Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
29. aug 2009

Ninuška také dobrota

maximilian
29. aug 2009

Babeny prajem vam peknu nočnú šichtu, ja sa idem venovať rodinke. Alex už spinka a Maxík je ešte hore, dnes si na obed zdriemol, tak je čulý.
tak papa a krásnu nedeľu. 🙂

josifek
29. aug 2009

papa Maxi a tobě krásný večer a sladkou nocku a pohodový dníček 😉

nina41
29. aug 2009

Ano len mne sa už ani variť nnechce 😀 😀 😀

josifek
29. aug 2009

Mě to Ninuško nevadí já vařím moc ráda, ale musím o víkendu přenechat kuchyň manželovi protože syn vaří pravidelně večeře.Hold u nás by se hodila jěště jedna kuchyň 😀 😀 😀 😀 a strávníci 😉

nina41
29. aug 2009

Unas ja varim,najstarši syn umyva riady a pečie kolače 🙂 🙂 🙂

josifek
29. aug 2009

Ninuško taky dobrý co se v mládí naučí tak jakoby našel to víš dnešní holky tomu moc nedaj 😉

babyzuzana
29. aug 2009

hmmmm, dnes tu vidim dennu smenu na nocnej? ;)

josifek
29. aug 2009

Baby zuz já měla dneska 8čko na denní 😉 musím si to vynahradit, jinak pěkný večer

babyzuzana
29. aug 2009

ja uspavam uz 3 hodiny maleho

josifek
29. aug 2009

Teda tak dlouho to máš výdrž holka to my neuspáváme jen položíme do postýlky a zakryjeme a zhasneme a za chvilku spí jak dudek 😉

nina41
29. aug 2009

mne maly ešte nespi 😉

babyzuzana
29. aug 2009

jojo, u nas to nejde :( ty mas simonku dobrucku, ani si neviem predstavit, ze by to islo tak hladko

josifek
29. aug 2009

Baby zuz neboj ono to přijde jen co bude trošku větší.Kluci holt asi chtějí víc pozornosti jsou to přeci jen víc mazlíci maminek 😉

lucim
29. aug 2009

dobryyyyyyyyyyy vecerrrrrrrrrrrrrrr 🙂

josifek
29. aug 2009

nazdárek Lu 😉

nina41
29. aug 2009

no už spinka 🙂

lusia_99
29. aug 2009

ahojky baby nachvilku som vas prisla pozriet 😉
boli sme dnes na oslave Miško spinkal cely cas, o 21:00 sme okupkali nakojili a uz asi pol hodku zasa chrní, uz mame rezim spinka od tej deviatej do 2:00 a potom papame o 5:00 a rano o tej 7:00 _ 8:00 sme hore, dufam ze to bude uz len lepsie...
mne sa zaśe zda ze dneska Miško krasne spinkal cely den som citala ze vase babuliatka nechceli no neviem mojmu asi vyhovuje chladnejsie počasie 😀

josifek
29. aug 2009

Ninuška gratulujem tak máš časík na koníkování 😉

majkas
29. aug 2009

zdravim nocno dennu smenu 😉

dobrucke a nedobrucke deti - od vcera robim pokus s malou ze vzdy po zobudeni je max 1,5 az 2 hodky hore a potom uspavame o dusu ako sa da a musim konstatovat ze dneska je to ovela lepsie a spinkala ukazkovo jak podla harmonogramu.
az vecer som jej dala skoro papat a tak sme gracali a grcali ale teraz uz spi 🙂

asi tie deti fakt potrebuju nejaky rezim alebo co aby boli spokojne

a vcera nam mala na svoje 2.vymesacie dala krasny darvek, zacala past koniky 😀

lucim
29. aug 2009

tak sj ja napisem, aky sme mali den, cely den sa nam moc nechcelo spat, ale vobec to nevadilo, lebo dnes mal matko oboch rodicov len a len pre seba a oplacal nam to paradne, dzavotal, smial sa, krasne kukadloval, obzeral sa. a so mnou upiekol jablkovy sypany kolac v satke, tatovi kecal do kurata.
vecer len malinka kolicka a spinka.

babyzuzana
29. aug 2009

nocna smena kde si sa dnes flakala cely den?

josifek
29. aug 2009

Majka gratulace k 2 měsícům a krásný dárek , naše Karamelka pásla poprvé dneska kukni 😉 a já si myslím že režim u mimisku je hodně velký pomocník, alespoň my si to nemůžeme vynachválit 😉
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

lucim
29. aug 2009

lusia, majkas josi ,zuzi, nina ... cmuuuk 😵

majkas gratulujem a gratulujem 🙂

majkas
29. aug 2009

ahoj lu, my sme tiez tak predvcerom piekli bublaninu 🙂

josi som kukla tu tvoju karamelku, je fakt sladka 😉 inac myslim ze sa trosku s nasou Tamarkou podobaju

josifek
29. aug 2009

Lu tak to jste měli také krásný den s pohodičkou gratulujeme 😉

babyzuzana
29. aug 2009

aha, takze si sa flakala s rurou a pekacom 😀

lucim
29. aug 2009

zuzi ja som obcas citala kona, ale bola som v kuchyni a kupelni a pri manzelikovi a tutu a mutu a tak. 😝 a ty? co robil krpcek?

josifek
29. aug 2009

No máš pravdu Majka trochu jo a je to pěkná holčinka ta vaše Tamuška 😵

lucim
29. aug 2009

josi zuz chceli sme ist povodne pozriet na country lodenicu do piestan, folk my mozeme, a aj malemu sa paci, ale pocasie bolo moc mokre na cely den vonku a aj tak redl a cechomor budu az po 23tej, tak sme ostali domka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre