Júlovo - červencové slniečka 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku x-)
brusinka.pusinka
27. apr 2010
Anavi neboj budeš mít 😉
nina41
27. apr 2010
Ahojte x-)
Oslavenčekom minulym aj terajšim prajeme všetko najlepšie x-) x-) x-)
Brusi moji chlapci ešte chcu aby sme si adoptovali 3 dievčatka,ale najprv by som musela postaviť dom 😃
nina41
27. apr 2010
Dakujeme za gratulacie x-) x-) x-)
traktor
27. apr 2010
adopcia...krasne super...pokial si presvedcena, ze to tak citis, ze je to pevne rozhodnutie....pokial vies, ze si zabezpecena a ze to utiahnes....je to rozhodnutie na cely zivot, nie na jeden den...a co povie okolie...no ak by si mala cernoska z muzom ktoreho milujes, riesila by si to? nie....ty budes to dieta vychovavat, a okolie ti moze byt ukradnute
traktor
27. apr 2010
lucim drzim prsty nech ta trojkolka bude vasa 😉
brusinka.pusinka
27. apr 2010
Traky přesně tak jak píšeš je mi jedno co si budou ostatní myslet já chci svou lásku dát dítěti a né okolí 😉
Ninuška co ty víš možná postavíš 😉 Moc ti přeji aby jsi byla šťastná nejen se svými 5 krásnými kluky ale našla toho 6 pravého x-)
traktor
27. apr 2010
nina neboj, si skvela matka, mas svojich ochrancov...a pride este ten pravy...bude aj dom aj mala princezna 😉
brusinka.pusinka
27. apr 2010
holky kuki toto včera upekl syn k večeři°-) uplně mi pokazil dietu nedalo se odmítnout a ten pohár je Karamelky ovocné tiramisu k jejím 9 měsícům 😃 😃 😃
lucim
27. apr 2010
matko spinka, dnes to ma posunute, a dostala som do neho 14 mini-lyziciek zemiakovej kase, hurrrraaaa, konecne pokrok. 🙂 :-p
peknu temu riesite. adopcia. ked chcete mat viac deticiek a viete takto pomoct , je to nadherne. aneostava mi, len suhlasit. je to rozhodnutie na cely zivot, treba mat na to zazemie a kopec lasky a krasny nadhlad, byt pripraveny na rozne reakcie okolia, ale ti vrtaci prd vedia, hlavne ze vy sa mate radi. 🙂 x-) x-)
ninka, hehehe, preco prave 3 princezne chcu? 🙂
traky, uvidime, co ta kocka napise. drahemu som uz oznamila, ze ju pojde vyzdvihnut - trojkolku. 🙂
zabi diiik za pochvalu. x-)
lucim
27. apr 2010
mia jeee, co to je? slanina?
traktor
27. apr 2010
tak vies co?nechces mi toho tvojho mladeho na par dni pozicat? 😃 😃 😉 ...dietu som uz aj tak porusila, tak nech to papkanie stoji za to 🙂 x-)
brusinka.pusinka
27. apr 2010
Luci nééé jsou to barbecue žebírka 😃 😃 😃
Traky kdyby chtěl pošlem, ale kroutí hlavou prý mu stačí jeho velká rodina 😃 😃 😃 😃
brusinka.pusinka
27. apr 2010
já už zhubla chybí my jen necelé 4 kg na svou váhu a moc my pomohly tabletky s jablečného octa s vlákninou 😃 😃 😃 Vemeš ráno 2 a pak jíš menší porce ale normálně a trocha toho pohybu a kila jdou krásně dolůůůůůů 😃
lucim
27. apr 2010
rebierka by som si dala ..... mne nemusis posielat syna, mne staci jedno rebierko na obhryzanie :-p :-p :-p slintacie
lucim
27. apr 2010
traky co ty uz len chces chudnut, a mia tiez ... mate super postavicky, komntrolujem vam to denne na fotkach. 🙂
brusinka.pusinka
27. apr 2010
Lucinko no jěště dotáhnout figuru 😃 😃 😃 a pak to bude ono, a traky je na fotoškách opravdu štíhlááááá 😉
brusinka.pusinka
27. apr 2010
6ebírko posílám alespoň virtuálně 😃 :-p
traktor
27. apr 2010
pohybom myslis aj to, ze by som davala tie rebierka do ust? 😃 😃 😃 ak ano, tak tiez mi staci, kedmi posles tie rebierka 😃
traktor
27. apr 2010
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ...aspon na foto....ja sa viem ked ma niekto foti, totiz postavit....ze spravny uhol sa tomu hovori? 😃 😃 😃
brusinka.pusinka
27. apr 2010
Traky jasně všechno je pohyb 😃 😃 😃 😃 i chuze do lednice 😃 😃 😃 😃 jak proč nemáme transerm jako ve startreku by to bylo už na místě 😃 😃 😃 😃
brusinka.pusinka
27. apr 2010
😃 malá dneska po náštěve poradny 😃
lucim
27. apr 2010
jo jo aj to je pohyb, mozeme si ho stazit, ze si zoberieme mensiu lyzicku a bude pohyb castejsi. 😃
lucim
27. apr 2010
traky neveriiiim, to by sa prejavilo aspon na 1 fotke, ze blafujes, ale neeeeee,.
brusi, no mala krasna dama 🙂 x-) x-)
brusinka.pusinka
27. apr 2010
Kompletek dovezl bráška z Irska teď ho máme akurát 😃 😃 😃 😃 Je v něm moc rozkošná 😃
traktor
27. apr 2010
kraaaaaaaaaaaaaasny kompletik, fakt karamelka ako modelka super x-) x-)
lucim
27. apr 2010
tak nic s tou trojkolkou, uz ju predala cez bazar. :-| hladame dalej. 😉 aaale mam tusaka, ze stari rodicia budu chciet dat matkovi eurasky ..... :-p
brusinka.pusinka
27. apr 2010
Ivko tak uděláme modelingovou agenturu pro nejmenšíííííí, Maťko a Ma´tko Eluška Karamelka Natuška a ostatní budou modelové a modelky a my budem podnikatelky 😃 😃 😃 😃 😃
lucim
27. apr 2010
ale maminka brusinka zladila uplne kazdy detail, pancusky, topanocky aj ciapocku x-) x-) x-)
lucim
27. apr 2010
som za, my ich budeme obliekat, co nas aj tak moc bavi a oni na nas budu zarabat , aj na seba samozrejme 😃 😃 😃 😃 😃 a berieme aj ericka do partie. 🙂
brusinka.pusinka
27. apr 2010
Luciiii jen jsem dodala ty punčošky a čepičku jinak botky byli k tomu 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli