Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
27. apr 2010

Lucim - tak budem musieť zajtra do lekárne .... a dlahu mám furt (3. -4. deň) - to je na figu 😠

lucim
27. apr 2010

uz viem co by som mohla - myslite, ze by som mohla predat tehu gate, ked som ich ja skracovala , rifle su obnosene a zimne maju v dolnom sviku kusocek niecoho prilepene zehlickou? ??? mne je to take blbe ...

ozi
27. apr 2010

riešite vecičky, ja tiež pedávam, ale občas bieda, inokedy lepšie, cez MMA sa väčšinou predá, pred týždňom sa mi podarilo predať kočík, najprv sa mi ozvala pani cez MMB, vraj má vážny záujem a potom záhadne zmizla 😕 , nakoniec som to dala na regionálnu inzerciu, inzerát som dala ráno a poobede som už mala troch záujemcov a na ďaľší deň si prišli poň. 😀 Takže takéto mám skúsenosti ...

inneska
27. apr 2010

veru, mám doma potápkara 😀 😀

zuzi..a ešte si určíš výšku príhozu 🙂 a konskú masť môžem aj ja doporučiť 🙂

luci...a aký je rozdiel v konskej masti v hrejivej a chladivej?? resp. ktorá je na čo dobrá?? 😕

ozi
27. apr 2010

áno, dostala som noťas 😵 😵 😵

zmurkaz
27. apr 2010

Lucim - aj mne bolo ale som sa rozhodla ... napr . topánočky 19 .. Jurko ich skopal ... ale zvnútra a podrážka sú super stav - tak si myslím, že ak dám že euráš - nech si to berú .... mi je to ľúto vyhodiť - nikoho takého naokolo nemám....a hádam okolo domu by poslúžili.... alebo moje veci na oblečko .... aj segra mi dáva a ja len opatrujem opatrujem..... 😖

zmurkaz
27. apr 2010

Inn - tak kúpim konskú 🙂 ... a ty si tiež takto predávala?

inneska
27. apr 2010

luci...aj ja mám ešte kopec vecí, čo sú mi blbé predať, aby niekto nefrflal..ale ked to všetko uvedieš v inzeráte..možno to niekomu bude stačiť...

traktor
27. apr 2010

lucim fotka perfektos 😉 ....mate a este aj budete mat doma veseloooo... 😵 😵 😵 inka gratulujem k malemu potapacovi 😉 😵 😵 😵 , zmurka vypises vsetko co tam pise ze treba vypisat....das si aku cenu chces...mozes od eura ale mozes aj napr. taku sumu, zeby ti nebolo luto....a nastavis si den a hodinu....z mojej skusenosti hodinu najlepsie na vecer, vtedy je uz kazdy doma, predas skor ako cez den...kliknes a mas to tam..po aukcii, ti ukaze vitaza a tomu odosles toto...gratulujem k vyhratej aukcii, poprosim poslat sumu 100eur na cislo uctu 1234567890, po pripisani peniazkov balicek poslem, poprosim este vasu adresu...no a cakas kedy ti dojdu peniazky a potom uz len posles balicek

lucim
27. apr 2010

ozi, tak to gratulujem, aj k pokrokom s deturencami, aj k notasu a aj k pracicke. 🙂 🙂 🙂

inn - asi tak - mast - ktora ti sposobi lepsiu ulavu 🙂 davaju vzorky 1 hrej a 1 chlad - ale inak - ak je to zapalova bolest, tak by bola lepsia hrejiva, ak unavova, z pretazenia, tak chladiva ... a v hrejivej pozor - kapsaicin - vytazok s papriciek - moze palit az stipat, zacervrnat. mna to len hrialo a mala som cervensie krize.

ozi
27. apr 2010

babeny, keďže som tu dlho nebola, tak neviem, čo novô, už Vám dietky chodia?

traktor
27. apr 2010

lucim mozno ti to je blbe ale ked sa ti ozve prvy zaujemca tak ti to prestane byt blbe....a potom ta to chyti....aj mna to chytilo...a potom som dostalabesnotu a hned to minam na deti 😀

inneska
27. apr 2010

zuzi..nepredávala som, ale chystám sa 😀 uvidím, ako to pôjde cez BB, ked tak skúsim MMA si predplatiť 😝

ozi..tak to je paráda 😵 😵 aj ja chceeem 😀 ale nie, zatial mám náš spoločný, a mm má firemný, ale ked skončí raz tam kde je, tak bude zase bitka o pc 😀

traktor
27. apr 2010

ozi super....gratulujem aj k detickam aj k praci aj k notasu....jaj aj nam by sa zisiel...tak zacnem sporit?.....no to by bol asi zazrak keby to vyslo...

traktor
27. apr 2010

a matko chodiiii...ale este viac uprednostnuje lezenie...je mu tak lepsie

inneska
27. apr 2010

luci..aha, no mala som tie vzorky, hrejivou som si natrela koleno a tááke bolo ako ugrilované 😀 😀 aj teraz ma koleno akosik furt pobolieva(vyslovene nebolí, len ked ho mám zohnúť, ked si mám kvoknúť, tak sa skôr prekotím, ako ho zohnem 😒 ) na orto mi povedali, vraj je ok, že to bude len z nadváhy, 12 kg šlo dole, ale koleno sa ozvalo zas..tak neviem 🙄

ozi
27. apr 2010

no veď som dlho chodila okolo horúcej kaše 😀 , až mm doplo 😀 😀 😀 , cez deň nemám šancu stíhať, a večer sa nedalo, keďže máme PC v detskej

inneska
27. apr 2010

ozi...my ešte nechodíme, ale 4kujeme a beháme okolo nábytku, ako namydlený blesk 😀

trakyy...len aby si aj deti nepredala z tolkého ošialu 😀

ozi
27. apr 2010

traki, Maťko už chdí? Super, šikulka, veľa detí už chodí? Počítam, že Inn aj Tvoj Erik, nie?

lucim
27. apr 2010

ozi, mne sa dieta plazi po bruchu a chodi okolo vsetkeho a stvera sa vsade. 😉
inak, viem, z coho knucal vcera - blbol pri ohradke postielky, hazal sa z vysky na kolienka a drzal sa hore ... tak si asi natiahol svaliky. trdielko moje. 😉
traky, tak ja sa raz z hlboka nadychnem vydycnem, napocitam do 10 a skusim predat pouzite ..... ja som blbka, ja ani moje veci neposuvam dalej, bud som to v blave zavesila na kontajner pre homelesakov, alebo to vyhadzujem.

ozi
27. apr 2010

som to akurát dopísala a čítam, že ee 😉

zmurkaz
27. apr 2010

inn - to tak urobím aj ja - môžem .. že najprv bb a potom mmb 😅 a skúsim aj tie aukcie ...

.... no babeny ... idem off ... zajtra je tiež deň ... treba ho naplniť užitočnou prácou 😕 😕 😕 😨 😨 😨 🙄 🙄 🙄 😀 😀 😀 😀 ... tak idem spať ... pááááček a

MMMOOOOCCCC dík 😉

lucim
27. apr 2010

inn orto nech sa strci do kapusty ... mozes to mat opotrebovane, vselico moze byt ... tiez skus elasticku bandaz a odporucila by som aspon 2 mesiace uzivat nejaku klbovu vyzivu .... artro- .....

ozi
27. apr 2010

naša malá skúša, koľko vydrží stáť, sa pustí a čaká, kým sa opäť nemusí chytiť. Zo dňa na deň vydrží dlhšie...sa smejem, ani jeden mi toto nerobil, len chodili okolo nábytku, potom sa pustili chodiť a až potom stáli 😕

no každé dieťa je iné 😉

inneska
27. apr 2010

práve papám tvarohového míšu 😝

ozi
27. apr 2010

mňam 😕

baby a ešte kojíte? Moja malá sa v nociaj tri štyri razy zobudká na cucanie

lucim
27. apr 2010

inn nedrazdi 😝

ozi
27. apr 2010

ale je zlatá, tak sa tuľká, tak nech, veď je moja posledná, tak si to užívame 😵

lucim
27. apr 2010

ozi, ja momentalne vlastne len kojim - matko bol chory a nechce teraz ziadne prikrmy ... a tym padom aj v noci casto, nastastie neviem kolkokrat - cize castejsie ako po 2 hod. to nie je , to by ma uz rusilo a nicilo. my hned po tom nastastie zaspavame.

inneska
27. apr 2010

luci..takže si mám od mm na narodky pýtať vitamíny a nie pc?? 😀 ak to neprejde, tak budem musieť dačo papať..

ozi...u nás prekvapivo nejaké náznaky chodenia ešte nie sú...bol tak fajne rozbehnutý, tak teraz trochu stojíme na mieste..ale zase sa mu rozviazal jazýček(inak bol tichučko, ostané deti džavotali, on nie), tak nemôžem chcieť všetko...ale aj tak je šikulko..a vlastne my vieme už zliezať z postele 🙂

zmurka...tak to sprav tak ako ja a bude, to by bolo aby nebolo 😀 a dobrú nocku 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre