Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
27. apr 2010

lucim, uz ta pani pochopila, ze tomu nerozumiem a napisala mi este raz..... 😀 ...uz je to ok...inka 😀 😀 😀 😀 ...no u nas vsetko funguje , hlavne ze spi...je jedno kde...po kom to dite je? 😕 😀 ....a pekne si to uzite 🙂

traktor
27. apr 2010
traktor
27. apr 2010

...a som zabudla nech ziju obcianky 😀 😀 😀 😀 😀 ...a co dnes varime...dnes mame take rychle- polievka a druhe upecene v rure, kapusta a na to klobasky a jaternicky a zemiaciky ku tomu...a matko ma zeleninku, kuracinku a okruhlu cestovinku v tom...len teraz menej papa...teda obed zje cely ale cez den je toho menej, viacej pije mliecko..

lucim
27. apr 2010

inn, uzite si to plavco, pa paaaaa. 🙂

traky, tak ty ides do toho leonarda? moja velka favoritka, len som este hladala lacnejsie varianty, je parrraaaadna, ktoru farbu beries? super super. tak teda nekupujes tu s tym zverom plastovym vpredu? 😉

raona
27. apr 2010

neviem ci dalsi zubok.. zatial nic nevidno.. no ale nadcha jej skoncila a teraz to pre istotu skocilo na mna, este aj mandle mam zapalene, hlava ma boli .. akasi som cela rozbita...

samayka
27. apr 2010

ahojte mamulky

gratulujeme všetkým spoluoslávencom 🙂 ale nás je 🙂))) a samozrejme Ďakujeme aj my za gratulácie a pusinky od Matejka 🙂

dnes sme boli na poradni. váha 9480 g a výška.. hold akosi nezmeratelná.. nie že by mali taký krátky meter, ale vrtelo sa to tam a točilo, tak som povedala sestričke že nech nechá tak, že zmeriame doma 🙂 tak večer keď príde tatinko tak sa zmeriame.

a s tým papaním.. to máme stále rovnako. ale doky ma upokojila, že je to v poriadku. že keď kojím tak je to pre ňu úplne najlepšie. a že nemám ju nútiť, lebo sa môže zaťať úplne. v stoličke sa máme hrajkať a posadiť ju tam mám vždy keď ideme jesť my. a kolko spapá tolko spapá... že podvýživená veru nie je 🙂 a vycmučkali ju tam, lebo sa vyškierala ako pagáč na prvého mája 😀 😀

lucim
27. apr 2010

nieco rychle a jednoduche by som mala uvarit aj ja ... nech ma drahy veceru a ja neskorsi obed , tak hladam inspiraciu.

a fotecky niektorych letnych ulovkov ... je toho viac, matko sa dokonca nechal prezliekat, ale nie vsetko sme fotili.

samayka
27. apr 2010

leonardo & kamoška má tú červenú ferrari farbu a je strašne spokojná... je to pevné a pri tom aj dosť mobilné. len jej chýba taká tá obruč aby jej malá z toho neutekala...

traktor
27. apr 2010

lucim lacnejsie nove nenajdes...som kukala vsade, su ovela drahsie...tato tu je super...som si omakala v zoo, mali ju v oranzovej...no nieco krasne...a daju ti k nej trubku zadarmo 😀 ...vcera som volala do ciech, tak to je len teraz akcia, ze budu drahsie....a boli obcianky, som predala stare rentusky tak bude tato...farbu som dala oranzovu alebo zelenu...nech poslu ktoru chcu 😉 ...samy krasnu vahu ma eluska 😉

traktor
27. apr 2010

raona u nas tiez tak, matko nadcha a ja na cucky...akoby ma dakto ovalil..a to som uz sto rokov chora nebola

lucim
27. apr 2010

samyyyyy ahoooj, no ja sa po dnesku bojim, ze my uz sme zatati voci lyzicke. alebo aj inym veciam ... ale chapem matka, furt do neho cpem striekackou nejake sirupy, na lyzicke kvapky, a z niecoho ho aj naplo, ... len dufam, ze mi zase zacne doverovat s jedlom.
a krasnu vahu mate, elus je hviezda usmievava, jasne, ze ju chce kazdy cmukat. 😵 😵 😵 😵

rao, moooja, tak to skolilo teba? mate putovneho bacila? rychlo sa vyliec, nech sarke stacis, moooja,. 😕

traktor
27. apr 2010

sam tato ma aj obruc aj sa da priputat 😉

traktor
27. apr 2010

lucim, perfektne kusky 🙂 ..matkovi vsetko sekne...baby traste saaaaaaaaa 😀 😵

lucim
27. apr 2010

traky tak preto jasas nad obciankami. neviem sice, co si to predala, ale hlavne ze zaplatili 🙂 a tu trojkolku - tento inzerat mam stale v oblubenych na mmb. 😝 tu ju maju v mestecku tiez oranzovu, teda, jeden chclapcek ju ma a odvtedy co som ho na nej videla, zhanam po nete trojkolku, takuuuuuuuuu. 🙂

lucim
27. apr 2010

traky, a tebe som fuuuuuuuu neurobila, mooooja mooojaaaaa, fufufuuuuuuuu, rychlo vyliecoit, bacily chodte do heš 😵 😀

traktor
27. apr 2010

lucim stare oblecenie po nas, a postelne pradlo...som vetrala skrine 😀 ..a im je vsetko dobre 😉 ...a na tu trojkolku som natrafila len nahodne...a hned mi padla do oka a este ked som ju videla nazivo..aaach laska 😵

traktor
27. apr 2010

lucim 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 ty az je mi lepsie 🙂

lucim
27. apr 2010

traky 😵 😵 😵

zaba2707
27. apr 2010

dobry den zenusky moje 🙂 vcera som zmizla ako gafor ale sla som k Fifkovi mrncal celu noc celu noc teplotoval nie a nie to zrazit az nadranom okolo 4 konecne uplne bez teploty tak doobeda dospaval a teraz uz zasa taha vyse hodiny a pol.

dnesnym oslavencekom veeeeelka gratulka dnes vas je ozaj pozehnane to budu birthday party 🙂

zaba2707
27. apr 2010

lucim matik je na zozratie v tom pasikovom 🙂

dnes idem k nasim bo musim ist na urad povybavovat prispevky na jasle ... takze tak a zostaneme az do piatku nech si nas babina s dedom uziju 🙂 len dufam, ze sa Fifovi polepsi do pusy mi neda ani tu najmensiu sancu pozriet do pusky ze ktore zuby to robia sarapatu

brusinka.pusinka
27. apr 2010

Tak my hlásíme příchod z poradny a malá má 72 cm a 8350g 😀 😀 😀 😀 a prý je to malá žížala říkal doktor. Všude mu šmejdila a smál se že je takový malí skřítek a jak ťapkáááá 😀 a prej kde má žuby a malá se začla řehnit na celé kolo. a on jí říká máš recht nejsou nebolí ,koukni na mě já už také žádné nemám 😀 😀 😀 😀

lucia32
27. apr 2010

Kuk bratislavčanky....kto chce lacnejšie trojkolku http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1995882

lucia32
27. apr 2010

Brusi pusi...vy ste teda riadne šidláááá, krásna váha i výška...a dr. je asi srandista 😀

brusinka.pusinka
27. apr 2010

Luci jojo ona nejdřív vše prozkoumala a pak se dala vyšetřit 😀 😀 😀 no přibrala krásně z 7750g za měsíc na 8350g 😀 😀 😀 ale je zajímavé že většina věcí 74 je nám pořádně velká 😀

lucim
27. apr 2010

boli sme vonku, hojdali sme sa a obdivovali altanok. 🙂
Lu, uz som tej babe o tu trojkolku napisala, dik za link, uvidime, co odpise. 🙂

anavi85
27. apr 2010

gratulujeme oslavencom 😀
nas Adusko meria 73cm, no ale stale nam pripada akysi malinky, vahu nevieme, ale do vecera ju zistime 😉

inak sa vas chcem opytat, aky mate nazor na adopciu babatka, urobili by ste to? my by sme chceli mat dve vlastne deticky a potom si jedno este adoptovat, ale tak co som zistovala, tak momentalne je cakacia doba dva roky...ale aj tak by sme to chceli urobit az o takych 5 rokov...

brusinka.pusinka
27. apr 2010

Anavi my s manželem chceme jěště jedno dítko a tak ani né adopci jako pěstounskou péči ale chceme počkat až malá trošku povyroste 😉 Já už děti mít nemohu tak chci alespoň tak větší rodinu 😉

anavi85
27. apr 2010

brusinka - no my tiez chceme velku rodinku, teda aspon tri deticky...este jedno chcem urcite svoje, ale potom by som chcela radsej adoptovat, normalne bude mat nase meno a v podstate by sme to pred okolim zakamuflovali, nech nikto nevie, ze je adoptovane...sice este nevieme ako by sme to urobili, ale nechcem, aby to okolie vedelo a potom ho neodsudzovali...
uvazovali sme aj o pestunstve, ale co som zistovala dajake veci o tom, tak niektorym potom deticky zobrali, lebo niekto iny chcel adoptovat a to by som nechcela...

brusinka.pusinka
27. apr 2010

Anavi pokud ti nabídnou dítě k pěstounství tak většinou takové co už ví že matka není schopna se o něj nikdy postarat, a pokud ho máš v péči tak ho nikdo nemůže adoptovat 😉 Už jsme kdysi měli žádost ale pak se povedla Karamelka a tak jsme se domluvili s dětským domovem na odkladu a když budem chtít máme přijít a budeme znovu v pořadníku. A pěstounství tak dlouho netrvá. A nevím mě je jedno co řekne okolí bude naše a tím to končí , dítku vše vysvětlíme a na omezence se můžu z vysoka vykašlat nejde mi o ně ale o mou rodinu 😉

anavi85
27. apr 2010

brusi - to si pekne napisala, mne je tiez jedno co si bude mysliet okolie, ale vies ake dokaźu byt deti krute, no a preto som nechcela, aby nahodou trpelo, ale zatial je to hudba buducnosti
teraz to vsetko len zistujeme, co vsetko je potrebne, aby sme splnali podmienky a potom dame ziadost....chcem velku stastnu rodinu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre