• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
Anavi neboj budeš mít :wink:
27. apr 2010 o 16:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face:
Oslavenčekom minulym aj terajšim prajeme všetko najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Brusi moji chlapci ešte chcu aby sme si adoptovali 3 dievčatka,ale najprv by som musela postaviť dom :grinning:
27. apr 2010 o 16:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dakujeme za gratulacie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. apr 2010 o 16:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adopcia...krasne super...pokial si presvedcena, ze to tak citis, ze je to pevne rozhodnutie....pokial vies, ze si zabezpecena a ze to utiahnes....je to rozhodnutie na cely zivot, nie na jeden den...a co povie okolie...no ak by si mala cernoska z muzom ktoreho milujes, riesila by si to? nie....ty budes to dieta vychovavat, a okolie ti moze byt ukradnute
27. apr 2010 o 16:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucim drzim prsty nech ta trojkolka bude vasa :wink:
27. apr 2010 o 16:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Traky přesně tak jak píšeš je mi jedno co si budou ostatní myslet já chci svou lásku dát dítěti a né okolí :wink:
Ninuška co ty víš možná postavíš :wink: Moc ti přeji aby jsi byla šťastná nejen se svými 5 krásnými kluky ale našla toho 6 pravého :dizzy_face:
27. apr 2010 o 16:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nina neboj, si skvela matka, mas svojich ochrancov...a pride este ten pravy...bude aj dom aj mala princezna :wink:
27. apr 2010 o 16:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
holky kuki toto včera upekl syn k večeři°-) uplně mi pokazil dietu nedalo se odmítnout a ten pohár je Karamelky ovocné tiramisu k jejím 9 měsícům :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2010 o 17:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
matko spinka, dnes to ma posunute, a dostala som do neho 14 mini-lyziciek zemiakovej kase, hurrrraaaa, konecne pokrok. :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
peknu temu riesite. adopcia. ked chcete mat viac deticiek a viete takto pomoct , je to nadherne. aneostava mi, len suhlasit. je to rozhodnutie na cely zivot, treba mat na to zazemie a kopec lasky a krasny nadhlad, byt pripraveny na rozne reakcie okolia, ale ti vrtaci prd vedia, hlavne ze vy sa mate radi. :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
ninka, hehehe, preco prave 3 princezne chcu? :slight_smile:
traky, uvidime, co ta kocka napise. drahemu som uz oznamila, ze ju pojde vyzdvihnut - trojkolku. :slight_smile:
zabi diiik za pochvalu. :dizzy_face:
27. apr 2010 o 17:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mia jeee, co to je? slanina?
27. apr 2010 o 17:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak vies co?nechces mi toho tvojho mladeho na par dni pozicat? :grinning: :grinning: :wink: ...dietu som uz aj tak porusila, tak nech to papkanie stoji za to :slight_smile: :dizzy_face:
27. apr 2010 o 17:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Luci nééé jsou to barbecue žebírka :grinning: :grinning: :grinning:
Traky kdyby chtěl pošlem, ale kroutí hlavou prý mu stačí jeho velká rodina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2010 o 17:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
já už zhubla chybí my jen necelé 4 kg na svou váhu a moc my pomohly tabletky s jablečného octa s vlákninou :grinning: :grinning: :grinning: Vemeš ráno 2 a pak jíš menší porce ale normálně a trocha toho pohybu a kila jdou krásně dolůůůůůů :grinning:
27. apr 2010 o 17:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rebierka by som si dala ..... mne nemusis posielat syna, mne staci jedno rebierko na obhryzanie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: slintacie
27. apr 2010 o 17:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
traky co ty uz len chces chudnut, a mia tiez ... mate super postavicky, komntrolujem vam to denne na fotkach. :slight_smile:
27. apr 2010 o 17:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lucinko no jěště dotáhnout figuru :grinning: :grinning: :grinning: a pak to bude ono, a traky je na fotoškách opravdu štíhlááááá :wink:
27. apr 2010 o 17:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
6ebírko posílám alespoň virtuálně :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pohybom myslis aj to, ze by som davala tie rebierka do ust? :grinning: :grinning: :grinning: ak ano, tak tiez mi staci, kedmi posles tie rebierka :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...aspon na foto....ja sa viem ked ma niekto foti, totiz postavit....ze spravny uhol sa tomu hovori? :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2010 o 17:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Traky jasně všechno je pohyb :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: i chuze do lednice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jak proč nemáme transerm jako ve startreku by to bylo už na místě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2010 o 17:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: malá dneska po náštěve poradny :grinning:
27. apr 2010 o 17:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jo jo aj to je pohyb, mozeme si ho stazit, ze si zoberieme mensiu lyzicku a bude pohyb castejsi. :grinning:
27. apr 2010 o 17:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
traky neveriiiim, to by sa prejavilo aspon na 1 fotke, ze blafujes, ale neeeeee,.
brusi, no mala krasna dama :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. apr 2010 o 17:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kompletek dovezl bráška z Irska teď ho máme akurát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Je v něm moc rozkošná :grinning:
27. apr 2010 o 17:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kraaaaaaaaaaaaaasny kompletik, fakt karamelka ako modelka super :dizzy_face: :dizzy_face:
27. apr 2010 o 17:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak nic s tou trojkolkou, uz ju predala cez bazar. :unamused: hladame dalej. :wink: aaale mam tusaka, ze stari rodicia budu chciet dat matkovi eurasky ..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2010 o 17:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ivko tak uděláme modelingovou agenturu pro nejmenšíííííí, Maťko a Ma´tko Eluška Karamelka Natuška a ostatní budou modelové a modelky a my budem podnikatelky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2010 o 17:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale maminka brusinka zladila uplne kazdy detail, pancusky, topanocky aj ciapocku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. apr 2010 o 17:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som za, my ich budeme obliekat, co nas aj tak moc bavi a oni na nas budu zarabat , aj na seba samozrejme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a berieme aj ericka do partie. :slight_smile:
27. apr 2010 o 17:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Luciiii jen jsem dodala ty punčošky a čepičku jinak botky byli k tomu :grinning:
27. apr 2010 o 17:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok