekli..

lucim
26. apr 2010

blani, lu, dakujeme 🙂 9 mesiacov sme nevedeli co su choroby, az na to ocko a 2 nadchy, teraz uz druhy ci treti krat chorucky 😠 😒 😖 dufam, ze si to vyceropavame zase na rok dopredu a bude dlho pokoj.
blani, jasne, ze ked budeme chciet ist ku vam na vylet, ze dam vediet. to si pis , kaficko mame uz davno spolu dohodnute. 😉

lucia32
26. apr 2010

Blani...ked ono to tak býva, kým o to neprídeš nevieš čo máš 😝
Aj naši svokríkovci podobne, ked máme na niečo odlišný názor, už sa im to velmi nepáči 😝 , sa z mm zastrájame, že im zdrhneme z domu a až vtedy pochopia vo co goooooo 😠

blani2
26. apr 2010

Lucim, to bych bylo mooooc šťastná, kdybychom se mohly poznat osobně i s rodinkama 🙂

Lu, jdete na to správně, tak se to musí 😀

venku je krásně, už se těším, jak se Kubík probudí a vyrazíme ven

inneska
26. apr 2010

jáj, dlhý príspevok napísaný, prišiel erik, bum tresk po klávesnici a bol fuč(ten príspevok) 😠 a odvčera mám zase vytrhnutú 3jku klávesu(takýmto tempom ho rozoberie skôr, ako sa rozhodne, kde budeme bývať)

lucka...jemu ani nejde o robotu, ako o priestory..všade má tie svoje ´potrebné´ veci, ktoré sa stále hodia na niečo a on by ich nemal kam dať..ale keby sa vymeníme, tak by priestorovo ostal na tom tak ako je(keby sa mu prerobila jedna izba, ktorú navrhoval on nám) a obyvka by bola spoločná...a ako mm poznamenal, že ked si privedie dámsku návštevu, tak o tom ani nebudeme vedieť 😀keby tu býva mamina, tak už by sme dávno bývali hore a mala chalupu napísanú na seba...ale tatko je ťažká povaha, to aj mama povedala...a tu nešlo ani tak o odvahu, ako o to, že je to tu už na hlavu v jednej izbe, kopec carachov erikových, aj pre erika je tu málo miesta na hranie...

lu..tak to máš super svokrovcov, aj ked, to by malo by tak akosi automaticky, nech majú mladí viacej miesta...aj ked naj by bolo mať svoje vlastné, separe od všetkých odtatných...

blani..ja sa spolieham na to, že mu docvakne, že tu potom ostane sám(príde o osobného ITčkára na pc, bude si prať sám, nikto mu s ničím nepomôže) 😅

lucim
26. apr 2010

blani, spozname sa, jasne .... a matko sa uz budiiiiii 🙂 pojdeme na postu po vratene dane 😀

inneska
26. apr 2010

luci...aj my želáme maťkovi, nech sa uzdraví 🙂

blani2
26. apr 2010

aááá taky jsme hore a je veseloo, zatímky

inneska
26. apr 2010

mne erik pred chvílkou znova zaspal 😀 vstávali sme o 7...

inneska
26. apr 2010

luci..tak si priprav big vreco na dane 😀 😀 😀

lucia32
26. apr 2010

Aj ja chcem daneeeeee, ale ešte nedošli 😝 teda bonus na deti 😀

lucim
26. apr 2010

lu, priduuuu, u nas v piatok postarka roznasala seky 🙂
inn, treba to tatkovi naznacit, zeby bol sam, co ak mu to samemu nedobije?
matko sa zobudil dobre, uz natahuje vysavac, co sme od vecera neodlozili. 🙂

lucim
26. apr 2010

inn myslis, ze mi to daju v jednocentovkach? 😀

inneska
26. apr 2010

bola som dať variť polievočku pre erika a pre nás zemiaky...

inneska
26. apr 2010

luci..možné je všetko 😀 alebo ti tak vela vrátia 😀 a nechám ho, nech mu to prejde hlavou(lebosa tak pri tom tváril, ako keby som ho z domu vyhadzovala 😒 )a uvidíme...a ked nie, tak nech si celú chalupu zje, a nech si potom aj do hrobu vezme, premňa zamňa..

mne dane došli ešte vo februári a mihnutím oka boli fuč 😀 (nákup v Dmke 😀 )

traktor
26. apr 2010

ahojte, nasmu rocnemu chlapakovi gratulujem a nech uz plava zivotiom lahucko, bez problemov 😵 😵 😵 , aj ostatnym gratulujem 😵 😵 , choruckym , nech sa skoro uzdravia, lebo uz je tu konecne teplo a mozme si to uzivat 😉 , in tak nech sa ti podari tvojho otca presvedcit, ...aj u nas to bolo tazke , svokor chcel svokra nie ale svokor dupol a musela ustupit 😀 ....skoda , ze uz dedko nie je medzi nami 😔 ...a mame trojkolkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 , konecne, som volala az do ciech ci ju maju...som vcera kukala v zoo, , mali ju tam jedny tak som si ju omrkla aj ked drahsia/ ako ta co som povodne chcela/....mm dnes odobril, prisli dake prasule tak bude 🙂

traktor
26. apr 2010

aha co nam doslo.....uz nech je tepejsie ako teraz....huraaaaaaaaaaaa leto 😀

monr
26. apr 2010

krásne sú deťuriatka

lucim, len zvýšenú, ale tečie aj soplík, už vyše týždňa je taká umaminkovaná, len sa nosí, mrnká. Ale inak je ok 🙂

inn, veľa zdaru, nech sa vám to porieši.

lucia32
26. apr 2010

Traky...fešáčisko 🙂 , ale mu to pristane 🙂
Monr...aj my soplíkujeme, ale bez teplotiek...tak dúfam, že slniečko tie bacily už zaženie 😝 🙂 nech sú deťuchy zdravučké....

asparaguska
26. apr 2010

Ahojte..
Jéééj Traky, teba sa podarilo vyhrať tú súpravičku? Krásna je.... a Maťko v nej...

Lucimkinemu Maťkovi prajeme skoré uzdravenie...

brusinka.pusinka
26. apr 2010

Jaj Traky to je fešák, parádní souprava 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre